18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
xBaker 2013-10-11, 20:08 5
No po prostu ideanalnie.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-10-11, 20:11 11
skurwysyny nie ludzie.
Zgłoś
Avatar
Got 2013-10-11, 20:14 64
Sami sobie sznur na stryczek splatają. Jakby się odcięli od czarnych owiec - bo jednak powiedzmy sobie szczerze, większość księży jest normalna - to mieliby spokój, ale próbując ich na siłę chronić to tylko zmniejszają zaufanie do Kościoła.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-10-11, 20:22 14
Taka religia...

Cytat:

W dokumencie przyjętym przez Episkopat Polski w dniach 13 i 14 marca 2012 jest powiedziane, że nie zostaną przyznane odszkodowania dla ofiar pedofilii od polskiego Kościoła. Duchownych, którzy popełnili takie przestępstwo, chroni tajemnica spowiedzi, a Kościół zamierza jej bronić. Choć episkopat deklaruje w dokumencie pełną współpracę z władzami ws. ścigania pedofilów w Kościele, to ustanawia wyjątki od tej reguły. Duchowni nie ujawniają informacji o księżach, którzy przyznali się do pedofilii w trakcie spowiedzi



źródło:
pl.wikipedia.org/wiki/Przest%C4%99pstwa_seksualne_w_Ko%C5%9Bciele_katolickim

do katoli. przeczytajcie to kurwa całe i dopiero, bierzcie się za nawracanie tzw. niewierzących...
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-10-11, 20:38 5
Nudne już się lewaki z tym naskakiwaniem na kościół robicie, znajdźcie sobie jakieś pożyteczne hobby np. masowe samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-10-11, 20:51
Przez ostatnie pare dni to jest glowny temat. Kurwa mam juz tego dosc.
Zgłoś
Avatar
Jedrass 2013-10-11, 20:52 3
Cisnąć towarzstwo aż się zapadnie pod ziemię
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-10-11, 20:56 4
@Maderfakermen
A co ma kościół wspólnego z wiarą?
Ja już od dawna mówie że w kościół nie wierzę tylko w Boga a do samego kościoła zwyczajnie nie chodzę.
Co nie zmienia faktu że ta nagonka na kościół teraz zaczyna być wkurwiająca.
Założyłbym się że odsetek pedofili czy gwałcicieli bądź pedałów w tej instytucji nie odbiega znacząco od średniej w innych tylko teraz taka moda.
Za rok może dwa nastanie moda na pociski na rybaków, myśliwych, grzybiarzy czy chuj wie kogo jeszcze.
Fakt zatajania tych czynów i ochronki dla tych zwyroli jest karygodny i nikt tego nie wytłumaczy ale zwyczajnie rzygać się chce kiedy na każdym kroku czy to z witryn kiosków czy kurwa nawet tu na sadolu co drugi temat w poczekajcie to "ksiądz pedofil" no kurwa ileż można?! Zwyczajnie takim czymś wyzwala się w ludziach znieczulice bo mają dosyć słuchania w kółko o tym samym!
Za miesiąc nikt nawet tematu nie przeczyta tylko przewinie dalej bo "kurwa znowu to samo"

A już całkowicie drugą sprawą jest to że o tych sprawach tematy piszą często gimbusy i tego typu matoły które na fali hejtu chcą sie poczuć fajni a nie mają w ogóle pojęcia o tym problemie.

I numer trzy przez kilku skurwysynów cierpi na prawdę spora grupa normalnych ludzi z tej instytucji.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-10-11, 21:02 1
olewam tego typu sprawy jednak bierzmowanie mam, jestem chrzestnym miałem księdza który przyuczał do bierzmowania niie powiem chłopacznya góra 27 lat, jak ktoś tam w tłumie do kogoś "siema" on odpowiadał siema siema a na ptyanie "czy pan ma długopis - pan jest tam na górze i nie potrzebuje" a podobny był do macieja zakościelnego tz dziewczyny o nim kurwa śniły że przystojniak i tak spierdolił sprawe etc xD ale już jak ostatnio byłem na chrzcinach to jakiś jebany klecha jak NKWD siedzi w kanciapie i z tekstem do mnie że papierek z bierzmowania musi być świeży, nowy na co ja - a co to ma jakiś termin przydatności? zamknął się i powiedział że to nie jego sprawa.. ale są ludzie i taborety zdarzają się krawężniki tak jak w służbie zdrowia gdzie lekarza nie ma a z kawą zapierdala po korytarzu, a inny ambitny zrobi wszystko co w jego mocy by pomóc, policja która przyjdzie pogada najwyżej spisze a nie do suki ściągaj gacie pyranie i szukanie gówna w dupie o tak o, jak komuś udowodnili zarzut to powinien za niego odpowiedzieć przed sądem i przed ludźmi
(od 16 roku życia uczęszczałem na etykę) a moralność to podstawowe zasady życia w społeczeństwie
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-10-11, 21:47
Wiara w Boga swoją drogą, ale kurwa pedofilii w żadnej postaci tolerować nie można
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-11, 21:50
Dawno nie widziałem tak antyklerykalnej prowokacji, ale co się dziwić skoro gimbusy głosują na paligłupa.
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-10-11, 21:51 1
Jebie mnie KK choć w Boga wierzę(da się). Wyznaję zasadę że jak ktoś na tych leserów ma zamiar dawać kasę to nie jest moja sprawa. Jednak chronienie pedofili w swoich szeregach to jest jawne skurwysyństwo i olewanie ludzi. Zamiast wypierdalać zwierzęta które gwałcą dzieci jeszcze ich bronią.

Chociaż po co wypierdalać skoro beton katolicki i tak winnym okrzyknie dziecko a nie 30 letniego ogiera.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-10-11, 21:52
Co to jest feraina?
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-10-11, 22:06 9
Jopas91 napisał/a:

Nudne już się lewaki z tym naskakiwaniem na kościół robicie, znajdźcie sobie jakieś pożyteczne hobby np. masowe samobójstwo.



czytaj aż kurwa dotrze do ciebie lewusie, a może masz klechę w rodzinie i dupa cie boli?

W dokumencie przyjętym przez Episkopat Polski w dniach 13 i 14 marca 2012 jest powiedziane, że nie zostaną przyznane odszkodowania dla ofiar pedofilii od polskiego Kościoła. Duchownych, którzy popełnili takie przestępstwo, chroni tajemnica spowiedzi, a Kościół zamierza jej bronić. Choć episkopat deklaruje w dokumencie pełną współpracę z władzami ws. ścigania pedofilów w Kościele, to ustanawia wyjątki od tej reguły. Duchowni nie ujawniają informacji o księżach, którzy przyznali się do pedofilii w trakcie spowiedzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie