18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Francja nie odpuszcza
J................3 • 2016-10-17, 20:38
Strona francuska zapowiedziała ostrzejszy kurs w sprawie
słynnego kontraktu na śmigłowce dla Wojska Polskiego.
W ostateczności mają nawet...
zacząć rysować kolorowymi kredkami smutne buźki na chodniku!
Zgłoś
Avatar
pinochett 2016-10-17, 22:12 1
Na ostro sie kreci... wytoczyli najciezsze dziala, narysuje na drzwiach wesole buzki zeby mnie nie siegnal ich gniew.
Zgłoś
Avatar
Sinus 2016-10-17, 22:53 6
Co jak co ale za zerwanie tego pseudokontraktu ukłon dla rządu. Podoba mi się ten "rosyjski styl' uprawiania polityki międzynarodowej.
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-10-18, 0:51
A więc wojna!
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2016-10-18, 7:22 4
Sinus Jebnij się z łaski swojej w łeb, bo na śmigłach, to i tak się nie znasz, więc nie ma co dyskutować.
Zgłoś
Avatar
golip 2016-10-18, 7:27 1
Wiedzą gnoje gdzie uderzyć żeby bolało...
Zgłoś
Avatar
p................a 2016-10-18, 11:24
Ci naiwni frajerzy myśleli, że Francuzi im dadzą kontrakt jak dla przynajmniej USA. A teraz grzecznie jak poprzednicy wezmą tych, co naobiecują cudów z budową fabryk, inwestycjami itp.
Zgłoś
Avatar
Twin 2016-10-18, 12:53 1
Dobrze, że zerwali ten kontrakt. Od początku wiadomo było (dla tych którzy faktycznie czytali dokumenty), że był on wybitnie kiepski i nikt o zdrowych zmysłach, by tego nie podpisał. Mniej inteligentni krytykujący obecną władzę za wszystkie decyzje, bo to PiS, nawet nie dopuszczają do siebie myśli, że faktycznie to była dobra decyzja. Niestety mamy społeczeństwo do tego stopnia podzielone, że nawet jak partia której nie popierają zrobi coś sensowego to wywołują "shitstorm". Dziękować można jedynie prawdziwej władzy, czyli mediom.
Zgłoś