18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Devorious 2019-02-06, 20:44
GuziX napisał/a:

Coś pięknego - szkoda że w nas nie ma tyle parcia, i jebani w dupę pokornie spuszczamy głowę. To jest właśnie demokracja i jej skutki, kiedy lud się burzy na ciągłe podatki i ruchanie w dupę rodowitych francuzów. Żabojadów zawsze pod względem historycznym miałem za ciemnotę i tchórzy ale ostatnie wydarzenia mnie podbudowały.



Nie ma to jak podziwiać niszczenie prywatnego skarbu, mam nadzieję, że jak Polacy się obudzą ograbią Ci mieszkanie, podpalą Ci mieszkanie. Zobaczymy czy wtedy tak samo będziesz mówił.
Zgłoś
Avatar
Kałasz 2019-02-06, 23:45
bon jure france
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2019-02-07, 21:44
Jak dla mnie spierdoliny umysłowe, niszczenie cudzej własności ma być formą protestu? Francja cofa się do epoki 'spadł meteoryt i rozjebał wszystko w drobny mak'
Zgłoś
Avatar
KTMracer 2019-02-08, 2:48
Polska to ciemnogród, ruchany od lat przez resztę świata. Niby darmowe studia ale 80% to niewyedukowani debile. Najbardziej gardzę takim Damianem z Lublina, nigdy nie był za granicą, nic nie zrobił, dostał mieszkanie na wesele, kozak w huj i przykład świata pewnie jemu najbardziej szkoda tego porsche bo nigdy go nie kupi.
Wszystkei porsche zaparkowane przy sejmie powinny być dawno spalone!

Moje 3 grosze, schowajcie tą swoją pierdoloną dumę i spójrzcie na to wszystko z odrobiną samokrytyki. Polska to kraj 3ciego świata, Afryka nawet was przegoniła. Najebany, dumny, głupi naród. Najpierw edukacja potem rewolucja.

Ja już wam nie pomogę, pierdole to i wyjechałem. Nie na zmywak, nie do europy, ale huj wam do tego.
Zgłoś
Avatar
oleyu 2019-02-08, 14:52
Najgorsze, to że ubezpieczenie nie pokrywa strat wyrządzonych zamieszkami. Dlatego powinni do nich strzelać lub aresztować i ściągać koszt wyrządzonych strat.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2019-02-09, 20:11
GuziX napisał/a:

Coś pięknego - szkoda że w nas nie ma tyle parcia, i j***ni w dupę pokornie spuszczamy głowę. To jest właśnie demokracja i jej skutki, kiedy lud się burzy na ciągłe podatki i r*chanie w dupę rodowitych francuzów. Żabojadów zawsze pod względem historycznym miałem za ciemnotę i tchórzy ale ostatnie wydarzenia mnie podbudowały.



Tyle, że oni chcą skutki socjalizmu leczyć pogłębianiem socjalizmu.
Zgłoś