18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
może to mało sadystyczne ale chciałem przedstawić wam pewną historię...

oryginalny tekst:
NORTH AMERICA: This teenaged girl (Amanda Todd) committed suicide yesterday (Oct 10. 2012) after enduring months of bullying at school and in facebook, a boy duped her into flashing her breasts on a webcam and he captured pictures of it and then sent the pics of her naked chest to all her contacts in facebook, her friends, family and classmates.

Ameryka Północna: Ta nastolatka (Amanda Todd) popełniła samobójstwo (. 10 października 2012), po długotrwałych miesiącach nękania w szkole i na facebooku. Chłopak namówił ją do pokazania jej piersi na kamerze internetowej i zrobił ich zdjęcia, a następnie wysłał te fotki do wszystkich znajomych dziewczyny na facebooku, jej przyjaciół, rodziny i kolegów z klasy.



Zdjęcie dziewczyny...

oraz link do informacji:
klik

PS. czekam na pierwszego nieczułego skurwysyna który napisze "ruchałbym" albo że jest sobie sama winna... szkoda dziewczyny i szkoda że nie znalazł się jeden mądry który by ją z tego wyciągnął... no cóż taka mentalność gimbusiarni...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-12, 23:04 ]
ZDJĘCIE
Zgłoś
Avatar
HariDee 2012-10-13, 23:06
chuj jej w dupę, jak pokazuje na kamerce cycki nie myśląc co się może zdarzyć i nie myśląc o niczym to i tak by z niej pożytku nie było oprócz fajnej dziurki >
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-14, 1:26
shodek napisał/a:



Pewnie w szkole byles (jestes) gruby i spocony, zabierali ci kanapki i walili liście w gruba morde?
Jebnij sie w leb czlowieku co ty piszesz, a brak empatii w tobie wobec tej dziewuchy szczegolnie po tym co mowisz ze "przezyles" karze mi myslec ze pozostalo ci uposledzenie psychiczne.



Nie jestem gruby ani nigdy nie byłem. Byłem nękany za to, że jak byłem małym dzieckiem (coś przedział 5-8lat) łatwo wpadałem w złość. Wystarczyło mnie nazwać durniem czy coś takiego. Potem z kolei byłem zbyt łagodny dla wszystkich i to sprawiło, że obierali mnie sobie za cel. Duży (zawsze byłem wysoki), łagodny i nie odda (bałem się zrobić im krzywdę). Zostało mi zniszczone łącznie 5 rowerów, 2 gameboye (1 z komunii, 2 kupiony po tamtym), walkman, kilka zestawów książek do szkoły, parę stosów ubrań (oraz tysiące innych rzeczy których nie sposób spamiętać) i nieraz wracałem praktycznie nagi a dwa razy całkowicie. Zimą wrzucali mnie do kałuż lub gdziekolwiek gdzie była woda w stanie ciekłym oraz tu był jeden z 2 razy kiedy nagi wracałem do domy. Pobicia były na porządku dziennym.
Ale tak to już było za tamtych czasów. Dla każdego ADHD czy cokolwiek podobnego = down, czyli można bezkarnie nękać i nakłaniać do myśli samobójczych bo gorszy.

PS. Naucz się używać znaków interpunkcyjnych (Poza [?] i [.] chyba innych nie znasz) oraz przycisku [alt] "byles", "szczegolnie".
Zgłoś
Avatar
kachna018 2012-10-14, 8:19
glupia szmata dobrze jej tak... pisza typy majace normalne zycie towarzyskie. kurwa troche empatii. zebyscie poczuli sie tak jak ona przed smiercia.
Zgłoś
Avatar
w................9 2012-10-14, 11:02
kachna018 napisał/a:

glupia szmata dobrze jej tak... pisza typy majace normalne zycie towarzyskie. kurwa troche empatii. zebyscie poczuli sie tak jak ona przed smiercia.



Poczuć się jak tępa hamburgerowa pizda?
Uhm, bd trudno. Beka z niej i jej cięcia
A tal btw fajne cycuchy.
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-10-14, 12:51
Koleś o nicku Anders Breivik, Ty tak tylko trollujesz, czy kurwa na serio takie smęty pierdolisz, a nick to tak dla przykozaczenia?
Zgłoś
Avatar
ErmEr1908 2012-10-14, 14:41
Nie rozumiem jak taka śliczna dziewczyna mogła być nękana przez idiotów
Zgłoś
Avatar
Shane88 2012-10-14, 17:06
Zabić się z takiego powodu ... Co te dzieciaki mają w głowach ?! Słabe psychicznie te nowe pokolenia... ;/
Zgłoś
Avatar
Kolka122 2012-10-14, 23:02
Magnic te funkcje umysłowe w twoim przypadku są zatracone kompletnie, a nie tylko na kilka lat czy miesięcy. Idź się lecz, albo cokolwiek, bo po tym co piszesz, że niby przeżyłeś coś takiego, powinieneś dziewczynie współczuć a nie jeszcze ją zjebać że nie wytrzymała. Płaczesz jaki to sam nie byłeś pokrzywdzony i po prostu w necie szukasz oparcia dla swojego popierdolonego "ja", ale skoro wśród rówieśników nie byłeś akceptowany i jebali cię na każdym kroku, coś w tym może być, albo po prostu jesteś pojebany z natury, bądź niewychowany przed rodziców, co usprawiedliwiasz pierdoleniem smutów na sadisticu.
Idź lepiej puknij baranka o ścianę, zamiast pierdolić od rzeczy. Może to ci pomoże. A jak nie, to zrób to co panienka z filmiku. Ciekawe czy z twojego powodu ktoś będzie współczuł, czy może poczuje żal, że twoi rodzice wydali na świat cos takiego jak ty.
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-10-14, 23:59
Kolka122, to samo można o tobie powiedzieć
Zgłoś
Avatar
axeraver 2012-10-15, 3:23
tu copypasta pojawiająca się na portalach i fanpejdżach w związku z amandą

Ok, well let's just get this all out of the way so you all can stop your bitching about this dead girl. A lot of what is posted in her video and on her page is fabricated to make her look like she was an angel. Think again.

1. She was 15 years old when she flashed those guys.
2. She did it out of her own free will. She CHOSE to do it.
3. She already flirted with many guys before.
4.
She got 'beat' up at school not because of the picture, but because she slept with another girl's boyfriend. (refer to #1)
5. The guy 'bullied' her once only about 6-8 months after she flashed online. Not multiple times over 2 years.
6. She was known to have slept with multiple men and to sell herself out.
7. Her home life wasn't the best. (family troubles)

You people who are giving her sympathy and pity should all be ashamed of yourselves. Instead of giving pity to a girl who already committed suicide, how about you talk to that lonely kid at lunch? Yea, the one who sits all alone in the corner. But no, you'd rather sit with your friends and then come home and get on facebook and say shit like 'Oh, how come no one helped poor Amanda, she's so pretty, why did she have to die'. FUCK YOU! Go crawl back in your shell of safety while the ones who really need help are only an arms length away.

We should be talking about the ones who were bullied and managed to survive through it all. The success stories. Because that's what gives kids hope, the ones who know what it's like to be in their shoes. The ones who have walked that road before and came out ok.

What kind of message does it send to impressionable teens that if you go ahead and kill yourself that you will get thousands of likes on a facebook page and everyone will feel sorry for you and give you attention? If you have any self respect for the future then you'd stop and think about where your morals are. If you're too confused with your emotions and common sense, then just get off the internet entirely. No one wants to read your idiotic comments and your emotion filled rage tantrums.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2012-10-15, 4:23
Widzisz, bo Ty tutaj rzuciłeś fakt gnębienia.
A ja pytam: Czemu w ogóle pokazała cycki? Nie szanuje się? Jak ktoś się zachował jak dziwka - nie bójmy sie tego określenia, bo to ono oznacza!- DZIWKA- a inni się z niej śmieją i to wykorzystują, to nie patrzymy na skurwieli mówiąc "ale z was skurwiele", ale należy popatrzeć na ŹRÓDŁO problemu. Co nim było? Pokazanie cycków byle komu. Szmaciarstwo. Dziwkarstwo. Jakkolwiek by tego nie nazwać.

Tak, szkoda dziołchy, tak błąd nie powinien tak niszczyć życia. Ale może to będzie ku przestrodze dla innych.. KOBIET... by się nie obnażały poza TYM JEDYNYM. Nie tylko dla przestrogi "widzicie załamaną to pomóżcie" i nie ku przestrodze "tak wasze żarty się kończą". Także dla przestrogi, czym się kończy obnażanie takich miejsc.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-10-15, 9:17
Nie będę pisał jaka mogła się czuć, ale jakie towarzystwo to komentuje. Wiać wszyscy pokroju jej znajomych. Nikogo do pomocy. Ta sprawa z chłopakiem powinnna si e skończyć konkretnym wpierdolem, a rodzice powinni się nad wykastrowaniem chwasta.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-15, 13:00
Kolka122 napisał/a:

Magnic te funkcje umysłowe w twoim przypadku są zatracone kompletnie, a nie tylko na kilka lat czy miesięcy. Idź się lecz, albo cokolwiek, bo po tym co piszesz, że niby przeżyłeś coś takiego, powinieneś dziewczynie współczuć a nie jeszcze ją zjebać że nie wytrzymała. Płaczesz jaki to sam nie byłeś pokrzywdzony i po prostu w necie szukasz oparcia dla swojego popierdolonego "ja", ale skoro wśród rówieśników nie byłeś akceptowany i jebali cię na każdym kroku, coś w tym może być, albo po prostu jesteś pojebany z natury, bądź niewychowany przed rodziców, co usprawiedliwiasz pierdoleniem smutów na sadisticu.
Idź lepiej puknij baranka o ścianę, zamiast pierdolić od rzeczy. Może to ci pomoże. A jak nie, to zrób to co panienka z filmiku. Ciekawe czy z twojego powodu ktoś będzie współczuł, czy może poczuje żal, że twoi rodzice wydali na świat cos takiego jak ty.



O jaśnie wielka specjalistko, proszę naucz zawodu psychologów do których mnie wysyłano, bo się nie znają. Wkurwiają mnie ludzie którzy się nad sobą użalają bo sam przeżyłem ciężkie chwile oraz są ludzie w znacznie gorszej sytuacji i sobie radzą. To, że nawet nie potrafisz zrozumieć prostej sprawy jaką jest głupota stawia pod znakiem zapytania twoją inteligencje.

A i zanim odpowiesz: Nigdy nie prosiłem nikogo o pomoc ani nigdy się nad sobą nie użalałem. Starałem się to zdzierżyć ale w pewnym momencie moja podświadomość "wybuchła".

axeraver ładnie to skwitował i jako jedyny pogrzebał w tym wystarczająco głęboko.
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2012-10-16, 15:36 1
Srednia wieku ludzi co sie tutaj wypowiadaja to 20 lat... niewiele starsi i madrzejsi od tej dziewczyny. ja rozumiem, ze to sadol ale do kurwy nedzy mowicie o 14-15 letnim dziecku (bo tyle miala jak to sie zaczelo) a nie doroslym zjebie jak Wy!. niedlugo ten skurtwialy kraj doprowadzi do tego, ze tacy jak Wy beda chodzic po ulicy i napierdalac wszystkich i wszystko z wyimaginowanych powodow, albo co najgorsze bo to fajne.Wine za to tak naprawde ponosza rodzice i to po nich powinno sie jechac, albo wczesniej sterylizowac lub wieszac, to tak troche jakby sie czepiac 3 miesiecznego dziecka, ze sie zesralo w gacie...
Zgłoś
Avatar
zarossa 2012-10-16, 20:31
Ktokolwiek wie jak te photosy teraz znaleźć? Bo słabo mi to idzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie