18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
whoever85 2013-10-11, 22:07
myslalem, ze to jakis nowy narkotyk ta "feraina"
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-11, 22:12 7
Uwielbiam komentarze "lewacka prowokacja". Przecież to te czarne nieroby to powiedziały, to są cytaty. Trzeba bronić kleru za wszelką cenę. Co z tego macie? Snikersa?
Zgłoś
Avatar
Wojak15 2013-10-11, 22:22
Ta i ciekawe co jeszcze powiedzieli?? Niech autor wrzuci linki z wypowiedziami dla potwierdzenia a nie obrazek w Paint zrobiony i ferment sieje..! Zaraz każdy ksiądz podejrzany będzie. Wrzucę coś w temacie:
sadistic.pl/ranking-pedofilii-vt236094.htm
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-11, 22:29 8
Wojak15 napisał/a:

Ta i ciekawe co jeszcze powiedzieli?? Niech autor wrzuci linki z wypowiedziami dla potwierdzenia a nie obrazek w Paint zrobiony i ferment sieje..!



Masz, z ultrakatolickiej Frondy, żeby nie było że żydowsko-lewacko-cyklisto-masońska propaganda:
fronda.pl/a/wielu-tych-molestowan-udaloby-sie-uniknac-gdyby-te-relacje...
fronda.pl/a/ks-sikorski-dla-frondapl-dzieci-z-rozbitych-rodzin-maja-ni...

Nawet tam tych baranów krytykują, Terlikowski ich nawet nie broni. A tu proszę, na czarnym jak dupa szatana Sadisticu mamy większych radykałów, co by bronili księży nawet jakby ich dzieci przy nich wyruchali.

Gdyby podano tu cytaty jakiegoś ateisty-pedofila czy muslima to nawet o źródło byś się nie pytał, tylko od razu do ataku. To jest właśnie ta słynna katolicka hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-10-11, 22:39
Got napisał/a:

Sami sobie sznur na stryczek splatają. Jakby się odcięli od czarnych owiec - bo jednak powiedzmy sobie szczerze, większość księży jest normalna - to mieliby spokój, ale próbując ich na siłę chronić to tylko zmniejszają zaufanie do Kościoła.

no pewnie, ale tam kazdy ma na kazdego haki, wiec nie idzie sie odciac. myslisz, ze ty pierwszy wpadles na zlozenie ofiary z przylapanego pedofila?
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2013-10-11, 23:12 1
teraz jest nowy kościół -rzymsko pedofilski
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-10-11, 23:46
Czasami mam wrazenie ze im wiekszy syf w PL, kler panoszy sie coraz bardziej. Jeszcze troche, a za kilkanascie lat powolaja inkwizycje...
Do obroncow KK - gdyby jeszcze wasi przewodnicy walczyli ze sprzedajna wladza, a nie byli w jej szeregach to bym i was poparl w imie mniejszego zla...prawda jednak jest okrutna, i po 2 stronie barykady jestesmy tylko my, razem, szarzy biedacy, bez glosu, bez sily, bez nadziei...
Zgłoś
Avatar
plaskio 2013-10-12, 3:40
Podążając tą myślą jest także tylko zwierzęciem, które bez zaspokajania podstawowych potrzeb, w celibacie najzwyczajniej nie jest w stanie wytrzymać. Większość zboczeń u księży (takich jak pedofilia), kierowana jest BRAKIEM możliwości zaspokajania własnych potrzeb seksualnych takich jak masturbacja czy seks z kobietą (według współczesnej wiary chrześcijańskiej).

Ksiądz jako człowiek głoszący słowo Boże, a nie wysłannik Boży.

Według mnie wiara jest wartością konstruktywną tylko i wyłącznie dla ludzi inteligentnych, rozumiejących podstawowe wartości moralne. Powinna być to kwestia wyboru, a nie kwesta wychowania.

Jestem ateistą, aczkolwiek ludzi wierzących (rozważnych) jak najbardziej rozumiem.
Zgłoś
Avatar
mckarmi 2013-10-12, 9:36
@Szczam_na_koło

Zgadzam się w 99%. Nie uważam tylko, że odsetek pedofili w Klerze jest taki sam jak w całym społeczeństwie. Po prostu celibat jest chorą zasadą, która krzywi tych ludzi, przez co oni krzywią innych.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-10-12, 10:50
plaskio, "Według mnie wiara jest wartością konstruktywną tylko i wyłącznie dla ludzi inteligentnych"

nie kpij z inteligentnych ludzi...
Zgłoś
Avatar
ph5i5 2013-10-12, 12:11
Jak bym kurwa muftich słyszał...

Czarnym na rękę jest islam , już nie mogą się doczekać, żeby zmienić firmę na tę z dodatkowymi atrakcjami i eksta pakietem socjalnym.
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2013-10-12, 12:27 1
Jopas91 napisał/a:

Nudne już się lewaki z tym naskakiwaniem na kościół robicie, znajdźcie sobie jakieś pożyteczne hobby np. masowe samobójstwo.



zaskocze Cie inteligencie. Poglady mam prawicowe, ale wszystkie religie, wiary to dla mnie jedna wielka strata czasu, a kosciol to zwykla firma zarabiajaca na naiwnych.

widzisz tluku, nie trzeba byc lewakiem, zeby pluc na koscil
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-12, 14:11 1
A mnie się podoba brak odszkodowań. Dlaczego wszyscy mają płacić za czyny nielicznych? Procesy indywidualne wytaczać i niech sami zboczeńcy i kryjący ich szefowie sprzedają swe pałace i wozy na odszkodowania.
Zgłoś