18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Chciałbym Wam przybliżyć nieco klimaty w których się obracam no i oczywiście jednocześnie moje hobby. Moja przygoda z "Rycerką" zaczęła się równe dziesięć lat temu jako 12 letni chłopak trzymałem sztandar mojego Rodu na bitwach, aż do teraz gdzie stoję u boku moich pobratymców razem w boju. Pierwszy film, jest o największym festiwalu Słowian i Wikingów na wyspie Wolin, Drugi zaś już o tym co mnie osobiście najbardziej kreci w klimacie - walka. Oczywiście, odtwórstwo to nie tylko bitwy, ale i rzemiosło, muzyka itd. Dla mnie osobiście, klimat, który jest na festiwalach jest wyjątkowy. Zachęcam Was, jeżeli będziecie mięli okazję, jedźcie na festiwal i przekonajcie się sami!
Pozdrawiam Dadźbóg!




Dorzucam nieco zdjęć !


Poniżej ja i mój kuzyn. ( ja lewa kuzyn prawa (bijemy sie na kije, dlatego,że kuzyn nie miał swojej przeszywanicy akurat, a żeber nie chcemy mieć połamanych ))


















Jeżeli się spodoba, dorzucę więcej

SŁAWA!!
Zgłoś
Avatar
dadzbog2 2013-04-17, 20:39
Loen napisał/a:

PERUUUN DZIWKO!
Sława! Se od razu przypomniałem że sprzęt kompletuje od 2 lat...

hahaha No to podobnie jak kilka osób w ekipie w której jestem:)
Zgłoś
Avatar
S.vonKreff 2013-04-17, 20:41 3
W zeszłym roku wymęczyłam ojca żeby mnie tam zawiózł chociaż na jeden dzień, w życiu nie doświadczyłam czegoś równie niesamowitego. Trafiłam na koncert Percivala Z chęcią pojechałabym tam kolejny raz. Wspaniali ludzie, wspaniałe klimaty... Ach! Dla mnie raj. Może kiedyś uda mi się tam wybrać z ekipą.
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-04-17, 20:46
Norbek napisał/a:

Za własną pasję, która nie ogranicza się do masturbacji przed komputerem - piwko


I tak jakiś gnojek napisze że to są niedorozwinięci ludzie... napisze to gimbus który pół dnia jebie kapucyna
Zgłoś
Avatar
Amol.the.Herbal.Liquor 2013-04-17, 20:48 1
Widać kolega po fachu, piwo
pali gwałci i rabuje, czy jak to tam z tą kolejnością było

Nieraz walczyli my na tym samym polu bitwy, co prawda u mnie staż zbrojny nie jest imponujący bo dopiero rok walczę w bitwach, ale od dłuższego czasu siedzę w wczesnym.

Do zobaczenia w boju SŁAWA!

ps. czy to prawda że wolin 2013 ma być gdzieś indziej niż na wolinie?
Zgłoś
Avatar
dadzbog2 2013-04-17, 20:55 3
Amol.the.Herbal.Liquor napisał/a:

Widać kolega po fachu, piwo
pali gwałci i rabuje, czy jak to tam z tą kolejnością było

Nieraz walczyli my na tym samym polu bitwy, co prawda u mnie staż zbrojny nie jest imponujący bo dopiero rok walczę w bitwach, ale od dłuższego czasu siedzę w wczesnym.

Do zobaczenia w boju SŁAWA!

ps. czy to prawda że wolin 2013 ma być gdzieś indziej niż na wolinie?

GWAŁCI PALI I RABUJE spalonego nie lubie^^ No też słyszałem o tym. Bo w bagnach znów coś znaleźli i festiwal ma być gdzieś indziej.. ale jak patrzę na stronę skansenu to piszą, że : Kalendarz imprez 2013 w Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie - 26-28 lipca - XIX Festiwal Słowian i Wikingów
Jedna z największych, wczesnośredniowiecznych imprez w Europie, w której uczestniczy ok. 1500 osób z 26 krajów świata. Prezentowane są warsztaty dawnych rzemiosł, odbywają się występy zespołów muzyki i tańca dawnego, regaty i rejsy rekonstrukcji dawnych łodzi, inscenizacje wydarzeń historycznych i obrzędów oraz wielkie bitwy na 400 wojów .. więc nie wiadomo. trzeba poczekać, może się wyjaśni
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-17, 20:59 2
dadzbog2,

Zawsze ceniłem ludzi z pasją, piwko leci i nie przestawaj powodzenia!
Zgłoś
Avatar
dadzbog2 2013-04-17, 21:02
jestę żydę napisał/a:

dadzbog2,

Zawsze ceniłem ludzi z pasją, piwko leci i nie przestawaj powodzenia!



Dzięki:)
Zgłoś
Avatar
misio_pysio 2013-04-17, 21:13 1
Widzę kolega po fachu
Obym w tym roku dojechała na Wolin bo na Rękawce nas zalało w tym roku.
Zgłoś
Avatar
dadzbog2 2013-04-17, 21:16
misio_pysio napisał/a:

Widzę kolega po fachu
Obym w tym roku dojechała na Wolin bo na Rękawce nas zalało w tym roku.

Jak nie dojedziecie, to się po Was przypłynie! o Swoich trzeba dbać!
Zgłoś
Avatar
PhetrusEnigmatus 2013-04-17, 21:28 1
Ledwo co jestem po serialu Vikings, a tu taki temat! Ahh, jak ja bym chciał w takim czymś uczestniczyc. Choc na jeden dzien cofnąc się w czasie. No,albo przynajmniej byc na takim zjeździe. Dziękuję za temat i gratuluję gustu! Kocham te klimaty!Sława!
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2013-04-17, 21:49 2
Zajebista zajawka, słyszałem kiedyś od znajomego że przy takich imprezach po wieczornym chlańsku alkoholowych wynalazków sporo śmiałków napierd*** się na pełnej w rynsztunku. Prawda to? Druga sprawa, że powinni wam załatwić na przeciwników nieuzbrojony tabor kozojebców co by zamiast na snopkach siana i drewnianych kukłach można było porazić siłę żywą PIWO!
Zgłoś
Avatar
dadzbog2 2013-04-17, 21:54
kubczyk napisał/a:

Zajebista zajawka, słyszałem kiedyś od znajomego że przy takich imprezach po wieczornym chlańsku alkoholowych wynalazków sporo śmiałków napierd*** się na pełnej w rynsztunku. Prawda to? Druga sprawa, że powinni wam załatwić na przeciwników nieuzbrojony tabor kozojebców co by zamiast na snopkach siana i drewnianych kukłach można było porazić siłę żywą PIWO!



KOCIOŁEK PANORAMIKSA.... i nie ma mocnych^^ no, często tak jest,że ktoś z kimś próbuje swoich sił całkiem na poważnie i co mi się podoba w tym? To, że bedą się bić na pełnej kurwie, z pełną agresją..ale po walce jest uśmiech jeden wielki misiek i Wojowie idą pić dalej.. No... Mam nadzieje, ze jakaś krucjata będzie.. jak za starych dobrych czasów..
Zgłoś
Avatar
Dr.Kafar 2013-04-17, 22:11 1
Nie sława, a chwała...
Zgłoś
Avatar
tatoo1 2013-04-17, 22:14
rewelacyjny klimat, byłem w 2012 r. i w czasie jednej z potyczek jeden Woj palca stracił niby miecze tępe ale lekko nie leja
Zgłoś
Avatar
dadzbog2 2013-04-17, 22:37
tatoo1 napisał/a:

rewelacyjny klimat, byłem w 2012 r. i w czasie jednej z potyczek jeden Woj palca stracił niby miecze tępe ale lekko nie leja

bywa i tak.. ja pamiętam na jednym z festiwali ( Leśno ) szabelka weszła w okular.. cudem kolega uniknął wyłupania oka.. Co do ludzi, którzy tak Chwała lubią wołać.. no to wołaj dalej, a ja będę wołał sława:) Twoje "chwała" mi nie przeszkadza.. wiec polecam też się dostosować..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie