18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Feministki
KillerLaugh • 2017-06-09, 15:42
Feministki często w dyskusjach z mężczyznami podnoszą argument, że są kobietami niezależnymi. Trudno się z nimi nie zgodzić, bo faktycznie nic od nich nie zależy...

Feministki - 1 Mężczyźni - 0
Zgłoś
Avatar
Emeryt_na_emeryturze 2017-06-09, 19:01 2
Nie śmiej się z feministek. Los już i tak je wystarczająco skrzywdził.
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-06-09, 19:15 1
Ależ owszem, zależy.
Zależy od nich jak bardzo się później wstydzi reszta kobiet, gdy muszą prosić faceta o cokolwiek.
Same tworzą problemy i wmawiają reszcie, jak koszmarna jest ich sytuacja, żeby później zwalać wszystko na facetów.
Łażą bez stanika, żeby pokazać, że powinno się je szanować albo organizują "Festiwal Okresu", a za "Święto Spermy" wsadzilyby do pudła.
Przez te wszystkie akcje i wymysły tracimy w oczach wszystkie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-09, 19:36
@up
Hmmmm.... Masz jakieś fotki z tego festiwalu okresu bez staników?
No bo wiesz... kolega pytał.
Tylko nie dawaj mi zdjęć ze święta spermy.
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-06-09, 19:49 3
Velture, powiedz koledze, że niestety nie pomogę.
Gdy spytalam, czy mogę zrobić zdjęcie, zaczęły na mnie krzyczeć, żebym przestała je gwałcić.
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-06-09, 23:38
Velture dziwny jestes, kazdy wie ze, napalasz sie na laski z sadolca, a przeciez nawet dzieci wiedzą, ze wszystkie laski sadolca mają... bolca.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-06-10, 8:10
kevlarx napisał/a:

Velture dziwny jestes, kazdy wie ze, napalasz sie na laski z sadolca, a przeciez nawet dzieci wiedzą, ze wszystkie laski sadolca mają... bolca.


Dlatego jestem za tematem "Pokaż swoją cipkę". No bo skoro faceci dają foty penisów w pewnym temacie, to czemu laski nie mają pokazywać cipek? To dyskryminacja płci! Czym niby penis ustępuje cipce?! Hmm? Przecież razem dobrze się uzupełniają
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-10, 8:32
kevlarx napisał/a:

Velture dziwny jestes, kazdy wie ze, napalasz sie na laski z sadolca, a przeciez nawet dzieci wiedzą, ze wszystkie laski sadolca mają... bolca.


Legenda głosi, że jedna jest prawdziwa i ten kto ją wyrwie zyska magiczne moce.

TB303 napisał/a:


Dlatego jestem za tematem "Pokaż swoją cipkę". No bo skoro faceci dają foty penisów w pewnym temacie, to czemu laski nie mają pokazywać cipek? To dyskryminacja płci! Czym niby penis ustępuje cipce?! Hmm? Przecież razem dobrze się uzupełniają


Przecież jest taki temat na hardzie....
Zgłoś
Avatar
r................w 2017-06-10, 10:45
wynik meczu Ci się przypadkiem nie popierdolił?
Zgłoś
Avatar
freaky 2017-06-10, 11:27 1
@up. Chodzi o to, że ich argument był nie do obalenia, więc "wygrały"
Zgłoś
Avatar
Ghoscik8 2017-06-10, 13:41
To może w ramach poszanowania równości kobiet i mężczyzn zorganizować święto spermy na cyckach ?
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-06-11, 21:36
feministki zwyczajnie nie istnieją a jakieś ruchy w tym kierunku to zwykła niepełnosprawność umysłowa
Zgłoś