18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Halman 2016-10-06, 13:17 111
o kurwa, w punkt!
Zgłoś
Avatar
saves 2016-10-06, 14:52 1
Piękne!!! Niech mi teraz jakaś "wyzwolona" kobieta podskoczy.
Zgłoś
Avatar
X................i 2016-10-06, 15:05 1
Dostała raka jak w końcu odetkała uszy i zaczęła słyszeć jakie popierdoleństwa wygłaszają podobne jej flądry
Zgłoś
Avatar
golip 2016-10-06, 16:00 6
Ile feministek potrzeba do zmiany żarówki?

Feministki nie są w stanie niczego zmienić
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2016-10-06, 16:10 22
W sumie zapłodniona komórka jajowa nie ma mózgu i rak nie ma mózgu. Wszystko się zgadza, można walczyć o prawa nienarodzonych nowotworów
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2016-10-06, 16:52 9
Ten rak to chyba od czytania komentarzy w stylu pierwszych czterech w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
wolna_istota 2016-10-06, 16:59 2
Mnie tylko wkurza gadka typu "przemawiam do Was w imieniu milionów mężczyzn" - niech każdy przemawia sam za siebie bo nie jesteśmy idiotami aby prosić kogoś o wyrażenie zdania. Idąc tym tokiem rozumowania (feministek) zlikwidowac sanepidy - moje ciało, najwyżej się pochoruje. Zlikwidować NFZ - moje ciało, moja choroba, moja sprawa. Zlikwidowac szkoły - mój umysł, moja sprawa itd. a na koniec puenta - zlikwidować polityków. Moja wypłata to moja sprawa
Zgłoś
Avatar
dzikakupa 2016-10-06, 17:08 35
Przychodzi katolik do lekarza:
- Panie doktorze mam raka.
- Bóg chce byś miał raka. NATĘPNY!!!!!
Zgłoś
Avatar
SiusiakAngela 2016-10-06, 17:30 9
Ależ wy pierdolicie o tych feministkach. A za protestami stoją nie tylko one. Normalne kobiety też chcą móc dokonywać aborcji w skrajnych przypadkach, i nie widzę w tym nic dziwnego.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2016-10-06, 17:38 13
Co ma kurwa feministka do zgwalconej kobiety chcacej usunac zarodek podarowany od zwyrodnialca wy jebane barany!
Kurwa nigdy nie bedzie w tym kraju lepiej bo za duzo popierdolonych katozjebanych pseudopatryjotow po nim chodzi.
Zgłoś
Avatar
The_Mountain 2016-10-06, 18:13 6
@up
bo taka jest Polska. Większość tych patriotów to patologia z szarych blokowisk. badania niejednokrotnie potwierdziły, że osoby o faszystowskich/prawicowych poglądach mają mniejszy iloraz inteligencji niż osoby o bardziej liberalnych poglądach. Wystarczy spojrzeć jak wygląda jakakolwiek wypowiedź Mariana Kowalskiego o elokwencji parówki, a jak wygląda jakakolwiek wypowiedź chociażby Tuska. Zaraz będzie wielki ból dupy, bo Tusk, ale prawda jest taka, że Tusk to jedyny polski polityk, którego się na świecie szanuje.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2016-10-06, 18:15 7
czekam na takie teksty, gdy wasza żona będzie miała urodzić dziecko z poważną chorobą albo gdy jej życie będzie zagrożone
Zgłoś
Avatar
The_Mountain 2016-10-06, 18:20
To poczekasz. Większość osób o faszystowskich poglądach ma te 14-15 lat, a te starsze nigdy sobie nikogo nie znajdą, bo żadna kobieta nie chce upośledzonego faceta.
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2016-10-06, 18:28 6
HAL9000/2 napisał/a:

o kurwa, w punkt!



Chuja a nie w punkt! Jej ciało jej sprawa, skoro tak to odpowiedz "lekarza" jest do dupy, feministka ma raka i chce się go pozbyć tym samym idzie do eksperta/lekarza. To ona decyduje czy chce się leczyć czy nie, a lekarz decyduje tylko o metodzie terapii.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie