18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Feminizm bardzo
cuurniprime • 2018-09-13, 17:57
Zasadniczo spodziewałem się innej reakcji po tytule ale i tak film mnie pozytywnie zaskoczył. Jakaś histeryczna pizdeczka bez butów atakuje czternastoletniego chłopca.


Swoją drogą zagwozdka, jak buty nie spadną to oszukasz przeznaczenie?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-09-14, 20:12 9
@chlusniembousniem a co on ma lepszego do roboty na dworze? Na tym polega zabawa za domem, na szukaniu "przygód" taka kłótnia z wielorybem się w to wpisuje. Wcześniej jeździli na "czymśtam". Spoko dzieciak, nie rzucał mięsem, nie zachowywał się ja rozwydrzona menda, obstawał przy swoim, przy czym miał rację i nie dawał jakiemuś randomowemu gównu wejść na głowę, będą z niego ludzie.
Zgłoś
Avatar
Roballus 2018-09-14, 20:29 2
@Argeusz Nie mów dziecku, że jest wolnym człowiekiem i może robić co tylko zechce. Zrobisz mu tylko krzywdę. Dzieciaka musisz poprowadzić, wskazać drogę. Dziecko nie ma doświadczenia życiowego, punktu odniesienia.
Dlatego jest ubezwłasnowolnione do osiemnastego roku życia.
Zgłoś
Avatar
crocodilo 2018-09-15, 3:12
ale cycki to ma fajne...a matołlatowi za te piski to taki szybki liść w ngrodę.
Zgłoś
Avatar
corncount5 2018-09-15, 12:42
@Roballus z tym, że potem mamy absurdalne sytuacje tego typu, że np. w szpitalu rodzice decydują zamiast człowieka, który ma przykładowo niecałe 18 lat i mimo tego, że nie raz jest bardziej świadomy niż jego rodzice, to nie może sam zadecydować o swoim losie.
Zgłoś