18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
może to mało sadystyczne ale chciałem przedstawić wam pewną historię...

oryginalny tekst:
NORTH AMERICA: This teenaged girl (Amanda Todd) committed suicide yesterday (Oct 10. 2012) after enduring months of bullying at school and in facebook, a boy duped her into flashing her breasts on a webcam and he captured pictures of it and then sent the pics of her naked chest to all her contacts in facebook, her friends, family and classmates.

Ameryka Północna: Ta nastolatka (Amanda Todd) popełniła samobójstwo (. 10 października 2012), po długotrwałych miesiącach nękania w szkole i na facebooku. Chłopak namówił ją do pokazania jej piersi na kamerze internetowej i zrobił ich zdjęcia, a następnie wysłał te fotki do wszystkich znajomych dziewczyny na facebooku, jej przyjaciół, rodziny i kolegów z klasy.



Zdjęcie dziewczyny...

oraz link do informacji:
klik

PS. czekam na pierwszego nieczułego skurwysyna który napisze "ruchałbym" albo że jest sobie sama winna... szkoda dziewczyny i szkoda że nie znalazł się jeden mądry który by ją z tego wyciągnął... no cóż taka mentalność gimbusiarni...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-12, 23:04 ]
ZDJĘCIE
Zgłoś
Avatar
Szymski 2012-10-13, 0:49
Bo debilka nie mogła usunąć konta na fb zaraz po wydostaniu się fotki ;p Ale niee, oczywiście jechała ciągle na tym samym, bo po co usuwać
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-10-13, 0:56
Angel napisał/a:

przejrzałem kilka for internetowych z tym filmem i najczęściej pojawiająca się fotka to zdjęcie usunięte

pojawiały się różne opinie czy to ona jest na zdjęciu



Ładne cycuszki, to ja gdzieś miałem więcej jej zdjęć chyba Jak znajdę to wrzucę
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2012-10-13, 1:01
pachnie fejkiem. Laska nagrała ten film niby miesiąc przed śmiercią, puściła go do neta I NIKT JEJ NIE POMÓGŁ? Nie wierzę w tę historię, chociażby z prostego faktu; nie wszyscy ludzie na świecie to bywalcy sadistica, których bawi rozjechana głowa. Musieli znaleźć się ludzie, którzy by jej pomogli, lub poinformowali jakiekolwiek władze o jej problemach. Do tego rozpowszechnianie nagich zdjęć przez osoby trzecie bez zgody osoby uwiecznionej na zdjęciach. Na to jest paragraf w prawie każdym kraju, a na pewno w USA. Albo fejk, albo przestaje wierzyć w ludzi.
Zgłoś
Avatar
agnastos 2012-10-13, 1:02 5
Angel napisał/a:

przejrzałem kilka for internetowych z tym filmem i najczęściej pojawiająca się fotka to zdjęcie usunięte

pojawiały się różne opinie czy to ona jest na zdjęciu



Lookalike. Słabo szukałeś skoro się nie dokopałeś
4chan delivers zdjęcie usunięte

Generalnie fakt, że dziewczyna zabiła się z powodu rozpowszechnienia tego oto zdjęcia napawa mnie niesmakiem.
Zgłoś
Avatar
Kolka122 2012-10-13, 1:23 5
A moil zdaniem źle zrobiła, że dała sfotografować się nago (komukolwiek, nie ważne czy mu ufa czy nie, bo ludzie są różni, kłócą się i potem nic nie wiadomo) ale ten jeden błąd sprawił, że całe jej życie się zawaliło. Presja jaką wywierali na niej rówieśnicy doprowadziła ją do wielokrotnych przeprowadzek, picia, brania narkotyków, cięcia się, a w końcu do samobójstwa.
Chłopak który wrzucił jej fotki do neta, to zwykły skursyn, bo nawet jak pokazała cycki i dała je sfotografować, to nie dla całego świata, tylko niego (czy tam tej grupki). Głupia była, że to zrobiła, ale na pewno głupsi są ludzie którzy ją otaczali (nie rodzice, bo robili co mogli żeby było lepiej - przeprowadzki - ale niestety nie udało się to). Na każdym kroku była upokarzana, psychicznie maltretowana i odwrócili się od niej przyjaciele (jeśli w ogóle można ich tak nazwać), a że była bardzo młoda, to nie zauważyła innego wyjścia z sytuacji niż samobójstwo.

Najbardziej dziwię się, czemu niektórzy tu pochwalają jej samobójstwo. Wiem że to sadistic, itp, ale ludzie, odrobinę szacunku do drugiego człowieka. Mi po obejrzeniu tego filmu po prostu było przykro, że coś takiego ją spotkało (nawet na poniekąd własne życzenie). Komentarze typu - ruchałbym, głupia pizda, dobrze jej tak - świadczą o niewychowaniu i braku empatii.

I chuj że była z Ameryki, człowiek to człowiek. Tylko po niektórych komentach (nie tylko do tego filmiku) można mieć wrażenie że niektórzy komentujący zazdroszczą że nie urodzili się gdzie indziej (np. w USA), tylko w tej pierdolonej, zacofanej Polsce, która liże dupy całej Europie i Ameryce i chuja z tego ma.

Takie jest moje zdanie.

Ps: zaraz pewnie sama zostanę zmieszana z błotem, ale jakoś mnie to gówno obchodzi:) bo cokolwiek tu nie przeczytam, to i tak zdania nie zmienię.

Ps2: szanuję Wasze zdanie, ale nie muszę go popierać
Zgłoś
Avatar
kcm 2012-10-13, 2:42
Szkoda dziewczyny...Samobójstwo to nie wyjscie z sytuacji,cos na ten temat wiem... ;/
Zgłoś
Avatar
surojak 2012-10-13, 3:08
Niech Ginie.

p.s i dobrze jednego mniej.
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-10-13, 4:33
Jakbym miał takiego ryja to też popełniłbym samobójstwo. Nawet cycki ją nie ratowały.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-13, 8:15 3
Kolka122 napisał/a:

A moil zdaniem źle zrobiła, że dała sfotografować się nago (komukolwiek, nie ważne czy mu ufa czy nie, bo ludzie są różni, kłócą się i potem nic nie wiadomo) ale ten jeden błąd sprawił, że całe jej życie się zawaliło. Presja jaką wywierali na niej rówieśnicy doprowadziła ją do wielokrotnych przeprowadzek, picia, brania narkotyków, cięcia się, a w końcu do samobójstwa.
Chłopak który wrzucił jej fotki do neta, to zwykły skursyn, bo nawet jak pokazała cycki i dała je sfotografować, to nie dla całego świata, tylko niego (czy tam tej grupki). Głupia była, że to zrobiła, ale na pewno głupsi są ludzie którzy ją otaczali (nie rodzice, bo robili co mogli żeby było lepiej - przeprowadzki - ale niestety nie udało się to). Na każdym kroku była upokarzana, psychicznie maltretowana i odwrócili się od niej przyjaciele (jeśli w ogóle można ich tak nazwać), a że była bardzo młoda, to nie zauważyła innego wyjścia z sytuacji niż samobójstwo.

Najbardziej dziwię się, czemu niektórzy tu pochwalają jej samobójstwo. Wiem że to sadistic, itp, ale ludzie, odrobinę szacunku do drugiego człowieka. Mi po obejrzeniu tego filmu po prostu było przykro, że coś takiego ją spotkało (nawet na poniekąd własne życzenie). Komentarze typu - ruchałbym, głupia pizda, dobrze jej tak - świadczą o niewychowaniu i braku empatii.

I chuj że była z Ameryki, człowiek to człowiek. Tylko po niektórych komentach (nie tylko do tego filmiku) można mieć wrażenie że niektórzy komentujący zazdroszczą że nie urodzili się gdzie indziej (np. w USA), tylko w tej pierdolonej, zacofanej Polsce, która liże dupy całej Europie i Ameryce i chuja z tego ma.

Takie jest moje zdanie.

Ps: zaraz pewnie sama zostanę zmieszana z błotem, ale jakoś mnie to gówno obchodzi:) bo cokolwiek tu nie przeczytam, to i tak zdania nie zmienię.

Ps2: szanuję Wasze zdanie, ale nie muszę go popierać



Tak, tak ciekawe... bardzo ciekawe tylko... ona kurwa sama pokazała cycki i nagle zaskoczona "O! Czemu nieznany mi kompletnie człowiek wrzucił moje fotki na portale?". Czego tu współczuć? Głupoty? Ewidentnie jej wina i dobrze jej tak. Za głupotę powinno się płacić jak najsurowiej a nie "Choć, pomożemy ci głuptasku". Kurwa przez takich ludzi jak ty ciągle się głaska głupotę za każdy debilizm, którzy zamiast reformować i redukować to chwalą głupotę. Tylko szkoda, że ta "pochwała głupoty" nie jest satyrą.
Zgłoś
Avatar
kretos2 2012-10-13, 9:27
była zbyt słaba pff przez takie coś sie zabić może to dobrze zaoszczendziło jej to bólu życia masakra ludzie potrafią być tak debilni
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-10-13, 9:35 13
hehehe

Zgłoś
Avatar
urtel 2012-10-13, 11:19
agnastos napisał/a:



Lookalike. Słabo szukałeś skoro się nie dokopałeś
4chan delivers zdjęcie usunięte[/size]
Generalnie fakt, że dziewczyna zabiła się z powodu rozpowszechnienia tego oto zdjęcia napawa mnie niesmakiem.



No i to jest ona a nie ta co angel dał: ) btw małe:/
Zgłoś
Avatar
alczi 2012-10-13, 11:24
A ktoś wie w jaki sposób popełniła to samobójstwo?
Zgłoś
Avatar
plArc 2012-10-13, 11:32
Nikt nie wie jak popełniła samobójstwo, bo to taka jednoosobowa kampania przeciwko nękaniu, która wymknęła się z pod kontroli.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2012-10-13, 11:46
1. Nikt jej nie kazał obnażać się w internetach.
2. To się dzieje coraz częściej i jest coraz gorzej. Przez to rozumiem, że gówniary z rosnącą częstością używają internetu do "pokazywania siebie".
3. "Nie jest sobie winna". Polemizowałbym. Patrz pkt. 1. -> wina nie jest całkowicie po stronie tego złego człowieka, dodam jeszcze, że nasze państwo socjalistyczne i ewropejski sajuz pragneły zrobić parę ustaw które
by pomogły identyfikować ( w dokładniejszy sposób) wszystkich ludzi w internecie "w internecie pozostawiasz ślady", proszę zauważyć, że w takim wypadku również wszyscy znajomi, rodzina etc. by wiedzieli o takim incydencie tak samo dobrze jak policja.
4. "Nieczuły skurwysyn", to po pierwsze obraźliwe stwierdzenie/obraza, co do poglądów innych ludzi, a po do drugie biorąc charakter tego portalu, pokazuje, że dokładnie nie wiesz co to za portal jest, często pojawiają się fotografie ludzi po wypadkach, z uszkodzeniami ciała, gif-y pokazujące śmierć, tyle obrazów śmierci i cierpienia jest tutaj a nagle pokazuje się tą historię i rzuca określeniem "nieczuły skurwsyn", tylko ja widzę, że to lekko zaciera o hipokryzję? Lub co najmniej nieznajomość treści jakie tutaj są przedstawiane oraz typu ludzi jacy oglądają to?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie