18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kolejny filmik zrobiony przez Qski. Tym razem nie ma śmieszyć ma pokazać że dzięki internetowi sławę zdobywają debile zamiast ludzie z talentem lub mający coś mądrego do przekazania. Zobaczcie sami.



Ja się zgadzam z Qski STOP INTERNETOWYM DEBILOM
Zgłoś
Avatar
Mati 2010-02-07, 3:40
Uważam, że warto rozgraniczyć taki osoby jak ten "król" i "królowa" od gracjana czy kononowicza, którzy są po prostu upośledzeni umysłowo. Po prostu jakoś mi nie pasuje wrzucanie ich do jednego worka.
Zgłoś
Avatar
FUCKOFF!! 2010-02-07, 9:03
Nad filmikami w sieci ciezko zapanowac ale mnie denerwuje jak w TV promuja tych wszystkich pedalow przebierancow jak jacykow,pierog,raczek,gracjanek,jola
z tych wszystkich pojebow PANI BASIA mi nie przeszkadza ale te ostatnie filmy sa juz lekko sztuczne i na sile.
Zgłoś
Avatar
rickoo69 2010-02-07, 9:10
Na pewno ktoś się znajdzie kto będzie te kreatury oglądał. Ja mam inny sposób. Wpierdol i do lochu ;D
Zgłoś
Avatar
W 2010-02-07, 9:17
skonfrontować fejmuchów ze sobą, niech się sami pozabijają
filmik dobrze zrobiony, uwertura pasuje
nie oglądać to nie wyjście, tylko omijanie problemu, ale problem sam w sobe jest sztuczny - jeśli jest grupa odbiorców tego typu shitu, to niech sobie komentują, oceniają, nagrywają, przecież internet jest dla wszystich, dla debili również. szkoda tylko, że w społeczeństwie jest coraz większy poklask dla głupoty, a nie luudzi/humoru inteligentnych
Zgłoś
Avatar
FUCKOFF!! 2010-02-07, 9:36
W napisał/a:

szkoda tylko, że w społeczeństwie jest coraz większy poklask dla głupoty


czy szkoda to nie wiem, ja lubie ogladac rozne zakrecone rzeczy i glupote innych

Chyba wszyscy forumowicze sadistic akceptuja te kretynizmy w sposob taki, ze ogladac chca a nie musza sie z tym zgadzac co jest w tresci filmow.
Zgłoś
Avatar
Dodus 2010-02-07, 10:09
w tym miejscu nasuwają się słowa: "wiecie co z nimi zrobić"
"na mój koszt"
Zgłoś
Avatar
A................x 2010-02-07, 11:21
Ale chwil! Gwiazdami, to oni są dla takich samych pustaków jak oni sami, to po 1. Po 2 normalni ludzie mają się z czego pośmiać, na co ponarzekać itp, itd. Dla każdego coś "miłego". No bo w końcu ile można nabijać się z Predzi... Prezydenta? Trzeba mieć też takich, o tam, wyżej(filmik, nie komenty;P)
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2010-02-07, 11:59
lepiej by wyglądało gdyby po słowie "GÓWNO" nastąpiła cisza (tak na 2s.) i wystrzał z pistoletu
Zgłoś
Avatar
jacek.walcz 2010-02-07, 12:00
riodoro1 napisał/a:

ale podkład powinien dać inny



zgadzam się, requiem tu nie pasuje

ps. lubię pośmiać się ze znajomymi z monologów Pani Basi czy głupoty Gracjana ale wszystko ma swoje granice
Zgłoś
Avatar
prozal 2010-02-07, 14:03
przepraszam bardzo, a kto to był bo nie kojarze?
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2010-02-07, 14:09
1min50sek - Ma problem nie tylko ze swoją seksualnością. Jej/Jego (nie wiem jak to coś nazwać) ma problem ukryty znacznie głębiej.
Zgłoś
Avatar
landi_666 2010-02-07, 14:36
Zajefajnie sklecony filmik .... ale zgadzam sie z wiekszoscia sadistikow ze nie raz przesadzaja i co za duzo to nie zdrowo ale wkoncu jak by nie patrzec poniekat dzieki glupkowatym ludziom sadistic istnieje
Zgłoś
Avatar
maRyJane 2010-02-07, 14:41
rufi you made my day
Zgłoś
Avatar
Człowiek Widmo 2010-02-07, 15:54
czasem tak sobie mysle, czemu by nie zbudowac obozu dla tych pojebow i raz na zawsze sie ich pozbyc a dzieci i rodzine pietnowac do konca zycia zeby to bylo przestroga dla innych
Zgłoś
Avatar
M................y 2010-02-07, 15:56
Należy się zastanowić, dlaczego tego typu podludzie są niemal wszędzie: włączasz TV - fejmuchy; włączasz radio - fejmuchy; włączasz neta - fejmuchy; otwierasz lodówkę - fejmuchy.

Oni są wszędzie, bo polskie społeczeństwo to Oni. To są swego rodzaju przedstawiciele społeczeństwa, które samo ich kreuje, wywyższa, potem słucha, ogląda i świetnie się przy nich bawi.

Jeśli nie zmieni się społeczeństwo, ludzie i ich myślenie to takich kurwich synów, koproskilo zasranych będzie więcej i więcej. Aczkolwiek rewolucji bym się nie spodziewał, bo w społeczeństwie jak w mleku - tylko kilka % śmietanki.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie