18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-01-11, 10:07 1
Velturek napisał/a:

Twoja sucz pewnie to taka 11 w skali 1-10.
Bez kitu. O ile rozumiałbym jakiegoś młokosa pierdolącego o urodzie to ty niby masz 40 lat a pierdolisz jak gimbus.
Pewnie twoja matka to też taka solidna 12tka w skali 1-10 a stary to przyzwoite 69.
Kurwa mać ale wy pierdolicie o urodzie.



Taki z ciebie stary wyga a nieskumałeś ze Drapuli chodziło nie o urode a o wyraz mordy srającego kota na pustyni tej laski?
A każdy dorosły facet wie co taki skrzywiony ryj znaczy u kobiety.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2020-01-11, 14:16 1
PieronJasnySzlag napisał/a:

Taki z ciebie stary wyga a nieskumałeś ze Drapuli chodziło nie o urode a o wyraz mordy srającego kota na pustyni tej laski?
A każdy dorosły facet wie co taki skrzywiony ryj znaczy u kobiety.



A co znaczy? możesz wyjaśnić? bo ja nie jestem dojrzałym człowiekiem mimo wieku.

A powiedz mi tak, jak kobieta patrzy na mnie z uśmiechem i zagryza górnymi zębami dolną wargę to co to znaczy?
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-01-11, 14:54 1
Ponad 300 piw za oświadczyny? nie spodziewałem się tylu cip. Film byłby znacznie bardziej atrakcyjny w tle tych śmiejących się ludzi powiedziała NIE.
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-01-11, 16:15
up
o kuźwa, nawet nie spojrzałem, ale masz rację,
kurwa sadole, nie mające nawet 25 lat, o żesz kurwa.............
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-01-11, 23:25
Pierdole nienawidzę zdrajców białej rasy sam nie mam zamiaru się żenić tym bardziej mieć bachorów, ale to kurwa jest kwintesencja dzisiejszych czasów biali faceci muszą brać za żony ciapate albo azjatki (czarnych nikt zdrowy na umyśle nie chce) a białe kurwy liżą dupę czarnuchom, bo uważają, że są nowoczesne tfu! Co za skurwiałe czasy KKK proszę wróc oraz lata 50-te
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2020-01-12, 1:18
Velturek napisał/a:

Twoja sucz pewnie to taka 11 w skali 1-10.
Bez kitu. O ile rozumiałbym jakiegoś młokosa pierdolącego o urodzie to ty niby masz 40 lat a pierdolisz jak gimbus.
Pewnie twoja matka to też taka solidna 12tka w skali 1-10 a stary to przyzwoite 69.
Kurwa mać ale wy pierdolicie o urodzie.



Chłopaczku za samą wzmianke o matce czy o ojcu już Cię nie powinno tu być. Pieprzysz Coś do gościa o wieku a sam masz teksty nie mające skali pod względem wieku.
Zgłoś
Avatar
supercharger 2020-01-12, 21:51
Lobo24 napisał/a:

No i o to w życiu chodzi! żeby mieć jaja i trochę fantazji. Niech będzie ciekawie. Niech się dzieje. Kuźwa 3 moich kumpli oświadczyło się w ciągu roku w ten sam j***ny sposób. Nad morzem na plaży. Trzy razy słyszałem te samą historię.
Jego wersja: Było cudownie, romantycznie!
Jej wersja: Daj spokój wszystko spalił. Jąkał się i cały dygotał myślałam, że zemdleje.
Strasznie mnie wk***ia jak ludzie obmyślają każdy gest słowo, czyn bo się boją co ludzie powiedzą.



A czy on dokladnie nie zrobił tego co Cię tak straszne wkurwia...przecież wlaśnie wszystko wymyślił i przygotował..
Zgłoś
Avatar
morthand 2020-01-13, 10:24
Lobo24 napisał/a:

No i o to w życiu chodzi! żeby mieć jaja i trochę fantazji. Niech będzie ciekawie. Niech się dzieje. Kuźwa 3 moich kumpli oświadczyło się w ciągu roku w ten sam jebany sposób. Nad morzem na plaży. Trzy razy słyszałem te samą historię.
Jego wersja: Było cudownie, romantycznie!
Jej wersja: Daj spokój wszystko spalił. Jąkał się i cały dygotał myślałam, że zemdleje.
Strasznie mnie wkurwia jak ludzie obmyślają każdy gest słowo, czyn bo się boją co ludzie powiedzą.



Kurwa, 3 miesiące woziłem pierścionek ze sobą, wyczekującej tej odpowiedniej chwili. Wcześniej oczywiście przygotowania były, miałem się oświadczyć na wyjeździe, ale przyjebała się już nie pamiętam o co i atmosfera poszła się jebać, potem była romantyczna kolacja i też uj wyszedł. Uznałem, że będzie okazja to się oświadczę i chuj do kieszeni włożyłem. Siedzimy kiedyś w aucie, szukam fajek i trafiam na pierścionek zaręczynowy i myślę sobie a co tam lepszej okazji nie będzie. Fajny seksik ostatnie kilka dni i bez kłótni - kurwa lepszej okazji nie będzie. Romantyzm? Nie sądzę! Zaskoczenie na pewno.
Co do fantazyjnych oświadczyn - róbta co chceta. Kumpel kiedyś oświadczył się za pomocą kapselka z tymbarka i co? 15 lat szczęśliwie po ślubie... No ale trzeba trafić na fajną babeczkę a nie pojebaną księżniczkę.
Zgłoś