18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
Pan Fasola 2011-02-27, 23:23 6
@up chłopaki macie rację. Przez takiego tępego chuja ktoś później ma problemy. I powiedzmy sobie szczerze, każdy kto kupuje sobie przecinaka to tępa dzida. W życiu nie uwierzę, że ktoś kupił sobie "ścigacza" żeby jeździć zgodnie z przepisami.
Zgłoś
Avatar
padaka 2011-02-27, 23:26
@up nie gadaj. Kupienie ścigacza jest moim i innych marzeniem. Tu masz racje, nikt nie kupuje motocykl aby jeździć zgodnie z przepisami ale zauważ że są też ludzie zapierdalający ale z głową ;]
Zgłoś
Avatar
wyder 2011-02-27, 23:31 1
@up zapierdalają z głową do łóżka!

2x@up skad wziales te 130km/h ? bo chyba nie z obrotomierza?
Zgłoś
Avatar
TOFAN 2011-02-28, 0:04
w sekundzie 0 widać prędkościomierz i widać trzy cyfry: 1, teraz coś z górną kreską, ale bez lewej górnej(2,3, bo 7odpada- za szybko zwolnił do 2 cyfr) oraz 3 latająca... Ewidentna wina motocyklisty... Nie ma szans, że było to poniżej przepisowych...
Zgłoś
Avatar
faba 2011-02-28, 0:11
dupaCyckDupa napisał/a:

motocykle są wszędzie . kurwa! . jebani nerkodajcy nie patrzą na nic i kurwa żadają, żeby na nich uważać.



ja się pytam co to jest żadają?
Zgłoś
Avatar
kubus12343 2011-02-28, 0:25
gordon_gekko napisał/a:



proszę cie Wypierdalaj



wypierdalać to ty możesz swojego dziadka w dupe.
Zgłoś
Avatar
Tymon 2011-02-28, 1:03
I przez takich śmierdzieli mówi się później, że morocykliści giną.. Połowo kierowców na tej ziemi to bezmózgi..
Zgłoś
Avatar
Achtung88 2011-02-28, 1:42
zabrać kwity wszystkim babom. dziadom. gówniarzom.
my motocykliści jeżeli nie potrafimy, nie jeździmy.

to że łapię setę w 3 sekundy, nie znaczy kurwa że napierdalam w samochody i wymuszam im pierwszeństwo. to te czterokołowe szmaty są kurwa niebezpieczne. stado niepełnosprytnych "drajwerów" co kurwa odcięcia w życiu nie widzieli, a powyżej 120km/h to kurwa krew krzepnie i się spowiadają jebanemu księdzu z tego.

STOP ślimakom drogowym.
Zgłoś
Avatar
RadosnyTfurca 2011-02-28, 2:43 1
Jak się zapierdala to się ginie... drogi motocyklisto lubię cię, ale nie zapierdalaj tak bo cię nie widzę.

PS: Zbierałem motocyklistę który poczuł się zbyt pewnie, wiem o czym mówię. Facet przeżył.
Zgłoś
Avatar
Lupi 2011-02-28, 8:07
Kurwa co wy pierdolicie o łamaniu przepisów drogowych jak to nie Polska? A nawet jesli kurwa, to jakby auto jechało tam 80km/h to NI chuja, tez by wymusił, i dostałby tak w dupe ze strefa zgniotu skonczyła by sie kurwa na pasażerach z tyłu.

Motocykliscie - sa w tam debile, ale wiekszosc wypadków to wina kierwoców aut, i taka kurwa prawda.
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-02-28, 8:56
reasumując : Jedź tak szybko, jak szybko potrafisz się zatrzymać. Koleś na Cebrze wiedział co wyprawia i nie trafiło na żółtodzioba. Żółtodziób już by był w "puszce".
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2011-02-28, 9:34 1
Jak widzicie była górka, golfina nie zauważyła motocyklisty bo nie miała szans. Fart i skill motocyklisty mimo wszystko wygrał z jego głupotą.
Zgłoś
Avatar
koozzi 2011-02-28, 13:23
To nie byl fart, widac ze koles zna swoj motor i umie nim hamowac. Koles ma leb na karku, nie wjechal na przeciwny pas.

A ten miernik co go tam widzicie to nie jest predkosciomierz, tylko obrotomierz. Spada prawie do zera, a mimo to motor ciagle jedzie...To ze ma liczby powyzej 10 to nic dziwnego, silniki w motorach osiagaja obroty nawet pow 16 000 obr/min.
Zgłoś
Avatar
dziaduuu 2011-02-28, 14:54
wyder napisał/a:

@up sie nasłuchałes... motorki jeżdzą tak szybko ,że trzeba by bylo non stop na lusterkach siedzieć. a jak się patrzy non stop w lusterka to potem rozjezdza sie małe slodkie dzieci na ulicy.



ja patrze w lusterka wtedy kiedy jest to wymagane (zmieniam pas itp) no ale ja to jestem zjebany wiec moze zle robie...

Kurwa jak czytam wypowiedzi niektórych "motocyklistów" to az wstyd sie przyznać ze sam mam motor
Zgłoś
Avatar
hopek20o 2011-02-28, 18:53
TOFAN napisał/a:

w sekundzie 0 widać prędkościomierz i widać trzy cyfry: 1, teraz coś z górną kreską, ale bez lewej górnej(2,3, bo 7odpada- za szybko zwolnił do 2 cyfr) oraz 3 latająca... Ewidentna wina motocyklisty... Nie ma szans, że było to poniżej przepisowych...



Tak a kurwa w 2 sekundzie strzały.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie