18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Faszyści
H................g • 2012-06-17, 0:35
- Tato, a kto to taki - faszyści?
- No, synku, jak by ci to powiedzieć? Ogólnie to bardzo źli ludzie, męczą innych ludzi, znęcają się nad nimi.
- Jak moderatorzy na forum, tak tato?
- Chociaż, synku, z drugiej strony, nie tacy oni źli, ci faszyści.
Zgłoś
Avatar
Vaes 2012-06-17, 2:05 1
co ci faszyści zrobili kurwa
Zgłoś
Avatar
ramiltor 2012-06-17, 5:35 62
Czasem jak dam filmik na harda to za chwilę widze komentarze "Sadistic wraca do formy" itp. a godzinę później widzę wiadomość: "Twój temat został usunięty" Nie wspomne o sprawiedliwości. Przykładowo sadistic.pl/jestes-aresztowany-vt113004.htm1091738. Oglądając filmik nasunęło mi się "czarnuch czarnuchowi czarnuchem " i nie miało to na celu nikogo urazić ani nie było rasistowskie. Po prostu jak widzisz małego murzyna to można go nazwać murzynek a jak widzisz dużego, złego, który znęca sie nad drugim to jak go nazwiesz? No i oczywiście dostałem za to podwójne ostrzeżenie i bana na miesiąc, nawet nie mogłem się odwołać. Ban za nawiązanie do powiedzenia z literatury polskiej. Czasem widzę naprawdę rasistowskie komentarze a moderatorzy wtedy śpią. Jak faszyści w obzie koncentracyjnym, władza absolutna.
P.S. Ten z tą pszczołą jeszcze nie taki zły.
Zgłoś
Avatar
karolcba 2012-06-17, 7:17 10
i.sadistic.pl/pics/2452c4600c04.jpg ręce pełne roboty +18
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-06-17, 10:41
Ryży nie ma za co złapać =D
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-06-17, 11:11
ramiltor napisał/a:


P.S. Ten z tą pszczołą jeszcze nie taki zły.


Jest jakiś moderator z pszczołą?
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-06-17, 11:44
@ramiltor
Może od Penera dostałeś tego bana i teraz boisz się, że za krytykę dostaniesz kolejnego
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-06-17, 12:42 1
Smyraj glebiej tym jezyczkiem w kakaowych niebiosach.
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-06-17, 13:00
Tak jest prawda, ze wiekszosc modków to gimbo-modki i usuwają wszystkie komentarze, które ich mama nauczyła ze sa złe
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-17, 13:15
Z harda dużo rzeczy wylatuje z powodów prawnych.
A rasistowskie komentarze są tak samo zabronione...tylko że na dobrą sprawę nikt tego nie będzie ścigał z urzędu, bo każdy ma wyjebane, więc modki sobie warnują dla widzimisie
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-06-17, 14:01
ramiltor napisał/a:

Czasem jak dam filmik na harda to za chwilę widze komentarze "Sadistic wraca do formy" itp. a godzinę później widzę wiadomość: "Twój temat został usunięty" Nie wspomne o sprawiedliwości. Przykładowo sadistic.pl/jestes-aresztowany-vt113004.htm1091738. Oglądając filmik nasunęło mi się "czarnuch czarnuchowi czarnuchem " i nie miało to na celu nikogo urazić ani nie było rasistowskie. Po prostu jak widzisz małego murzyna to można go nazwać murzynek a jak widzisz dużego, złego, który znęca sie nad drugim to jak go nazwiesz? No i oczywiście dostałem za to podwójne ostrzeżenie i bana na miesiąc, nawet nie mogłem się odwołać. Ban za nawiązanie do powiedzenia z literatury polskiej. Czasem widzę naprawdę rasistowskie komentarze a moderatorzy wtedy śpią. Jak faszyści w obzie koncentracyjnym, władza absolutna.
P.S. Ten z tą pszczołą jeszcze nie taki zły.



Kolesistwo nawet na sadolu... Zupelnie jak rzad jesli cos im nagle nie pasi za byle fiuta 1pkt... Wcisnalem gwiazdke w slowie kurwa dostalem 1pkt a i tak jest automatyczna cenzura no kurwa pytam sie wtf...
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-06-17, 14:03
ProVVe nie ma automatycznej cenzury. Musisz cenzora w profilu sobie wyłączyć.
Zgłoś
Avatar
Y................l 2012-06-17, 16:09
Jakby moderatorzy naprawdę byli takimi chujami to by ten temat poleciał z miejsca do sucharów
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2012-06-17, 19:05 8
W telewizji mówią tak:
Zgłoś