18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
może to mało sadystyczne ale chciałem przedstawić wam pewną historię...

oryginalny tekst:
NORTH AMERICA: This teenaged girl (Amanda Todd) committed suicide yesterday (Oct 10. 2012) after enduring months of bullying at school and in facebook, a boy duped her into flashing her breasts on a webcam and he captured pictures of it and then sent the pics of her naked chest to all her contacts in facebook, her friends, family and classmates.

Ameryka Północna: Ta nastolatka (Amanda Todd) popełniła samobójstwo (. 10 października 2012), po długotrwałych miesiącach nękania w szkole i na facebooku. Chłopak namówił ją do pokazania jej piersi na kamerze internetowej i zrobił ich zdjęcia, a następnie wysłał te fotki do wszystkich znajomych dziewczyny na facebooku, jej przyjaciół, rodziny i kolegów z klasy.



Zdjęcie dziewczyny...

oraz link do informacji:
klik

PS. czekam na pierwszego nieczułego skurwysyna który napisze "ruchałbym" albo że jest sobie sama winna... szkoda dziewczyny i szkoda że nie znalazł się jeden mądry który by ją z tego wyciągnął... no cóż taka mentalność gimbusiarni...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-12, 23:04 ]
ZDJĘCIE
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-10-12, 23:03
Dajcie foto cycków, może się zabiła bo miała kloca na klacie ?

A tak z drugiej beczki to wcale mi jej nie szkoda. Miała 16 lat, czyli była w wieku w którym młodzieży najbardziej odpierdala i dała się wrobić w pokazanie cycków w internecie, żeby wszyscy mogli to zobaczyć...
Spójrzcie na jej fotkę - 16 letnia gówniara, a ujebana make-upem, jak 30 letnie pizdy, które muszą się malować, bo mają brzydki ryj. Podążała za trendami i doprowadziły ją one do żenującego samobójstwa. Nie ma co współczuć, tak już działa selekcja naturalna i nikt nic na to nie poradzi...
Zgłoś
Avatar
eryslav1 2012-10-12, 23:07
cos mi tu zajezdza fejkiem
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-10-12, 23:15
Mi tam jej szkoda (o ile to prawda). Młoda durna, wysłała zdjęcie cycków dla chłopaka, ten kretyn chciał być fajny i pokazać kolegom..
Nie pierwsza i nie ostatnia
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-10-12, 23:30
nieno, jak wczesniej pisalem fajna piczka. szarpalbym jak reksio szynke. poki ciepla
mogl ami poazac cyski, napreno nikomu bym nie pokazal

Zgłoś
Avatar
solteck 2012-10-12, 23:41 2
Kto pamięta filmiki od Athene i spółki?
Jak Tania założyła suicide bloga i były te filmiki z cyckami i odliczaniem 90 dni
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-10-12, 23:46 1
Tak jak z tej przeróbki króla lwa co pojawiła się miesiąc temu na sadolu :

-Co to jest ?
-Eee kurwa nie wiem, wyjebane.

Chuj mnie obchodzi jej los. Niektórzy ludzie mają 1000 razy gorzej (dosłownie), a potrafią się odbić od dna i żyć. Ta szmata chciała zwrócić na siebie uwagę oh moje małe chujowe cycuszki widział jakiś chłopczyk idę się zabić. O kurwa jebałem.

Już bardziej mnie wzruszyła ta historia o parze jadącej na motocyklu w którym zepsuł się hamulec i chłopak dał dziewczynie kask powiedział żeby go przytuliła i że ją kocha. Po czym się rozjebali ona przeżyła on umarł ;((((((((
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-10-12, 23:50
Ona była tępą pizdą. Ten koleś i społeczeństwo zachowali się chujowo.

Jednak ten filmik pokazuje, jak facebook zajebiście udostępnia dane. Bo np. nowi znajomi z nowych szkół widzieli, co te zjeby z poprzednich o niej pisały. Ale ona jest hamburgerem i nie wie, że wystarczyła zmiana danych (przynajmniej imienia) osobowych i nowy facebook, co nie jest trudne.
Zgłoś
Avatar
Hippo 2012-10-12, 23:51
Dobry sadol z tego gościa co powysyłał fotke
matins, szukasz współczucia to idź na forum katolickie
Zgłoś
Avatar
Quasit 2012-10-12, 23:56
Żadnej szkody, brzydka była.
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2012-10-13, 0:00 1
zabawnie
nawet sobie nie zdajecie sprawy jak ja ryczałem w wielku 5 6 lat gdy zgubiłem mojego ulubionego misia,normalnie to był koniec świata etc a potem się znalazł pod fotelem w maluchu starej
myślę że ta sytuacja jest analogiczna tylko dziewczynka zgubiła swoją godność/prywatność/intymność/szacunek do siebie/szacunek innych etc etc
ogólnie gówno mnie ona obchodzi choć miło urozmaiciła mi dzień
Zgłoś
Avatar
p................1 2012-10-13, 0:08 1
No dobra, ale czemu nikt jej nie pomógł przed przecięciem sobie żył na ręce tylko teraz robi jakiś filmiki i nawołuje innych do opłakiwania jakiejś amerykańskiej laski?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-13, 0:09
No niestety, nie każdy facet jest taki poczciwy jak ja. Ja trzymam wszystkie nagie foty które dostałem od dziewczyn na kompie i nie puszczam w eter. A jak mam z którąś jakieś złe wspomnienia to usuwam.
Zgłoś
Avatar
RmX 2012-10-13, 0:13 2
Tępa dzida jakich pełno
Za jakieś 5 lat jakby żyła to by się śmiała z tego a tak to chuj(w jej zimne cycuszki)
Zgłoś
Avatar
DomPas 2012-10-13, 0:24
To ma ktos zdjecie tych cyckow?
Zgłoś
Avatar
Moshe 2012-10-13, 0:31 1
A ona nie ma ojca, brata albo kolegów? Skoro policja nie dawała sobie rady, to trzeba mu było cichaczem obić mordę, albo wywieźć 500 km od domu i zostawić na środku jakiegoś zadupia w samych majtkach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie