18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kolejny filmik zrobiony przez Qski. Tym razem nie ma śmieszyć ma pokazać że dzięki internetowi sławę zdobywają debile zamiast ludzie z talentem lub mający coś mądrego do przekazania. Zobaczcie sami.



Ja się zgadzam z Qski STOP INTERNETOWYM DEBILOM
Zgłoś
Avatar
pepson 2010-02-07, 16:17
W internecie powinny być zarówno gówna jak i perełki. Perełkę odkrywamy poprzez selekcje z ogółu. Z życia dobrze wiemy, że zawsze było więcej gówna. To co okrzykniemy perłą powinno być dobre! I tutaj przechodzimy do konkluzji wynikającej z filmiku Quski'ego... To MY nie mamy gustu. Coraz bardziej lubujemy się w GÓWNIE. Widać to nawet tutaj, na sadisticu. Moim zdaniem jest to wina lekko stępionych internautów, którzy wygłaszają swoje zdanie mimo tego, że nie powinni (główny przedział wiekowy 10-15lat). A jest ich coraz więcej i mają najwięcej czasu na takie pierdoły, które przed chwilą nazwałem gównem. Gdyby nie oni gówna nigdy nie zostałyby perłami. GÓWNA W DIAMENT NIE ZMIENISZ!! Dybra... wracam do matmy, SESJA :/
Zgłoś
Avatar
koko.szatan 2010-02-07, 17:20
ten film to truzim.
Zgłoś
Avatar
Scorpio_SIC 2010-02-07, 21:58
Filmik dobry.. ale filmiki "opisywane" przez autora.. wstyd jak chuj za tych debili.. nie ogarniam co to kurwa robi w ogóle w telewizorni
Zgłoś
Avatar
asia62600 2010-02-07, 23:47
podaj tytuł pioseneczki
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-02-08, 1:53
koko.szatan napisał/a:

ten film to truzim.


Co to jest truzim? Chodziło o truizm?
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-02-08, 1:57
Cytat:

Co to jest truzim? Chodziło o truizm?


To tylko bóg wszechmogący i autor wie.
Zgłoś
Avatar
Pajac212 2010-02-08, 9:19
SUPER powinna byc zorganizowana akcja STOP PAJACOM
Zgłoś
Avatar
shaqqy 2010-02-08, 14:12
Sami gadajac o nich przyczyniacie sie do zwiekszania sie ich popularnosci. Beda znanni dopoki, ludzie beda masowo wyglaszac o nich opinie, takze te negatywne. Wystarczy to olac, albo wrzucic na luz i nie przejmowac sie jakby dotyczylo to losow swiata.

A podklad z Requiem mnie wkurwia maksymalnie. Czemu co drugi filmik musi go miec? Najbardziej naduzywany kawalek... I to mialo nadac filmowi podniosly, patetyczny, "epicki" charakter? No to nie udalo sie. Wyszlo kiczowato. Powinno sie odbierac piwa za samo uzywanie tego kawalka.
Zgłoś
Avatar
koko.szatan 2010-02-08, 15:15
yarzapp napisał/a:


Co to jest truzim? Chodziło o truizm?



owszem. chodziło mi o truizm.
to nie pomyłka w stylu "stół" - "stuł", tylko literówka.
pewnie też ci się czasem zdarza, mistrzu.
Zgłoś