18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Finał walki psów
SSatan • 2021-08-07, 0:39
Shitbulle z tym skurwiałym uśmiechem nawet umierają



Źródło : 4chan "pitbulls" thread
Zgłoś
Avatar
Rick83 2021-08-07, 20:26 1
W końcu i tak Cie wpierdolą, jak sam napisałes tylko pojeby mają takie psy. Ty jestes jednym z nich.
hyal napisał/a:

ludzie z tego forum chuja wiedza o pitbulterierach, amstaffach i innych rasach, mam wrazenie, ze siedza tu same piwniczane pizdy, ktore sie boja wszystkiego co grozne, ale jednoczesnie uwielbiaja patrzec, jak komus sie krzywda dzieje itd (wiem, ze od patrzenia na takie rzeczy jest ta strona, ale chodzi mi o samych uzytkownikow, ktorzy jada tu po pitbullach, motocyklistach itd), sam mam pitbulla i rottweilera, i takie rasy we krwi maja juz walke czy agresje WOBEC wrogow, ludzi/istot, ktorych czuja zagrozenie etc etc ale te i podobne rasy wychowywane przez normalnych ludzi, a nie pojebow, ktore je mecza od malego, nie zapewniajac opieki i dyscypliny czy pojebow, ktorzy szczuja nimi normalne, slabsze psy, tak jak na niedawnym filmie stad, mi owczarek niemiecki kilka lat temu zagryzl malego shih tzu i patrzac tym pryzmatem, to kazda rasa psa zle wychowywana jest grozna dla slabszych ras, wiec ten najazd na te psy jest w ogole nie na miejscu, bo niestety takie psy czesto kupuja ludzie pierdolnieci na umysle z sadystycznymi zapedami i sie konczy jak konczy, ja osobiscie juz 4 lata mam pitbulla, 3 rottweilera i wiejskie burki czy jakies yorki, male miniaturki itd wiecej szczekaja i bardziej sie rwa do atakowania czegokolwiek i kogokolwiek od moich psow

Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-08-07, 22:04 1
bercisko napisał/a:

Chuja działa bo jak go dusisz za szyje to zaczyna oddychać dupą



I dlatego trzeba, żeby ktoś mu w dupę palec wsadził. Tak radzili za czasów poligona.
Zgłoś
Avatar
hyal 2021-08-08, 2:33 2
Zujka napisał/a:

Ja jestem psim behawiorystą, pracuje z bullami dosyć często i rzadko kto jest odpowiednią osobą do tej rasy. Po prostu w większości są to pojebane psy z pseudo hodowli, gdzie totalnie nikt nie pilnuje "cech porządanych" takich jak brak agresji itp i te psy już rodzą się z pokurwieniem mózgowym w większości często mając w krwi też domieszkę burka bo nigdy nie są to czystokrwiste bullki. Później takie właścicielskie kurwy płaczą, że sobie nie radzą z pieskiem ale to naprawdę temat rzeka na pewno nie na sadolskie spaczone umysły bo nie zakumają połowy. Ogólnie zazwyczaj debile biorą te psy bo wyglądają groźnie i są modne - kupują je za 500 zł z pseudohodowli i później płaczą, że pies nimi rządzi, zagryza inne psy i ogólnie jest bestią że nawet szkolenie nie pomaga a jedyne co powinno to uśpienie... Yorki, maltańczyki i inne szczuro psy zazwyczaj są niewychowywane przez ludzi dlatego szczekają na wszystko i się trzęsą z tą różnicą że taki szczur nie zagryzie ci dziecka czy też raczej twojego psa więc mają mniejsza szkodliwość więc nie porównuj proszę Asta, rottweilera do kurwa pinczera miniaturki, który dostanie buta na klatę i się przekręci 5 razy.



Bede porownywal, bo mam oba psy, ktore na tym forum czesto sa jebane, i chce wskazac roznice miedzy dobrze wychowanym pitbullem, a miniaturka, ktora niby jest mala i mila, a jest tak naprawde wlurwiajaca, bo jest tez zle wychowana. Moi znajomi z klubu tez je maja i zadnych problemow z nimi nie mamy, bo potrafimy je wychowac, dbac o nie i jednoczesnie pilnowac w miejscach publicznych etc etc. A takie psy za 500 zl to sa chyba z hodowli, w ktorych gorzej maja (pod wzgledem wychowania, caly czas bede powtarzal, ze te i podobne psy sie inaczej wychowuje niz inne, ale wiekszosc ludzi je traktuje jak yorka czy szpica miniaturowego), niz jakby byly bezdomne, i o tym mowie, te psy sa z natury grozne i agresywne, wystarczy sie zapoznac z ich rysem historycznym, ale kurwa to ze sa takie a nie inne z natury, nie oznacza, ze beda gryzc kazdego, wlasciciela itd. Do takich psow trzeba po prostu dobrej reki, dyscypliny i jednoczesnie ciepla domowego. A o utylizacji pierdola dzbany, ktore nie potrafia zrozumiec prostych rzeczy - te psy z natury przez rys historyczny juz takie sa, jednoczesnie da sie je opanowac, ale wiekszosc wlascicieli tych psow to tutaj jedna z nielicznych rzeczy, z ktora sie z Toba zgodze, ludzie ktorzy je kupuja, bo panuje na te psy moda. Pies nie jest istota jak czlowiek i kazda rasa ma cos innego zakodowane we lbie, ale pod dobra reka i te psy da sie wychowac, i widze to po sobie i po moich znajomych, wiec do utylizacji nie powinni trafiac te psy, tylko wlasciciele idioci, a na psy z listy niebezpiecznych powinno wejsc po prostu pozwolenie. Zyjemy w cywilizowanym swiecie, zamiast doprowadzic to do ladu i zadbac o takie psy, ludzie ze strony politycznej maja to w dupie, kupuja je czesto idioci i reszta osob miesza z gownem takie rasy...

Rick83 napisał/a:

W końcu i tak Cie wpierdolą, jak sam napisałes tylko pojeby mają takie psy. Ty jestes jednym z nich.



nie napisalem nigdzie o tym ze maja je TYLKO pojeby, tylko ze czesto pojeby je maja, bo panuje na nie moda i wiekszosc osob je kupuje, traktujac je jednoczesnie jak jakies yorki, mam je dobrze wychowane i szczerze bardziej zadowolony (pod wzgledem lojalnosci, spokoju) z nich jestem niz z mieszancow rodzicow czy mojego zmarlego shih tzu

uFo125 napisał/a:

psy do utylizacji z właścicielem skończ pierodlic o wychowywaniu psa. W normalnych rodzinach rodzą się psychopaci a te zdechłe kundle są zaprogramowane do tego typu akcji która widzimy na filmie jebany instynkt samozachowawczy jakoś kurwa nie widziałem potulnego aligatora na smyczy.



nie porownuj aligatora do zadnego psa, a na reszte mi sie odpisywac nie chce, bo to tak glupie, ze na to odpisac sie nie da „skoncz pierdolic o wychowaniu paa”. Jak ty na poczatku juz w kontekscie bulterierow piszesz, zebym o ich wychowaniu nie pisal, to nie powinienies sie w kontekscie takich ras w ogole wypowiadac xD
Zgłoś