18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ziu2 2012-07-20, 19:10 46
Mam wrażenie, że ten człowiek cierpi na nadmiar wolnego czasu.
Zgłoś
Avatar
SkuadakMenela 2012-07-20, 19:15 103
Lektorzy są zajebiści. To po pierwsze. Po drugie nie każdy zna języki. Po trzecie nie każdy lubi się gapić w napisy. Idąc jego* tokiem rozumowania: Ty nie oglądasz swojego aktora, tylko napisy. Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-07-20, 19:24 3
Proponowałbym zbiorczy na tego typu serie.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-07-20, 19:30 242
Ci jebani vlogerzy to jakaś plaga, pokolenie internetu przekonane, że na wszystkim się zna i teraz będzie przekazywać swoją mądrość innym użytkownikom...
Zgłoś
Avatar
TrooperBR 2012-07-20, 19:30 4
Cytat:

Ty nie oglądasz swojego aktora, tylko napisy. Dziękuję dobranoc.



stąd też mowa o nauce angielskiego.
do u speak it?
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-20, 19:34 44
Sam jestem zwolennikiem napisów przy filmach, ale facet pierdoli głupoty...

* Lektor nie przeszkadza dopóki nie ma go w filmach gangsterskich, ewentualnie takich w których jest mocny język - jak wiemy takie produkcje są cholernie słabo tłumaczone (w nordę jebany brak przekleństw).

* Nie trzeba kurwa znać języków obcych jeśli się nie rusza dupy i siedzi we własnym kraju. Nie trzeba też ograniczać się do samych napisów lub lektora - obecnie w telewizjach i na dvd mamy najczęściej wolną rękę w kwestii tego w jakiej wersji film obejrzeć.

* Niektórzy mają słaby wzrok i nie nadążą czytając napisy, pogubią się lub nie skupią na wydarzeniach na ekranie.

* Lektor nie umniejsza gry aktorskiej. Czy kurwa Brando w "Ojcu Chrzestnym" gra gorzej w wersji z lektorem?

Myślałem, że gość jakoś inteligentnie pociśnie polskich lektorów, a on pierdoli trzy po trzy... Po chuj ja piwo dałem...

btw.
Skoro facio nie ma kłopotów ze wzrokiem to po chuj mu te okulary na nosie? Czy po to, by wyglądać bardziej gejowsko? (białe oprawki = +10 do ciotowatości).
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2012-07-20, 19:36 7
Pierdoli jak potłuczony
Zgłoś
Avatar
F................m 2012-07-20, 19:44 1
Co on kurwa gada? Chyba musi zmienić dilera.
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-07-20, 20:15
Pan Kapitan tak pierdoli, bo nie nadąża za napisami!
Zgłoś
Avatar
T................a 2012-07-20, 20:15 2
Koleś gada tak tylko na potrzeby filmików , a wy się tu sracie jak on tak może mówić . Lepiej pooglądajcie jego pierwszy czy tam 2 filmik wygląda na nieżle zjaranego
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-07-20, 20:30 9
Pomimo że sam preferuję filmy z napisami to specjalnie na rzecz tego filmu stanę za osobami z lektorem. Wiem, że filmiki które on montuje są prawdopodobnie mają na celu podpuszczenie ludzi i właśnie to robię, ale kurwa mać na litość boską jak można wyzywać innych od inwalidów skoro samemu się ma taki ryj. Nienawidzę takiego typu cwaniactwa a ten pokurwieniec wszystko co sam lubi stawia w zamkniętej grupie rzeczy "fajnych i cool" jak białe ciotowate oprawki, a całą resztę wyrzuca do szuflady z napisem "idioci". O tym że każdy ma inny gust powinna być osobna plakietka do każdej pary tych okularów, bo nie mogę oprzeć się wrażeniu że są one elementem wspólnym dla frajerów.
Zgłoś
Avatar
RaScad 2012-07-20, 20:33 7
Angielski? Znam i rozumiem co mówią w filmach.
Niemiecki? Nie znam, a za napisami czasami nie nadążam, bo są za szybko puszczane, lektor pomocny, bo chcę oglądać film, a nie jebane napisy.
Francuski? Nie znam, a z resztą jak wyżej.
Hindi?? Ni chuja go nie rozumiem....
Hiszpański? Czasami coś zrozumiem, ale rzadko...
Włoski? To samo co hiszpański....
Chiński, Japoński, arabski... Co, ja mam, kurwa, znać te wszystkie języki??

Czyli mam oglądać filmy w oryginale, bo tak jest zajebiście? Napisy też są zajebiste, bo to nie lektor? Ten gościu to zwykły debil i napinacz i chce szumu tylko narobić. Ale i tak są ludzie co myślą tak naprawdę... Poza tym po chuj iść do kina na film z lektorem jak i tak są seansy z napisami?? Nikt nikogo nie zmusza, ale pseudo kinomaniacy co to wszystko chcą w oryginale, ewentualnie z napisami, będą i tak pierdolić swoje... Chuj wam na twarz!
Zgłoś
Avatar
bolerro 2012-07-20, 22:10 6
TrooperBR napisał/a:



stąd też mowa o nauce angielskiego.
do u speak it?


English Motherfucker, do you speak it?
I weź oglądaj ten film z lektorem...
Zgłoś
Avatar
syriusz123 2012-07-20, 22:15 1
ale ma pedalskie okulary...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie