18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-22, 18:35 24
Choć level 35 > to postura jak 15latek.

Ten szczur to pewnie z 60kg i 165cm max... ale pierdolony szura do ludzi



Ja osobiście, to jeszcze bym laczkiem na pysk poprawił zanim z glebyy by sie podniósł.
Zgłoś
Avatar
Dzordz03 2024-05-22, 18:43
Nagrywający pizda.
Zgłoś
Avatar
35i 2024-05-22, 18:45
Dzordz03 napisał/a:

Nagrywający pizda.



Skąd wiesz? Filmik ucięty.
Może reszta się na hardzie pojawi?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-22, 18:59 9
Kurwa! Co ci Ukraińcy znów w Katowicach odpierdalają! Nagrywający nie mógł nawet spokojnie pod skarbkiem usiąść! Dobrze że nagrał. U mnie na osiedlu banderowcy kradli telefony i włączali w nich latarki a następnie wsadzali właścicielom do kieszeni. Polakom się komórki rozładowywały szybko i nie mogli z neta korzystać!
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2024-05-22, 19:16 6
baronturbina napisał/a:

Kurwa! Co ci Ukraińcy znów w Katowicach odpierdalają! Nagrywający nie mógł nawet spokojnie pod skarbkiem usiąść! Dobrze że nagrał. U mnie na osiedlu banderowcy kradli telefony i włączali w nich latarki a następnie wsadzali właścicielom do kieszeni. Polakom się komórki rozładowywały szybko i nie mogli z neta korzystać!



Nie żadni banderowcy tylko Bracia z Ukrainy polski psie
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-05-22, 22:58 1
Co ten Nikolas Kejdż odpierdala za żelazną kurtyną? xD
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-22, 23:16 6
Bartshin napisał/a:

Nie żadni banderowcy tylko Bracia z Ukrainy polski psie


Ty banderowski banderowcu! Bracia? Banderowcy u mnie a osiedlu podmieniają lokatorom wycieraczki!!!!
Zgłoś
Avatar
Tony_Zanęty 2024-05-23, 1:01 3
baronturbina napisał/a:

Ty banderowski banderowcu! Bracia? Banderowcy u mnie a osiedlu podmieniają lokatorom wycieraczki!!!!



baronturbina napisał/a:

Kurwa! Co ci Ukraińcy znów w Katowicach odpierdalają! Nagrywający nie mógł nawet spokojnie pod skarbkiem usiąść! Dobrze że nagrał. U mnie na osiedlu banderowcy kradli telefony i włączali w nich latarki a następnie wsadzali właścicielom do kieszeni. Polakom się komórki rozładowywały szybko i nie mogli z neta korzystać!



Wojna hybrydowa
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-23, 7:26 3
Tony_Zanęty napisał/a:

Wojna hybrydowa


Tak! Banderowcy manipulują nawet cenami truskawek! Zniszczą nas ekonomicznie!
Zgłoś
Avatar
htp 2024-05-23, 8:49
psotny_fiutek napisał/a:

Choć level 35 > to postura jak 15latek.
Ten szczur to pewnie z 60kg i 165cm max... ale pierdolony szura do ludzi
Ja osobiście, to jeszcze bym laczkiem na pysk poprawił zanim z glebyy by sie podniósł.



Czyli po murzyńsku.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-23, 10:12
htp napisał/a:

Czyli po murzyńsku.



Pobijesz się pare razy na ulicy to zmienisz zdanie. To nie ring z zasadami i sędzią.

Jak ty typa nie wyeliminujesz (zgasisz mu swiatło) to typ sięgnie np po nóż który ma w kieszeni, butelkę kamień itp. lub przybiegną jego koledzy i będzie 1 vs 2/3

Widziałem, ba ! Uczestniczyłem w takich akcjach.

I wiem co piszę, w przeciwieństwie do ciebie.
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2024-05-24, 20:20
czekam na tych brudasów co pis i Tusk naściąga będzie kogo napierdalać na osiedlu
Zgłoś