18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
może to mało sadystyczne ale chciałem przedstawić wam pewną historię...

oryginalny tekst:
NORTH AMERICA: This teenaged girl (Amanda Todd) committed suicide yesterday (Oct 10. 2012) after enduring months of bullying at school and in facebook, a boy duped her into flashing her breasts on a webcam and he captured pictures of it and then sent the pics of her naked chest to all her contacts in facebook, her friends, family and classmates.

Ameryka Północna: Ta nastolatka (Amanda Todd) popełniła samobójstwo (. 10 października 2012), po długotrwałych miesiącach nękania w szkole i na facebooku. Chłopak namówił ją do pokazania jej piersi na kamerze internetowej i zrobił ich zdjęcia, a następnie wysłał te fotki do wszystkich znajomych dziewczyny na facebooku, jej przyjaciół, rodziny i kolegów z klasy.



Zdjęcie dziewczyny...

oraz link do informacji:
klik

PS. czekam na pierwszego nieczułego skurwysyna który napisze "ruchałbym" albo że jest sobie sama winna... szkoda dziewczyny i szkoda że nie znalazł się jeden mądry który by ją z tego wyciągnął... no cóż taka mentalność gimbusiarni...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-12, 23:04 ]
ZDJĘCIE
Zgłoś
Avatar
adrian2 2012-10-12, 14:51 21
Wpierdolę swoje trzy grosze, otóż, to całe zajście pokazuje jak mało rozwiniętą jest populacja Ameryki Północnej... tyle w temacie, dziękuję za uwagę, miłego weekendu i braku kaca życzę.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-10-12, 15:04 1
na 4chanie pojawiło się kilka fotek ale raczej to nie jej - poszukiwania nadal trwają
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2012-10-12, 15:05 1
booore napisał/a:

dzieci nie rucham.


To masz za to piwko.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-10-12, 15:34 16
Zgłoś
Avatar
ozymandiusz 2012-10-12, 15:39 45
kolejny gimbus, który miał bardzo poważny powód by się zabić?

Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-10-12, 16:10 3
szalu nie ma ale bym z wyrka nie wygonil
Zgłoś
Avatar
Jing 2012-10-12, 16:25 1
Nie każdego życie o internet jak tutaj panowie up, dziewczyne bolało to że zewsząd była obrzucana błotem, gnębiona itp.Szkoda jej, a sukinsyn który zrobił jej te fotki i wrzucił do neta powinien zostać wykastrowany, przebieg ten nagrany, a potem wrzucony do internetu.
Zgłoś
Avatar
ZimboL09011997 2012-10-12, 16:42 1
Szkoda. Taka ładna była...
Zgłoś
Avatar
Direx 2012-10-12, 17:06 2
kurde, miałem nadzieję że jak wejdę w komentarze to znajdę zdjęcie z jej cyckami
Zgłoś
Avatar
p................2 2012-10-12, 17:15
A Ty byś nie ruchał?
Zgłoś
Avatar
Mirai 2012-10-12, 17:39 3
Ale się niektórzy rozczulają z tego co mówicie miała 15lat jeśli była na tyle głupia żeby komuś pokazywać cycki, mówi się trudno jednej idiotki mniej.Nie była by dzifka i w wieku 15 lat nie pokazała cycków w internecie to by dalej żyła.

@edit Z początku myślałem, że to jej chłopak wysłał zdjęcie a to się okazuje, że to był jakiś randomowy gościu który poprosił ją żeby pokazała mu cycki i ona to zrobiła.Tym bardziej mnie to utwierdza w przekonaniu, że popełniła samobójstwo dla dobra ludzkości bo znając życie to za kilka miesięcy narobiła by dzieci i kolejne pokolenie przygłupów spłodzone.
Zgłoś
Avatar
boon3pol 2012-10-12, 17:49 22
Jonthan24 napisał/a:

szkoda to że takie forum jednak ma zaplecze filmowe-cieprienie śmierć itp.
a co do osób tu piszących większość tekstów, to nawet psycholog nie pomoże im !
wstyd!



pieprzenie głupot.

Większość z osób tu piszących i uważających się za macho i pełnoprawnych sadoli, wyśmiewających się z ludzkiej krzywdy, kalectw, śmierci itp. to gnojki w gimnazjum/liceum, którzy nigdy nie mieli styczności z żadnym przejawem sadyzmu poza momentem kiedy za karę za kiepskie oceny rodzice im internet odłączali.

Nie, nie jestem w żadnej mierze wrednym skurwielem, któremu obca jest empatia, wchodzę na sadistic żeby się pośmiać, czasami dać zszokować.

Wkurwia mnie to, że wszędzie znajdzie się jakiś pojeb, który potrafi sprawić, że człowiek ma dość wszystkiego. Dlaczego policja nie mogła tego skurwiela zamknąć za pierwszym razem za prześladowanie?

Dlaczego nie dostał zakazu zbliżania chociaż?

A do ludzi którzy mówią, ze sama sobie na to zasłużyła...

Czy was do reszty kurwa pojebało?
Pokazała cycki jakiemuś kretynowi.
Spoko, nazwijmy ją szmatą i tyle. Ale kiedy kurwa ten debil zaczyna za tobą jeździć od miasta do miasta i szkalować Cię w internecie to skurwysynem nazwiemy jego, a nie będziemy obrażać ofiarę.

Gdyby tylko te zdjecia wylądowały w necie to spoko - to jest zasłużona kara za pokazywanie cycków randomowym ludziom w necie.
Ale kiedy ktoś zaczyna Cie prześladować to już nie jest w porzadku.

Koniec wywodu.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-10-12, 19:11 5
Jaka ona biedna i poszkodowana z twarzy pustak, z zachowania pustak i mam płakać bo wyświadczyła światu przysługę zabijając się? Pokazujesz cycki w internecie to licz się z konsekwencjami.
Zgłoś
Avatar
matins 2012-10-12, 20:31
boon3pol napisał/a:



pieprzenie głupot.

Większość z osób tu piszących i uważających się za macho i pełnoprawnych sadoli, wyśmiewających się z ludzkiej krzywdy, kalectw, śmierci itp. to gnojki w gimnazjum/liceum, którzy nigdy nie mieli styczności z żadnym przejawem sadyzmu poza momentem kiedy za karę za kiepskie oceny rodzice im internet odłączali.

Nie, nie jestem w żadnej mierze wrednym skurwielem, któremu obca jest empatia, wchodzę na sadistic żeby się pośmiać, czasami dać zszokować.

Wkurwia mnie to, że wszędzie znajdzie się jakiś pojeb, który potrafi sprawić, że człowiek ma dość wszystkiego. Dlaczego policja nie mogła tego skurwiela zamknąć za pierwszym razem za prześladowanie?

Dlaczego nie dostał zakazu zbliżania chociaż?

A do ludzi którzy mówią, ze sama sobie na to zasłużyła...

Czy was do reszty kurwa pojebało?
Pokazała cycki jakiemuś kretynowi.
Spoko, nazwijmy ją szmatą i tyle. Ale kiedy kurwa ten debil zaczyna za tobą jeździć od miasta do miasta i szkalować Cię w internecie to skurwysynem nazwiemy jego, a nie będziemy obrażać ofiarę.

Gdyby tylko te zdjecia wylądowały w necie to spoko - to jest zasłużona kara za pokazywanie cycków randomowym ludziom w necie.
Ale kiedy ktoś zaczyna Cie prześladować to już nie jest w porzadku.

Koniec wywodu.



i w końcu ktoś ujął wszystko po kolei w całość
Zgłoś
Avatar
Sapthor 2012-10-12, 21:14
Szkoda dziewczyny ładna była, szkoda że trafiła na jakiegoś idiotę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie