18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
może to mało sadystyczne ale chciałem przedstawić wam pewną historię...

oryginalny tekst:
NORTH AMERICA: This teenaged girl (Amanda Todd) committed suicide yesterday (Oct 10. 2012) after enduring months of bullying at school and in facebook, a boy duped her into flashing her breasts on a webcam and he captured pictures of it and then sent the pics of her naked chest to all her contacts in facebook, her friends, family and classmates.

Ameryka Północna: Ta nastolatka (Amanda Todd) popełniła samobójstwo (. 10 października 2012), po długotrwałych miesiącach nękania w szkole i na facebooku. Chłopak namówił ją do pokazania jej piersi na kamerze internetowej i zrobił ich zdjęcia, a następnie wysłał te fotki do wszystkich znajomych dziewczyny na facebooku, jej przyjaciół, rodziny i kolegów z klasy.



Zdjęcie dziewczyny...

oraz link do informacji:
klik

PS. czekam na pierwszego nieczułego skurwysyna który napisze "ruchałbym" albo że jest sobie sama winna... szkoda dziewczyny i szkoda że nie znalazł się jeden mądry który by ją z tego wyciągnął... no cóż taka mentalność gimbusiarni...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-12, 23:04 ]
ZDJĘCIE
Zgłoś
Avatar
b................z 2012-10-12, 14:20 55
I gdzie te cycki ? Mały być na zdjęciu !
Zgłoś
Avatar
piratv90 2012-10-12, 14:21 94
ale co??? On tylko zdjęcia cycków zrobił............i za to się zabiła???
Gimbusy miewają lepsze powody gdy się wieszają

co innego gdyby te zdjęcia były z nią, koniem, ogromnym dildo i trzema murzynami............
Zgłoś
Avatar
matins 2012-10-12, 14:24 37
piratv90 napisał/a:

ale co??? On tylko zdjęcia cycków zrobił............i za to się zabiła???
Gimbusy miewają lepsze powody gdy się wieszają

co innego gdyby te zdjęcia były z nią, koniem, ogromnym dildo i trzema murzynami............



Oglądnąłeś cały filmik i zrozumiałeś go dobrze ? Nie wydaje mi się... Chodziło o prześladowanie dziewczyny, oraz problemy z alkoholem i narkotykami... oraz przeprowadzki z miasta do miasta żeby odciąć się od ludzi i spróbować zacząć od nowa. Dziewczyna zapewne doszła do wniosku że w ten sposób oszczędzi sobie i innym problemów.
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-10-12, 14:25 26
Jak dobrze, że niedostosowana gówniara eutanazowała się zawczasu, społeczeństwo nie wyda na psychologów, psychiatrów i leki dla rozpieszczonych gówniarzy...
Zgłoś
Avatar
ssonix 2012-10-12, 14:27 26
to ma ktos te zdjecia?
Zgłoś
Avatar
Jonthan24 2012-10-12, 14:27 7
szkoda to że takie forum jednak ma zaplecze filmowe-cieprienie śmierć itp.
a co do osób tu piszących większość tekstów, to nawet psycholog nie pomoże im !
wstyd!
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-10-12, 14:29 27
Ruchałbym i do tego sama jest sobie winna, co wygrałem?
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-10-12, 14:30 34
Świat jest pełen pojebów, szkoda dziewczyny..
Zgłoś
Avatar
matins 2012-10-12, 14:31 29
@up

niestety ale niektórzy chyba myślą ze im od tego kutasy urosną czy coś albo będą jakimiś pierdolonymi macho... rozumiem że jest to forum sadystyczne itd... ale w pewnych sytuacjach trzeba zachować troszkę przyzwoitości... wrzucając filmik wcale nie liczyłem na odstanie się na główną tylko żeby przesłać tą historię dalej i przestrzec przed tym jak głupie żarty mogą się źle skończyć. jednak chyba źle trafiłem z odbiorcami przekazu...
Zgłoś
Avatar
booore 2012-10-12, 14:33 6
dzieci nie rucham.
Zgłoś
Avatar
piratv90 2012-10-12, 14:35 6
matins napisał/a:



Oglądnąłeś cały filmik i zrozumiałeś go dobrze ? Nie wydaje mi się... Chodziło o prześladowanie dziewczyny, oraz problemy z alkoholem i narkotykami... oraz przeprowadzki z miasta do miasta żeby odciąć się od ludzi i spróbować zacząć od nowa. Dziewczyna zapewne doszła do wniosku że w ten sposób oszczędzi sobie i innym problemów.



ja nawet jestem za tym aby tego "chłopaka" powiesić za jaja
Ale sam powiedz wszystkie jej problemy zaczęły się gdy znajomi oraz rodzina zobaczyli jej cycki. I w tym momencie nie rozumiem ich "postawy". Ona sama była słaba nie miała w kim znaleźć oparcia.

i za co ją prześladowali....że ma małe cycki???
Zgłoś
Avatar
matins 2012-10-12, 14:42 3
piratv90 napisał/a:



ja nawet jestem za tym aby tego "chłopaka" powiesić za jaja
Ale sam powiedz wszystkie jej problemy zaczęły się gdy znajomi oraz rodzina zobaczyli jej cycki. I w tym momencie nie rozumiem ich "postawy". Ona sama była słaba nie miała w kim znaleźć oparcia.

i za co ją prześladowali....że ma małe cycki???



masz 22 lata a mówisz jakbyś się dzisiaj urodził... nie uważasz za wsparcie rodziny tego chociażby że dla niej przeprowadzili się do innego miasta ? chyba dziewczyna nie wyłożyła sama pieniedzy na przeprowadzkę... i nie sadze żeby chodziło o same cycki, bardziej o to jak takie dzieci potrafią sobie same nawzajem uprzykrzyć życie a przy tym wszystkim brać wszystko śmiertelnie poważne... wyobraź sobei sytuacje w której ktoś wrzuca twoje nagie zdjecie a Ty masz 15 lat ? jak reagują Twoi znajomi ? też w wieku 15 lat. tym bardziej ze wiadomo jaka jest dzisiejsza młodzież.
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2012-10-12, 14:47 19
Pierd... męskie pizdy... którzy robią laskom takie rzeczy, powinni zostać obici i wykastrowani przez prawdziwych facetów, przez tych debili laski nie chcą się ru...chać bez zobowiązań, bo znajdzie się taka męska pizda, której nie dziwię się, że jej odmawiają, i lasce wykręci taki numer jak mu odmówi, albo namówi równie durnego kumpla, by coś takiego odwalił...
Zgłoś
Avatar
Shiro Neko 2012-10-12, 14:49 2
ludzie.. to tylko ludzie... pierdoleni ludzie.. czasem wolałbym nie zyć ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie