18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
może to mało sadystyczne ale chciałem przedstawić wam pewną historię...

oryginalny tekst:
NORTH AMERICA: This teenaged girl (Amanda Todd) committed suicide yesterday (Oct 10. 2012) after enduring months of bullying at school and in facebook, a boy duped her into flashing her breasts on a webcam and he captured pictures of it and then sent the pics of her naked chest to all her contacts in facebook, her friends, family and classmates.

Ameryka Północna: Ta nastolatka (Amanda Todd) popełniła samobójstwo (. 10 października 2012), po długotrwałych miesiącach nękania w szkole i na facebooku. Chłopak namówił ją do pokazania jej piersi na kamerze internetowej i zrobił ich zdjęcia, a następnie wysłał te fotki do wszystkich znajomych dziewczyny na facebooku, jej przyjaciół, rodziny i kolegów z klasy.



Zdjęcie dziewczyny...

oraz link do informacji:
klik

PS. czekam na pierwszego nieczułego skurwysyna który napisze "ruchałbym" albo że jest sobie sama winna... szkoda dziewczyny i szkoda że nie znalazł się jeden mądry który by ją z tego wyciągnął... no cóż taka mentalność gimbusiarni...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-12, 23:04 ]
ZDJĘCIE
Zgłoś
Avatar
Shootee 2012-10-12, 22:12 2
Przypomniało mi to o naszej rodzimej samobójczyni. Pamiętacie to samo było z Anią z gim. nr 2 w Gdańsku akurat jak się uczyłem. Robienie wielkiej afery z czegoś co było winą jej . To ona się zachowała tak a nie inaczej. Ta sama historia w obydwu przypadkach i takie samo zakończenie. Przypomnę że Ania sama się zachowywała tak że prowokowała do takiego zachowania u bandy debili. Jedna i druga swoją straszną historię zaczęła od świecenia cyckami i d*pą. I parę razy się spotkałem z tym że potem zdjęcia wędrowały po całej szkole na szczęście nie każda się wiesza ( a może powinna, w końcu kiedyś będzie miała dzieci i jak je wychowa?). Jak wiadomo prawda jest zawsze po środku.
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-10-12, 22:13 1
a ja bym jej nie ruchnął bo przecież nie zyje
Zgłoś
Avatar
Hubert0501 2012-10-12, 22:16
Zgadzam się, że ujawnienie zdjęć cycków to nie powód żeby się zabijać, ale ejśli miała ku temu predyspozycje mogła popaść w taką depresje i inne formy zaburzeń psychicznych, że rzeczywiście popełniła samobójstwo. W co nie mogę uwierzyć to fakt, że normalna ładna dziewczyna po pokazaniu cycków straciła wszystkich znajomych - mało prawdopodobne - aż spodziewałem się na końcu linka do strony gdzie będzie można to zdjęcie obejrzeć po wypełnieniu ankiety, zarejestrowaniu się czy innym gównie...
Zgłoś
Avatar
Airbourne 2012-10-12, 22:21
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Bard_Zerald 2012-10-12, 22:22 2
Ooojojooj, to forum sadystyczne, ale trzeba mimo wszystko cośtam i cośtam.
To forum sadystyczne, masz 100% szasns, że połowa komentrzy to będzie żartobliwy komentarz, tekst ruchałbym albo coś na temat seksu z murzynami, zwłokami itd. Jak chcesz współczucia itd wrzuć to na jakieś forum młodzieżowe czy coś.

A co do tematu. Laska pokazała cycki. Z włąsnej woli. Gość, który ją prześladował to prawdziwy chuj i powinno się go surowo jak cholera ukarać. Zresztą chyba po jej śmierci może iść do więzienia jak go złapią.

Ale laska byłą głupia, wpadła w gówno, z którego nie potrafiłą wyjść. Nie wyszła. Takie życie, jakoś się spuszczać nad tym nie będę. Jak ja bym pokazał gdzieś na zdjęciu kutasa, ba, anwet dał swojej jakiejś dziewczynie, to liczyłbym się z tym, że zdjęcie mojego kutasa może się pojawić w najbardziej niespodziewanym momencie i czasie. ( ). I gdyby się pokazało to miałbym to w chuju. Jakoś bym sobie dał radę.

Prawie zawsze można coś zrobić, jest jakieś wyjście. Ona miała, tylko była za miękka psychicznie. Jeśli tak powinna inaczej postępować. Trudno. A zdjęcia cycków w komentarzach nie było
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-10-12, 22:33 4
Kurwa, przejrzałem wszystkie komentarza bo myślałem że ktoś znalazł i wrzucił to zdjęcie z cyckami.
Zawiodłem się na was.
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-10-12, 22:36
Ale linku do cyckow ze zdjecia kamerki internetowej nie podales ; ( Artylul nie jest pelny ;s
Zgłoś
Avatar
taz92 2012-10-12, 22:37
tego skurwiela powinni dorwać powyrywać mu nogi z dupy a potem mu popełnić samobójstwo.. tak po Polskiemu
Zgłoś
Avatar
Agrox 2012-10-12, 22:40
Dlaczego mielibyśmy za nią płakać?Sama pokazała cycki obcemu i była zbyt słaba,żeby poradzić sobie z konsekwencjami.Tak nędzne,słabe jednostki nie są godne współczucia.
Zgłoś
Avatar
Konikmamy 2012-10-12, 22:42
Magnic napisał/a:

Ujmę to tak.
Wszystko jej wina i współczucie jej to pełny debilizm. Zaczęło się od pokazania cycków nieznajomemu, więc nie wmówicie nikomu, że to wina tego nieznajomego. Dostała to na co zasłużyła i dobrze jej tak. Nie miała wyobraźni ani nawet wystarczającej pojemności mózgowo-czaszkowej aby wpaść na to, że "O! To jakiś nieznajomy. Może nie powinnam mu ufać?".

Zdefiniujcie się ludzie. Jak na hardzie są zdjęcia czy filmy z egzekucji albo z samobójstw to wszyscy się cieszycie i oblizujecie ale jak jakaś "ładna" (są gusta i guściki) i biała (rasiści...) dziewczyna popełni samobójstwo to od razu larum "Ojej! Jak można jej nie współczuć!" czy "To straszne!". Współczuć można komuś żywemu bo martwemu nic to nie da. Jest mnóstwo okazji aby komuś współczuć np. umierające z głodu dzieci w krajach 3 świata, ludzie umierający z powodu nieuleczalnych chorób itp itd etc. Ludzie umierający w męczarniach, a nie z własnej winy i to samobójce. Kiedyś na takie przypadki jak Amandy machało się ręką bo każdy wiedział co jest ważniejsze. Teraz kiedy nasza planeta jest znacznie bardziej przeludniona niż wtedy nagle wszyscy chcą ratować jak najwięcej ludzi, to jest dopiero pierdolona ironia.



masz browara
a idiotów którzy śmieją się z rozjechanych i odcinanych głów, palonych murzynów itd. niech trzaśnie pierun.
PS. jestem ciekawy jakby to była stara albo brzydka baba to czy byłby tu taki bulwers u niektórych

poproszę o bana
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2012-10-12, 22:46
Szkoda dziewczyny..... Szkoda komentarza.... Szkoda.....
Zgłoś
Avatar
tomii666 2012-10-12, 22:53
Nikt jej nie kazał robić z siebie dziwki, kto normalny daje sobie robić zdjęcia nago ludziom którym nie ufa ... Zresztą cycky to nic strasznego, ludzie się tną a żyją, ćpają, piją i huj, a ona odrazu takie coś ...
Zgłoś
Avatar
rothosen 2012-10-12, 22:56
Ej panowie macie gdzieś linka jak jakiś ziomek ze Szwecji się wieszał i miał na sobie koszulkę nike 'just do it' ?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-10-12, 22:57 27
przejrzałem kilka for internetowych z tym filmem i najczęściej pojawiająca się fotka to zdjęcie usunięte

pojawiały się różne opinie czy to ona jest na zdjęciu
Zgłoś
Avatar
bambaleon 2012-10-12, 22:59 3
Zamiast wrzucić więcej takich zdjęć to się zajebała. Głupia pizda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie