18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
może to mało sadystyczne ale chciałem przedstawić wam pewną historię...

oryginalny tekst:
NORTH AMERICA: This teenaged girl (Amanda Todd) committed suicide yesterday (Oct 10. 2012) after enduring months of bullying at school and in facebook, a boy duped her into flashing her breasts on a webcam and he captured pictures of it and then sent the pics of her naked chest to all her contacts in facebook, her friends, family and classmates.

Ameryka Północna: Ta nastolatka (Amanda Todd) popełniła samobójstwo (. 10 października 2012), po długotrwałych miesiącach nękania w szkole i na facebooku. Chłopak namówił ją do pokazania jej piersi na kamerze internetowej i zrobił ich zdjęcia, a następnie wysłał te fotki do wszystkich znajomych dziewczyny na facebooku, jej przyjaciół, rodziny i kolegów z klasy.



Zdjęcie dziewczyny...

oraz link do informacji:
klik

PS. czekam na pierwszego nieczułego skurwysyna który napisze "ruchałbym" albo że jest sobie sama winna... szkoda dziewczyny i szkoda że nie znalazł się jeden mądry który by ją z tego wyciągnął... no cóż taka mentalność gimbusiarni...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-10-12, 23:04 ]
ZDJĘCIE
Zgłoś
Avatar
Emtecc 2012-10-16, 23:53 3
Magnic napisał/a:



Zostało mi zniszczone łącznie 5 rowerów, 2 gameboye (1 z komunii, 2 kupiony po tamtym), walkman, kilka zestawów książek do szkoły, parę stosów ubrań (oraz tysiące innych rzeczy których nie sposób spamiętać) i nieraz wracałem praktycznie nagi a dwa razy całkowicie. Zimą wrzucali mnie do kałuż lub gdziekolwiek gdzie była woda w stanie ciekłym oraz tu był jeden z 2 razy kiedy nagi wracałem do domy. Pobicia były na porządku dziennym.



Gdzie Ty, kurwa, mieszkałeś? W Czeczenii? Bez obrazy, ale u mnie taka patologia w okolicy nie mieszkała....a nie było najlepiej oO
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-17, 0:01
Lasarr napisał/a:

Srednia wieku ludzi co sie tutaj wypowiadaja to 20 lat... niewiele starsi i madrzejsi od tej dziewczyny. ja rozumiem, ze to sadol ale do kurwy nedzy mowicie o 14-15 letnim dziecku (bo tyle miala jak to sie zaczelo) a nie doroslym zjebie jak Wy!. niedlugo ten skurtwialy kraj doprowadzi do tego, ze tacy jak Wy beda chodzic po ulicy i napierdalac wszystkich i wszystko z wyimaginowanych powodow, albo co najgorsze bo to fajne.Wine za to tak naprawde ponosza rodzice i to po nich powinno sie jechac, albo wczesniej sterylizowac lub wieszac, to tak troche jakby sie czepiac 3 miesiecznego dziecka, ze sie zesralo w gacie...



Ja w wieku 12lat nie byłem tak głupi jak ta pizda, więc o co ci chodzi? Nie każdy z wypowiadających się tu zapomniał jakim był dziecięciem będąc. Ja pamiętam.

Emtecc napisał/a:



Gdzie Ty, kurwa, mieszkałeś? W Czeczenii? Bez obrazy, ale u mnie taka patologia w okolicy nie mieszkała....a nie było najlepiej oO



Na Podlasiu. Jak byłem mały to w centrum miasta mieszkali ci, którzy obecnie mieszkają na slamsach, czyli ludzie "spod ciemnej gwiazdy", którzy robili na granicy albo poza prawem (cyganie, czarni, itp itd etc), nawet jako młodzi ludzie bądź dzieci. Jak doszedł nowy prezydent (miasta) do władzy to dużo pozmieniał ale ślad po nich pozostał w takich np jak ja.
Zgłoś
Avatar
Emtecc 2012-10-17, 1:51
Martyr, psia jego mać Mają gorzej i nie płaczą po forach...
Zgłoś
Avatar
ak48 2012-12-04, 14:39 1
Zgłoś
Avatar
PeTeX 2013-01-10, 12:58
Ja pierdziele bez kitu pomogłem już 2 takim dziewczynom i jej też bym pomgół ale się kurwa nie rozdwoje...
Zgłoś
Avatar
szeos 2013-02-07, 20:09
Mam conajmniej mieszane uczucia co do tego wydarzenia
Z jednej strony piękna muzyka i dziewczyna , która żałuje tego co zrobiła

a z drugiej? dziewczyna , która prostytuowała się na popularnych serwisach ( wystarczy wejść na showup czy inne tego typu serwisy żeby zobaczyć całą mase dziewczyn prostytuujących się w ten sposob za 50 zł dniówki).

żal był dopiero kiedy społeczeństwo ( tak też można nazwać gimbusy ) sformułowało brutalny protest dostarczając sobie tym samym rozrywki.
Zgłoś
Avatar
trane1 2015-06-16, 15:38

Przykra sprawa
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-01-05, 19:54
typowa baba pokazać dupę albo cyce w necie a potem mieć pretensje. ale szkoda bo można było ją sprzedać ją do burdelu a tak to tylko grabarze zaruchają

chuj z nią pewnie teraz ssie kutasy w piekle
Zgłoś