18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
bleblebator1 2024-06-06, 9:26 2
Siriuz napisał/a:

Ahh, tak mi się skojarzyło.
Kurator wystawy- Anda Rottenberg



Takie kurwa wybitnie polskie nazwisko, promujące huj wie co
Zgłoś
Avatar
wmpoldek 2024-06-06, 9:48 2
człowiek_zły napisał/a:

Spokojniejsi niż po tradycyjnej substancji odurzającej.



No właśnie. Piją wódę i rodziny się rozpadają, tłuką się, sponiewierają a inne substancje są zakazane a jakże wyciszają. Ryją banię pewnie jak wóda (niektóre bardziej) ale jakże wyciszają, uspokajają i pozwalają dotknąć Nirvany...
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-06, 9:49
bleblebator1 napisał/a:

Takie kurwa wybitnie polskie nazwisko, promujące huj



A ty, nie Polak, bardzo się tym denerwujesz?
Tak, Polak napisałby: chuj.

Jesteś z Zakopanego?
;>>>
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-06-06, 10:09
On próbuje wciągnąć te ludziki z chodnika?
Zgłoś
Avatar
Novac 2024-06-06, 12:25 2
CzerstWybut napisał/a:

No i spoko, mam nadzieje że to gówno szybko zabija. Przesieje spoleczeństwo od niepotrzebnego balastu.



No, żeś walną szybkim skrótem myślowym. A teraz zerknij jakim obciążeniem jest fentanyl i heroina w USA dla społeczeństwa i jak wyglądają ich miasta. Ja bym na przykład nie chciał, żeby tak wyglądały polskie ulice.
Zgłoś
Avatar
be 2024-06-06, 12:57 3
Oto kwintesencja rządów tęczowego Jacusia. Poznaniacy wybrali "byleniepis", pozostaje czcić beton i ścieżki rowerowe.

Widać na trzeźwo już nie idzie,

A może dopiero co zobaczyli nowe logo miasta?!...
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-06-06, 14:45
Siriuz napisał/a:

Ahh, tak mi się skojarzyło.
Kurator wystawy- Anda Rottenberg
Zrealizowane dzięki środkom Stołeczne Miasto Warszawa
Patronat honorowy- Rafał Trzaskowski


Interesująca propozycja. Świeży dyskurs amplifikujący negację znaczeń. Nie znacie się, profani.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-06, 14:54
bleblebator1 napisał/a:

Takie kurwa wybitnie polskie nazwisko, promujące huj wie co



Ważne, że za nasz hajs ktoś realizuje sobie moczenie nóg w kałuży. Zakładam, że cena podobna do gipsowego jaja za 250 tysięcy, które Szambelan nam sprawił w zeszłym roku.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-06-06, 15:29 1
@Novac: ale że kogo walną? Bo nie rozumiem co napisałeś.

Polska to nie Stany, nie porównuj tych dwóch totalnie różniących się od siebie krajów. U nas heroina też była obecna na dworcach, do czasu aż większość odpadów pozdychała. Kto sie dzisiaj łapie heroiny? Ja osobiście nigdy nie miałem do czynienia z nikim kto by bral here i wydaje mi się że fentanyl to podobny poziom zjebania umysłowego. Nie szkoda mi takich ciekawskich i rządnych przygód co sie wpierdalają w cos co od poczatku jest mówione że jest syfem. Mam tylko nadzieje że nikt nie wpadnie na glupi pomysł "pomagania im" z naszych podatków, tak jak tym po dopalaczach
Zgłoś
Avatar
dido 2024-06-06, 15:29
CzerstWybut napisał/a:

No i spoko, mam nadzieje że to gówno szybko zabija. Przesieje spoleczeństwo od niepotrzebnego balastu.



to nie jest takie oczywiste wszystko. Większość peirwszą dawkę otrzymało od lekarza (w stanach). W Polsce też są opiaty czasami przepisywane (są też bez recepty). Ludzie nie wiedzą że się uzależniają.
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2024-06-06, 16:06
CzerstWybut napisał/a:

@: ale że kogo walną? Bo nie rozumiem co napisałeś.
Polska to nie Stany, nie porównuj tych dwóch totalnie różniących się od siebie krajów. U nas heroina też była obecna na dworcach, do czasu aż większość odpadów pozdychała. Kto sie dzisiaj łapie heroiny? Ja osobiście nigdy nie miałem do czynienia z nikim kto by bral here i wydaje mi się że fentanyl to podobny poziom zjebania umysłowego. Nie szkoda mi takich ciekawskich i rządnych przygód co sie wpierdalają w cos co od poczatku jest mówione że jest syfem. Mam tylko nadzieje że nikt nie wpadnie na glupi pomysł "pomagania im" z naszych podatków, tak jak tym po dopalaczach



Siłą fentanylu jest jego popularność i to jak jest tani. Mało kto sięga świadomie po fentanyl, dealerzy po prostu go dodają do wszystkiego aby zwiększyć "kopa".

A takie stojące zombie jak na filmiku to raczej zwykła wóda. Fentanyl nie ma takiego działania, to Tranq zamienia ludzi w zombie stojące na ulicy. A tego u nas w europie jeszcze za bardzo nie biorą, za tranq się chwytasz jak nie masz dostępu do fentanylu a z tym jeszcze nie ma problemu.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-06-06, 20:31
PeterNORTH napisał/a:

a ja nawet nie mam skąd 5 g zielska załatwić-taki ze mnie porządny obywatel



Ja zioło mogę mieć w dowolnych ilosciach ale haszu afgańskiego już ponad 20 lat nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-06, 22:19
ul. Kórnicka, na przeciwko wejścia na teren Politechniki Poznańskiej, prędzej bym się spodziewał takich zachowań pod UAM.
Zresztą sesje są, to każdy orze jak może.

be napisał/a:

Oto kwintesencja rządów tęczowego Jacusia. Poznaniacy wybrali "byleniepis", pozostaje czcić beton i ścieżki rowerowe.
Widać na trzeźwo już nie idzie,
A może dopiero co zobaczyli nowe logo miasta?!...



To są właśnie młode napływowe pokolenia POznaniaków, które głosują na tego głąba. Kto mógł to uciekł za Poznań, starzy tylko zostali, i pokemony, które zjeżdżają tu z całego kraju. Nie ma znaczenia kogo lub co wystawi PO w wyborach, lemingi i tak zagłosują. Poznań tym swoim lemingom to już nawet wybieg ogradza, żeby się nie pogubiły

Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-06-06, 23:15
jezeli chcecie pomoc takim ludziom (normalny odruch bialego czlowieka) 112 i mowicie ze zanim zerwal sie z nim kontakt po fentanylu mowil ze odbierze sobie zycie, wtedy wezma go przymusowo na oddzial psychiatryczny i na benzodiazepinach go wyzerują, a jezeli po wyjsciu znowu go spotkacie najebanego to kopac po glowie
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2024-06-07, 11:27
Za Urzędu tego śmiecia Tuska modne były dopalacze nawet na paragon to teraz czas na nowość.
Zgłoś