18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
może to mało sadystyczne ale chciałem przedstawić wam pewną historię...

oryginalny tekst:
NORTH AMERICA: This teenaged girl (Amanda Todd) committed suicide yesterday (Oct 10. 2012) after enduring months of bullying at school and in facebook, a boy duped her into flashing her breasts on a webcam and he captured pictures of it and then sent the pics of her naked chest to all her contacts in facebook, her friends, family and classmates.

Ameryka Północna: Ta nastolatka (Amanda Todd) popełniła samobójstwo (. 10 października 2012), po długotrwałych miesiącach nękania w szkole i na facebooku. Chłopak namówił ją do pokazania jej piersi na kamerze internetowej i zrobił ich zdjęcia, a następnie wysłał te fotki do wszystkich znajomych dziewczyny na facebooku, jej przyjaciół, rodziny i kolegów z klasy.



Zdjęcie dziewczyny...

oraz link do informacji:
klik

PS. czekam na pierwszego nieczułego skurwysyna który napisze "ruchałbym" albo że jest sobie sama winna... szkoda dziewczyny i szkoda że nie znalazł się jeden mądry który by ją z tego wyciągnął... no cóż taka mentalność gimbusiarni...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-12, 23:04 ]
ZDJĘCIE
Zgłoś
Avatar
w................9 2012-10-12, 21:16
Dobra dupa, kto by nie chciał jej cycuchów ogarnąć?
Zgłoś
Avatar
maniek1710 2012-10-12, 21:18
Jopas91 napisał/a:

Ruchałbym i do tego sama jest sobie winna, co wygrałem?



Proszę bardzo komentarz nr 7... czego sie spodziewałeś? przecież
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2012-10-12, 21:20
Jakoś mnie to nie rusza. Tyle w telewizji jest rzeczy tego typu, że niektórzy po prostu leją na takie informacje.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-10-12, 21:24 1
Fajna dupa z ryja...
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2012-10-12, 21:26 1
Jing napisał/a:

Nie każdego życie o internet jak tutaj panowie up, dziewczyne bolało to że zewsząd była obrzucana błotem, gnębiona itp.Szkoda jej, a sukinsyn który zrobił jej te fotki i wrzucił do neta powinien zostać wykastrowany, przebieg ten nagrany, a potem wrzucony do internetu.


Jak można współczuć samobójcy? Po prostu jakaś pizda co nie umie sobie poradzić z problemami.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-10-12, 21:28
No dobra, ale kurwa gdzie te cycki!?
Zgłoś
Avatar
Tasak_PL 2012-10-12, 21:35 5
piratv90 napisał/a:

ale co??? On tylko zdjęcia cycków zrobił............i za to się zabiła???
Gimbusy miewają lepsze powody gdy się wieszają

co innego gdyby te zdjęcia były z nią, koniem, ogromnym dildo i trzema murzynami............


prosze bardzo
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-10-12, 21:43
Bardzo szkoda i wgl tylko pytanie "na chuj?" życia jej nie wróci użalanie się nad nią, a tępe idiotki dalej będą świeciły pizdami i cyckami na lewo i prawo więc przestroga z tego żadna.
Zgłoś
Avatar
kizug666 2012-10-12, 21:43
kolejny filmik co ma na celu pokazanie jaki facebook zły bo dane udostępnia...
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2012-10-12, 21:44
Słabi Ci ludzie. Tyle powiem żeby odbierać sobie życie przez kilku debili a co do uzależnień po chuj zaczynała.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-12, 21:45 15
Ujmę to tak.
Wszystko jej wina i współczucie jej to pełny debilizm. Zaczęło się od pokazania cycków nieznajomemu, więc nie wmówicie nikomu, że to wina tego nieznajomego. Dostała to na co zasłużyła i dobrze jej tak. Nie miała wyobraźni ani nawet wystarczającej pojemności mózgowo-czaszkowej aby wpaść na to, że "O! To jakiś nieznajomy. Może nie powinnam mu ufać?".

Zdefiniujcie się ludzie. Jak na hardzie są zdjęcia czy filmy z egzekucji albo z samobójstw to wszyscy się cieszycie i oblizujecie ale jak jakaś "ładna" (są gusta i guściki) i biała (rasiści...) dziewczyna popełni samobójstwo to od razu larum "Ojej! Jak można jej nie współczuć!" czy "To straszne!". Współczuć można komuś żywemu bo martwemu nic to nie da. Jest mnóstwo okazji aby komuś współczuć np. umierające z głodu dzieci w krajach 3 świata, ludzie umierający z powodu nieuleczalnych chorób itp itd etc. Ludzie umierający w męczarniach, a nie z własnej winy i to samobójce. Kiedyś na takie przypadki jak Amandy machało się ręką bo każdy wiedział co jest ważniejsze. Teraz kiedy nasza planeta jest znacznie bardziej przeludniona niż wtedy nagle wszyscy chcą ratować jak najwięcej ludzi, to jest dopiero pierdolona ironia.
Zgłoś
Avatar
solltys 2012-10-12, 21:51
W sumie fajna laska, trochę szkoda, teraz już nikt sobie nie porucha.
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2012-10-12, 21:57
Ale macie zdjęcia tych cycków czy nie?
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-10-12, 22:05 2
pierdoli mnie to serdecznie, codziennie mam tysiąc myśli jak sobie ''pierdolnąć w łeb'', ale tego nie robię. tępe dzidy się użalają nad nią. dlaczego?
Bo to zrobiła ot co. Jakoś nikt nie widzi, że chodzę skrzywiony, że coś mnie dręczy i chuj. Końcem końca każdy patrzy na swój koniec nosa i pisanie jak to szkoda w/w Pani zakrawa o hipokryzję bo jak się da pomóc to się nie pomaga ponieważ łatwiej potem współczuć.

Na koniec powiem, że szczerze jebie mnie ten cały cyrk, każdy problemy mierzy swoją miarką. Jebie to też większość z Was tylko albo sobie sprawy nie zdajecie albo wstydzicie się przyznać
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-10-12, 22:08
Jakąś dużą głowę ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie