18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
Mietek7567 2022-09-30, 0:02 11
Za puszczenie psa ten policjant powinien pożegnać się z pracą.
Zgłoś
Avatar
Lileniaa 2022-09-30, 1:15 1
Boże biedne dzieciątko
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-09-30, 5:38 1
Gówniak jest biały, może wyjdzie na ludzi :\
Zgłoś
Avatar
squach 2022-09-30, 7:56
p47 napisał/a:

Aż dziw bierze że aż 8 jak nie więcej policemanów trzeba żeby jednego śmiecia zdjąć. tych 7 innym mogłoby w tym czasie zutylizować 20 czaruchów w tym czasie. marnotractwo publicznych pieniędzy.



Chyba nie wiesz jak działa adrenalina, gość dostał białej gorączki.
Zgłoś
Avatar
zrobiecigastroskopie 2022-09-30, 8:20
A co gdyby policjant brzydził się dotknąć to dziecko? Ja np. nie miałbym w ogóle oporów przed strzeleniem do gościa, ale dzieci tak bardzo mnie obrzydzają, że naprawdę bym go nie dotknął
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2022-09-30, 8:57 6
Pojęcia nie mam, co za sytuacja, ale gościu jak padał porażony, to do końca asekurował dziecko i obrócił się tak, żeby mu się nic nie stało. A dzieciak bez przerwy krzyczy" tata". Tak, jestem ekspertem, znaczy ojcem. A jak ktoś nie ma dzieciaka, to spokojnie można to przyrównać do upadku z piwem w ręku, które nigdy się nie rozleje, choćbyś miał ryj rozwalić o krawężnik (tylko rodzaj męski ma tego skila)
Zgłoś
Avatar
Kasmanex 2022-09-30, 9:05
No dobra ale po chuj tego psa przyprowadził specjalnie żeby go upierdolił w łydkę
Zgłoś
Avatar
skrabex 2022-09-30, 9:11
1:35 czy dobrze slysze "please let me die"?
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-09-30, 9:56 2
Ja też bym nie puścił małego dziecka przy takim psie. A patrząc po akcji z 2:11 jak ten pies rozszarpał nogę obezwładnionemu typowi to tylko potwierdza

Skoro to stany to jest jakieś 50% że gościu pójdzie siedzieć na potrójne dożywocie i jakieś 50% że go puszczą po tygodniu i dostanie kilka milionów dolarów odszkodowania.
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2022-09-30, 10:28 1
zrobiecigastroskopie napisał/a:

A co gdyby policjant brzydził się dotknąć to dziecko? Ja np. nie miałbym w ogóle oporów przed strzeleniem do gościa, ale dzieci tak bardzo mnie obrzydzają, że naprawdę bym go nie dotknął



Urodziłeś się od razu dorosły?
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2022-09-30, 11:29 2
zrobiecigastroskopie napisał/a:

A co gdyby policjant brzydził się dotknąć to dziecko? Ja np. nie miałbym w ogóle oporów przed strzeleniem do gościa, ale dzieci tak bardzo mnie obrzydzają, że naprawdę bym go nie dotknął



ciebie też nikt nie dotknie
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-09-30, 12:33
UrlichUrwich napisał/a:

Urodziłeś się od razu dorosły?



Przez pierwsze lata się siebie brzydził. Proste chyba?
Zgłoś
Avatar
alahu1 2022-09-30, 13:22
Kto to widział żeby zwierzęta zatrudniać do policji? Jeszcze psa mu dali do trzymania
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2022-09-30, 15:07 1
Heliar napisał/a:

Czy dzieciak przypadkiem cały czas nie woła tata??



Chciałem to samo napisac... podejrzewam ze chlop mogl byc postawiony do ostateczności... dzieciaka nie porwał tylko zabral od matki ktora go zniszczyla i zabrala mu dzieciaka... chlop zjebal ze zaslanial sie dzieciakiem... ale mogl juz miec nawalone w bani... postawiony pod murem... odwalilo mu. W tych wyzwolonych krajach... ojcowie mają przewalone. A jak porwal obcego dzieciaka to choooj mu na ryj .XD moze jeszcze byc ze chory psychiczne... to wtedy choooj na ryj oddzialowi psychiatrycznemu .XD
Zgłoś
Avatar
Antyrion 2022-09-30, 16:12
Ha tfu na psiarnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie