18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Cara_Al_Sol 2013-02-08, 23:09 7
Nawet średnio-kumaty Użytkownik Sadistic.pl wie, że do komór gazowych wysyłano albo mężczyzn albo kobiety + dzieci.
Przecież trzeba grać do końca, że to prysznic, prawda?
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-02-09, 22:03 1
Mądry użytkownik sadistica wie, że komór gazowych nie było- nie ma na to dowodów, poza "naocznymi świadkami", oraz zeznać (zapewne torturowanych wcześniej) niemców.
Pozdro.
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-02-09, 22:03 3
No i chuj że niezgodne z faktami. I tak śmieszne.
Zgłoś
Avatar
KimDzongIl 2013-02-09, 22:45 7
@Dudeczek

Ferie ci(specjalnie z małej bo nie zasługujesz z dużej) się zaczęły?? skończ pieprzyć głupoty, Poczytaj trochę książek i poucz się historii.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-02-09, 23:27
Cytat:

Mądry użytkownik sadistica wie, że komór gazowych nie było- nie ma na to dowodów, poza "naocznymi świadkami", oraz zeznać (zapewne torturowanych wcześniej) niemców.
Pozdro.


Cicho bo cie znajdą
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-02-10, 0:36
KimDzongIl,

Hehe, to samo mógłbym Tobie zasugerować. Poczytaj różne książki, te negujące (lub wątpiące) w istnienie komór gazowych, a także te, które potwierdzają ich istnienie. Z tych pierwszych polecam Link1 oraz "dokument" Davida Cole'a Link- /watch?v=oinItLYg7qQ . A co do "świadków " to obejrzyj sobie jeszcze /watch?v=dRrP7AevKi4 . Angielski wymagany- podałem ci źródła negujące, a tych potwierdzających możesz sam poszukać i mi przedstawić.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
KimDzongIl 2013-02-10, 12:10 1
Dudeczek

ja też nie lubię żydów ale w komorach mordowani byli też Polacy.
Tu masz linki to tzw gaswagen

nizkor.org/hweb/camps/chelmno/sonderdruck.html

nizkor.org/ftp.cgi/camps/chelmno/gas-wagons

Nie możemy zaprzeczać że niemcy mordowali ludzi cyklonem B
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2013-02-10, 12:14 2
@Dudeczek:
Wybacz, ale muszę coś napisać.
Mam nadzieje, że nie nie bedzie to początek kłótni, bo tego nie chcę.
Mam również nadzieje, że to początek jakiejś wiekszej, merytorycznej dyskusji.
- Negowanie istnień obozów, komór lub egzekucji to tzw. Kłamstwo Oświęcimskie - ścigane z urzędu przez wiele państw.
- Przeczytałem Twój link... ciężko było, bo nóż mi się otwierał... ale ok. Może i nie było komór gazowych, może 'dobudowali' je później. Cóż. Faktem jest, że ten i inne obozy Istniały i mordowano w nich ludzi. Takich jak Ty i ja.
Chciałbym jednak, Abyś przeczytał "5 lat Kacetu" Grzesiuka, „Proszę państwa do gazu” Borowskiego i może jakieś opracowania życia Witolda Pileckiego. Tak na początek.
Pytanie do Ciebie - Byłeś kiedyś w Auschwitz? Widziałeś to na własne oczy? Te małe buciki na stosie?
Pytanie drugie - Wygląda na to, że jesteś po prawej stronie. Masz takie poglądy. Kochasz swój kraj? Tak. Kochasz swój naród?
Pewnie, że tak. Dlaczego w takim razie negujesz zbrodnie popełniane na Twoich rodakach, moich bliskich, Twoich.
W obozie Auschwitz zgineło ok. 75 000 Polaków. W samym tylko Kl Auschwitz.
Robili to ci sami Niemcy, Austriacy i Ukraińcy, którzy mordowali ludność Warszawy, Krakowa i wielu innych miejsc.
Ok. Często ludziska powtarzają, że holokaust był mniejszy. Nie 6 miliona tylko np. 2,5M. Co z tego? To 2,5 Miliona!

Ja już wiem, że nie osądzi się sprawców tych zbrodni, tak jak nie osądzi się np. UB'eków z lat 40' i 50'.

P.S. Przyznam szczerze, że czasem denerwuje mnie postawa rządu Izreala - Ciągłe przypomianie o 6 milonach ofiar.
Ale szczerze? Może to robią, by człowiek nigdy nie zapomniał?

P.S. 2 Jeśli Cię uraziłem, przepraszam. Jak napisałem wcześniej - oczekuje merytorycznej dyskusji. Może to ja się myle?
Nigdy nie wiem na 100%.
Z poważaniem, Cara_Al_Sol
Zgłoś
Avatar
B................g 2013-02-10, 13:15
Mam takiego kaca ,że jak wstaje to mnie głowa boli. Dziwne
Zgłoś
Avatar
demz 2013-02-10, 13:56 1
"Poczytaj różne książki" - i jako przykład wstawia linki do YouTube.
Zgłoś
Avatar
j................1 2013-02-10, 14:07
Nie smieszne, jako 'prawdziwy sadol' powinniens byc uswiadomiony jak drastyczne jest widok osoby ktora wie ze za chwile umrze.

Chyba ze jestes typem sadola ktora widzial babe z kutasem albo siniak na palcu to polecam zaczac szukac prawdziwych materialow.
Zgłoś
Avatar
KULET 2013-02-10, 14:39
Dudeczek - zamilcz gówniarzu ! Należy Ci się w pysk i kilka lat odsiadki za negowanie zbrodni. Nawet jeśli piszesz te bzdury dla żartu, to nie dla żartu sąd powinien cię osądzić. Jesteś totalnym jełopem, porównywalnym to kiboli.
Nie pozdrawiam i życzę wszystkiego co najgorsze.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-02-10, 14:50 1
Cara_Al_Sol napisał/a:

@Dudeczek:
Wybacz, ale muszę coś napisać.
Mam nadzieje, że nie nie bedzie to początek kłótni, bo tego nie chcę.
Mam również nadzieje, że to początek jakiejś wiekszej, merytorycznej dyskusji.
- Negowanie istnień obozów, komór lub egzekucji to tzw. Kłamstwo Oświęcimskie - ścigane z urzędu przez wiele państw.
- Przeczytałem Twój link... ciężko było, bo nóż mi się otwierał... ale ok. Może i nie było komór gazowych, może 'dobudowali' je później. Cóż. Faktem jest, że ten i inne obozy Istniały i mordowano w nich ludzi. Takich jak Ty i ja.
Chciałbym jednak, Abyś przeczytał "5 lat Kacetu" Grzesiuka, „Proszę państwa do gazu” Borowskiego i może jakieś opracowania życia Witolda Pileckiego. Tak na początek.
Pytanie do Ciebie - Byłeś kiedyś w Auschwitz? Widziałeś to na własne oczy? Te małe buciki na stosie?
Pytanie drugie - Wygląda na to, że jesteś po prawej stronie. Masz takie poglądy. Kochasz swój kraj? Tak. Kochasz swój naród?
Pewnie, że tak. Dlaczego w takim razie negujesz zbrodnie popełniane na Twoich rodakach, moich bliskich, Twoich.
W obozie Auschwitz zgineło ok. 75 000 Polaków. W samym tylko Kl Auschwitz.
Robili to ci sami Niemcy, Austriacy i Ukraińcy, którzy mordowali ludność Warszawy, Krakowa i wielu innych miejsc.
Ok. Często ludziska powtarzają, że holokaust był mniejszy. Nie 6 miliona tylko np. 2,5M. Co z tego? To 2,5 Miliona!

Ja już wiem, że nie osądzi się sprawców tych zbrodni, tak jak nie osądzi się np. UB'eków z lat 40' i 50'.

P.S. Przyznam szczerze, że czasem denerwuje mnie postawa rządu Izreala - Ciągłe przypomianie o 6 milonach ofiar.
Ale szczerze? Może to robią, by człowiek nigdy nie zapomniał?

P.S. 2 Jeśli Cię uraziłem, przepraszam. Jak napisałem wcześniej - oczekuje merytorycznej dyskusji. Może to ja się myle?
Nigdy nie wiem na 100%.
Z poważaniem, Cara_Al_Sol



Tak, byłem w Auschwitz i wizyta wywarła na mnie ogromne wrażenie, ale to było kilka lat temu.

Nie kwestionuję tego, że podczas II WŚ Polacy, Żydzi itp. nie byli mordowali, stawiam tylko w wątpliwość istnienie komór gazowych. Poza tym, czytałem "proszę państwa do gazu" z opowiadań Borwoskiego- obowiązkowa lektura szkolna i potwierdza to tylko, że ci, którzy przeżyli obozy koncentracyjne jedynie słyszeli o ich istnieniu, nikt ich nigdy nie widział. Co do mojego linku, chodzi mi tam o przedstawienie kwestii komór.

Nie uraziłeś mnie, bo takie wypowiedzi prowadzą do konstruktywnej dyskusji. Natomiast to co napisał KULET, prowadzi do niczego i pokazuje brak kultury i wychowania z jego strony.

PS.KimDzongIl,
Dałeś link, który mówi o istnieniu tzw. mobilnych komór gazowych, gdzie gazowano ludzi (grupki) za pomocą CO.
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-02-10, 15:23
Ktoś już zauważył, że chodzi o mydło?
Zgłoś