18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
G................y 2011-02-28, 19:11
dziaduuu napisał/a:



ja patrze w lusterka wtedy kiedy jest to wymagane (zmieniam pas itp) no ale ja to jestem zjebany wiec moze zle robie...

Kurwa jak czytam wypowiedzi niektórych "motocyklistów" to az wstyd sie przyznać ze sam mam motor



kogo masz na myśli ??
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2011-02-28, 20:01
To wina źle utrzymanego pobocza drogi. Jakby trawa była opierdolona przy ziemi, to i motocyklista wcześniej zobaczyłby golfa i dziadziu z tegoż, może dostrzegłby szybko zbliżający się pocisk ziemia-ziemia i wstrzymał z wykulaniem się na luzie na szosę.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-03-01, 20:03 1
Tradycyjnie już, jak to każdy taki filmik, komentowany jest przez grono motocyklistów i kierowców (zakładam, że przynajmniej 10% z nich ma auto bądź motocykl).

Tu akurat mam tylko jedno pytanie: jak kierowca z golfa miał zobaczyć motocyklistę? Miał go sobie z horoskopu dzień wcześniej wyczytać? Czy powinien wysiąść i lecieć za górkę, żeby zobaczyć, czy nic nie jedzie (co i tak byłoby bez sensu, bo zanim wróciłby do auta to już coś mogłoby nadjechać)?

Generalnie zakręt+wzniesienie+skrzyżowanie = zazwyczaj ograniczenie do max. 60km/h. Przy takiej prędkości można wyhamować na czas nawet średnio sprawnego Fiata 126p.

Więc wierzcie dalej w swoją niewinność.

Dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
wyder 2011-03-03, 1:11
@dziaduu

skoro patrzysz w lusterka tylko wtedy gdy zmieniasz pas, to nie chce Cie spotkac na drodze. pozdro.
Zgłoś
Avatar
patyk161 2011-03-05, 19:53
jakby taki debil wjechał mi w auto i jeszcze żył to osobiście bym go dojebał
Zgłoś