18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Kolejny filmik zrobiony przez Qski. Tym razem nie ma śmieszyć ma pokazać że dzięki internetowi sławę zdobywają debile zamiast ludzie z talentem lub mający coś mądrego do przekazania. Zobaczcie sami.



Ja się zgadzam z Qski STOP INTERNETOWYM DEBILOM
Zgłoś
Avatar
s................t 2010-02-06, 22:53
podpisuje sie pod tym rekami, nogami, i kazdym czyms czym tylko moge.swieta racja.a muzyka dobrana genialnie.
Zgłoś
Avatar
Rufi 2010-02-06, 23:07 54
Cud na pierwszym koncercie Joli Rutowicz!
Sparaliżowany chłopiec wstał z wózka i wyszedł.
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2010-02-06, 23:28 25
Temat z Requiem For A Dream jest już tak rozpierdolony że szkoda gadać

te kurwy mnie wkurwiają strasznie, ale podkład powinien dać inny
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-02-06, 23:29 5
Swoją drogą zastanowił mnie manifest autora na końcu... Nie oglądać, nie oceniać, nie komentować, a filmiki o nich robić? Trąci hipokryzją...
Zgłoś
Avatar
Koperek 2010-02-06, 23:41
@galo
Ale gdyby nie to ,to zapewniam cię że ponad połowa z tych osób które to obejrzały nie zwróciłoby uwagi na ten "problem".
Zgłoś
Avatar
Stefn666 2010-02-06, 23:49
PIEKNE.. tych ludzi to bym pozabijal.. a torturowal Roztockiego ciekawe czy by spiewal wtedy.. tych ludzi sie nie da okreslic slowami a w polskim jezyku tak duzo przeklenstw jest..
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-02-06, 23:58
Koperek, być może, ale wg mnie autor filmu właśnie przyczynił się do promocji tych ludzi. Osobiście przed obejrzeniem filmu znałem tylko JR i tego kolesia w śmiesznych blond włosach i krótkich spodenkach, który kiedyś na prima aprilis miał zostać redaktorem naczelnym JoeM. Widocznie autor filmu jest bardziej biegły w znajomości gwiazd internetu, mimo iż nie ogląda, nie ocenia i nie komentuje . Ale żeby była jasność zgadzam się z autorem w 100%.
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-02-07, 0:02
a gdzie Tyara Elżbieta Gas? w sumie, poza roztockim i rutowicz to reszty prawie nie kojarzę. ale to nie tylko w polsce, przyład chociażby BOXXXY!
Zgłoś
Avatar
mik 2010-02-07, 0:15
niestety to prawda ten filmik przedstawia bolesną rzeczywistość nie tylko polski, dlatego dołączam się z całą odpowiedzialnościom do apelu twórcy nie twórzmy gwiazd z g...a i nie mówmy że nie śmierdzi
Zgłoś
Avatar
teken 2010-02-07, 0:47
popieram w 100% ;]
Zgłoś
Avatar
SadIsT 2010-02-07, 1:05
Wszystkich dotknie zapomnienie. Wystarczy nic nie robić xP Było tak z Tokio Hotel, było z Giertychem etc. Będzie i z nimi...
Zgłoś
Avatar
W................i 2010-02-07, 1:07
@riodoro1
typowo pomyślałem o tym samym. Piwo zamiast dla XMATE ląduje do Ciebie,
pozdro!
Zgłoś
Avatar
JDRK 2010-02-07, 2:00
Nie wiem co mnie bardziej przeraża... te fejmuchy czy wszędzie wciskany podkład dźwiękowy... aż rzygać się chce...
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2010-02-07, 3:00
O nie homoseksualne gwiazdy internetu! NO WAY, NO GAY! -
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie