18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Stało się, LGBT we Francji nie dość, że będzie mogło sobie zawierać małżeństwa, to jeszcze te homomałżeństwa będą mogły sobie adoptować niewinne dzieci. Ktoś może powiedzieć, że go nie obchodzi jakaś Francja, ale w tym tempie za 5 lat w Polsce już nie będzie "dyskusji" na temat związków partnerskich, ale o adopcji dzieci przez tych degeneratów. Tu macie artykuł:


Zgromadzenie Narodowe, izba niższa francuskiego parlamentu, przyjęła dzisiaj (12.02.2013) projekt ustawy pozwalającej na legalizację małżeństw homoseksualnych oraz adopcję przez nie dzieci! Za przyjęciem głosowało 329 deputowanych, przeciw było 229, wstrzymało się 10. Przepisy przeforsowane przez rządzącą Partię Socjalistyczną musi jeszcze przegłosować Senat (02.04.2013). Będzie to jednak formalność ponieważ lewica ma w tej izbie większość.

Ustawę o „homoślubach” mogłaby jeszcze zatrzymać Rada Konstytucyjna, która bada zgodność projektu z ustawą zasadniczą, ale trzeba przypomnieć, że organ ten jeszcze w 2011 r. dał „homomałżeństwom” zielone światło, taki projekt nawet zalecając. Sporo zastrzeżeń miała natomiast Rada Państwa. W ramach obowiązkowych konsultacji wydała ona opinię dość krytyczną. Jednak ten organ przy legislacji ma jedynie głos doradczy. Rada Państwa tylko doradza premierowi, a ten nie ma obowiązku jej posłuchać. Tak więc główne założenia ustawy już zostały w parlamencie przegłosowane a Zgromadzenie Narodowe pracuje obecnie nad zmianami dotyczącymi harmonizacji nowej ustawy z innymi aktami prawnymi. Dla przykładu: deputowani musieli przegłosować 170 zmian kodeksu cywilnego, w którym pojęcie „ojca i matki” trzeba było zastępować zwrotem „rodzice” lub „członkowie rodziny”. Tego typu zmian będą setki!

W związku z wprowadzaniem „małżeństw dla wszystkich” lewica dorobiła się nowej gwiazdy polityki. Jest nią minister sprawiedliwości Krystiana Taubira. Zdystansowała ona ostatnio dość popularnego szefa MSW Manuela Vallsa. Taubira nie tylko pilotuje zmiany prawne dotyczące homozwiązków, ale udziela się polemicznie – i to dość aktywnie. Stała się „ikoną” nowej ustawy i już teraz bywa przyrównywana do Simone Veil, która w 1975 r. doprowadziła do legalizacji aborcji (kary śmierci dla nienarodzonych), i Roberta Badintera, który kojarzony jest z kolei ze zniesieniem nad Sekwaną kary śmierci dla już narodzonych, ale źle wykorzystujących swoje życie bandytów w 1981 r.

Po lewej stronie polityki zapanowała we Francji „taubiromania”. Na jednym z portali ogłoszono np. zbiórkę na czerwone róże dla minister sprawiedliwości w podzięce za jej zaangażowanie. Kwiaty zostaną wręczone na Walentynki. Zebrano 9 tys. euro. Wystarczyło nie tylko na kwiaty, ale jeszcze na wsparcie dla… stowarzyszenia SOS Homofobia. Importowana z Gujany Francuskiej polityk dorobiła się także pompatycznego określenia „ikony LGTB”.
Zgłoś
Avatar
dugi 2013-02-13, 22:58 6
Niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy dlaczego homo nie jest chorobą - prosze(nawróce sie jeśli beda argumenty zasadne).
Ktoś napisał, że dziecko adoptowane przez homo nie stanie sie homo - może nie ale jakby mnie za młodu ciapaci adoptowali to pewnie bym teraz kozy pierdolił... - Kurwa, dziecko przecież patrzy na swych opiekunów i bierze z nich przykład(czym skorupka itd.)
A poza tym dzieciaki potrafią wyśmiać innego bez powodu(nie tylko w Polsce) - to co bedzie jak bedzie miało za ojców(?) dwóch pedałów?

Jak dla mnie jest to choroba - a choroby sie leczy a nie asymiluje.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-02-13, 23:06 1
skoro dziecko bierze przyklad z rodzicow to skad sie pedaly w takim razie biora??
zabawna logika, dzieci hetero rodzicow beda hetero, dzieci pedalow beda pedalami, a najpewnie pedofilami, zoofilami i nekrofilami naraz...
Zgłoś
Avatar
kosa2221 2013-02-13, 23:07 9
Niestety takie czasy nastały, że konserwatyzm , katolicyzm i normalność jest taka niemodna. Teraz, żeby być "nowoczesnym europejczykiem" trzeba popierać prawa pedałów, zgadzać się z poglądami feministek, pozwalać się osiadać arabom na całym świecie. A Jeśli się z tym nie zgadzasz jesteś faszystą, hitlerowcem i nazistą. ;/
Zgłoś
Avatar
Asiulka_ai 2013-02-13, 23:10 5
Nie interesuje mnie kto, kogo rucha, ale wara od niewinnych dzieci!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
trolled 2013-02-13, 23:11 1
Według mnie to nawet niech już będą te małżeństwa, i tak jak będzie się z tym walczyć to nic nie zdziała. Ale co do adopcji jestem przeciwny bo to już jest nienormalnie.
A co do twojej wypowiedzi dugi, to skoro jest to choroba, to powiedz mi jak mam niby ją zwalczyć, bo ja akurat jestem gejem. I uwierz mi moja rodzina jest jak każda inna i niczym się nie różni od pozostałych i chociaż próbowałem z tym walczyć bo sam tego nie chciałem to i tak nic mi to nie dało. Więc twoim zdanie co? Mam się zabić żeby jednego pedała mniej było?
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-13, 23:11 5
Cytat:

To wszystko jest wbrew naturze



Leczenie operacyjne też jest wbrew naturze, więc nastepnym razem zdychaj jak pies i wara od opieki lekarskiej.

Fakty są kurwa takie:

1. Gówno mnie obchodzi czy dwóch pedziów wystroi się w suknie ślubne i pójdą się hajtnąć. Mam to centralnie gdzieś co robią ze swoim wolnym czasem. Natomiast uważam za zjebany fakt, iż tych dwóch pedziów po 20 latach wspólnego życia nie może sie odwiedzić w szpitalu gdy jeden poważnie zachoruje. Coś tu chyba nie tak.
Małżeństwo to żaden kurwa święty sakrament. To po prostu prawnie usankcjonowany związek dwojga ludzi. Tyle.

2. Dzieci adoptowane przez gejowskie pary żyją i mają sie dobrze. FAKT. Nie licze setek tysięcy spłodzonych przez lesbijskie pary, z których jedna nabiła sie z premedytacją na bolca.

3. Dzieci wcale nie uznają takiego faktu za nienaturalny, To ich zjebani rodzice tudzież inne organy indoktrynacji (glownie w czarnych kolorach) im tak wmawiają.
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-02-13, 23:11 2
mam nadzieję, że dojdzie do masowych zabójstw pedałów, tego nie można tak zostawić.
Zgłoś
Avatar
BokkenSword 2013-02-13, 23:23
To nie jest normalne. Ci co uważają inaczej żyją w skrzywieniu poznawczym. Samo promowanie homoseksualizmu skutkuje rosnącą stalą matematyczna... a dziecko wychowane przez dwie małpy zachowuje się, zgadnijcie jak. Podpowiem: Jak małpy...
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-13, 23:25 3
kosa2221 napisał/a:

Niestety takie czasy nastały, że konserwatyzm , katolicyzm i normalność jest taka niemodna. Teraz, żeby być "nowoczesnym europejczykiem" trzeba popierać prawa pedałów, zgadzać się z poglądami feministek, pozwalać się osiadać arabom na całym świecie. A Jeśli się z tym nie zgadzasz jesteś faszystą, hitlerowcem i nazistą. ;/



A co, jeśli ci powiem, że jestem za czystością Europy, ale nie do przesady (tak, by mogli w niej zostawać tylko ci nie-Europejczycy, którzy nie ciągną forsy z państwa i mają max. dwoje dzieci, plus nie kradną i nie robią wiochy), wspieram homo (ale nie pedałów, którzy nakurwiają na jakieś zjebane parady), ale jestem ateistką, nienawidzę Arabów (i wszystkich Murzynów, Rumunów, Cyganów, Żydów, którzy robią wiochę, kradną jak leci, mnożą się jak popierdoleńcy - w końcu nie wszyscy tacy są) i uważam, że naszemu kontynentowi należy się generalne sprzątanie? PS. Nienawidzę feministek, a jednak jestem dumną cyckoposiadaczką (nie, nie mam fiuta). Wytłumacz mi, kim ja jestem w takim przypadku, bo coś nie czaję tego twojego posta. Jestem nowoczesna czy jednak nie?

BokkenSword napisał/a:

To nie jest normalne. Ci co uważają inaczej żyją w skrzywieniu poznawczym. Samo promowanie homoseksualizmu skutkuje rosnącą stalą matematyczna... a dziecko wychowane przez dwie małpy zachowuje się, zgadnijcie jak. Podpowiem: Jak małpy...



Dobra, teraz daj źródło swojej... wiedzy. Byle jakieś rzetelne źródło.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-02-13, 23:32 5
@stalowyszczur

Ad. 1
Nie mogą się odwiedzać bo żaden kurwa nie wpadł na pomysł pójścia do notariusza i podpisania odpowiedniego papierka. Jak jesteś 20 lat ze sobą to można tę jedną godzinę poświęcić i kilka złotych żeby DO KOŃCA ŻYCIA mieć z tym święty spokój.

Ad. 2
Mają się dobrze bo jak do tej pory słyszymy o dzieciach BOGATYCH pedałów. Wiadomo, że one będą miały lepiej niż w przeciętnym domu hetero. Wszyscy myśląc o pedziach adoptujących dzieci widzą Eltona Johna czy Patricka Harrisa - wyobraź sobie teraz zbiedniałych gejów wiążących ledwo koniec z końcem + dzieci w domu. Dorzuć do tego, że jeden popada w alkoholizm i masz patologię po chuju fest. Po prostu multi combo.

Ad. 3
Nie wiem jak wyglądało Twoje dzieciństwo, ale ja do wieku nastoletniego NIGDY z NIKIM nie rozmawiałem wprost o homo a już w przedszkolu wiedziałem, że pojazd 'twoi rodzice to mili panowie' jest pociskiem ciężkiego kalibru. Nikt mi nigdy nie powiedział co mam o tym myśleć o homoseksualistach - sam sobie NATURALNIE wyrobiłem pogląd, że jest to niewłaściwe i nienaturalne. Nie należy robić inkwizycji, trzeba tolerować ale zdecydowanie nie popierać i wspomagać.

Co do tego pierdolenia, że otoczenie nie ma wpływu na orientację dziecka: DOKSZTAŁCIĆ SIĘ. Tylko część populacji rodzi się 100% homo lub 100% hetero. Duża część będzie podatna na wpływ środowiska przy czym wiadomo, że w wieku 20 paru lat już za późno na 'wyprostowanie' orientacji.

Schizofrenia też nie choroba w końcu człowiek się z tym RODZI i odkrywa w pewnym wieku czasem w dzieciństwie...
Zgłoś
Avatar
R................r 2013-02-13, 23:33
obrażanie Pedałuf jest pedalskie.
Zgłoś
Avatar
kosa2221 2013-02-13, 23:34
rusofil,

Moja wypowiedz odnosi się do tego, że dzisiejsza telewizja, elity, wielu polityków wpaja nam, żeby popierać pewne poglądy, które są poprostu chore i idiotyczne. Patriota to faszysta, katolik to ciemnogród, kobieta wyzwolona ma sie zajac kariera nie dziecmi, antygejostwo to nie tolerancja. A co do Ciebie to czy jesteś "nowoczesna" czy nie, nie odniose się do tego. Można mieć bardziej skrajne poglądy na pewne sprawy na inne mniej.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2013-02-13, 23:40 11
rusofil napisał/a:


3. homo to po prostu zwykła orientacja seksualna
4. dziecko adoptowane przez homo nie stanie się homo
5. człowiek rodzi się homo, otoczenie ma niewielki wpływ na orientację
6. homo mogą tworzyć lepszą rodzinę niż niejedni hetero
7. normalnego człowieka nie będzie obchodzić co ludzie robią w łóżku i w domu
8. homo mogą wychować dziecko tak samo dobrze albo i lepiej niż hetero
9. lepiej, by dziecko miało dwie matki/dwóch ojców niż patologicznych rodziców hetero/brak rodziców.





3.Zwykła? Zwykła orientacja to orientacja heteroseksualna.
4.Udowodnij. Nie umiesz? Bo nikt tego nie udowodni, jest jeszcze za mało takich rodzin, by przeprowadzić sensowne, obrazowe badania. Jednak oczywistym jest, że dziecko wychowane w homoseksualnej rodzinie jest dużo bardziej narażone na stanie się homoseksualistą w dorosłym życiu. I nie proś o źródło wiedzy, bo do takich wniosków nie trzeba być specjalistą.
5.Człowiek rodzi się homo? Jeśli to nie przejęzyczenie, to chyba kpisz.
6.Mogą, ale nie muszą, normalne.
7.Normalny człowiek tworzy normalną rodzinę, złożoną z samca, samicy i potomstwa.
8.Patrz punkt 6.
9.Lepiej, nie znaczy dobrze.

Tak czytam komentarze w tym temacie i strach człowieka ogarnia, co się dzieje w społeczeństwie. Dziś chcecie akceptacji pedalstwa, a co jutro? Akceptacja zoofilii? A raczej zooseksualizmu? Może pedoseksualizmu?
Homoseksualizm to nic normalnego, to można leczyć, ewentualnie chuj, niech się tacy ludzie wiążą, ale niech nie angażują w to niewinnych dzieci. Dzieci, które w fazie dorastania bacznie obserwują swoją matkę, które swój ideał kobiety budują w dzieciństwie na tej właśnie osobie. A gdy jest nią mężczyzna? Odpowiedź jest prosta i jednoznaczna.

Po dłuższym przemyśleniu sprawy, szczerze mówiąc, naprawdę mam wyjebane na to, że jakiś facet kocha innego faceta, czy kobieta kobietę. Jeśli chcą brać śluby - niech biorą. Ale niech spierdalają od dzieci i niech ich nie krzywdzą.

Ach, jeszcze jedno - w krajach Europy Zachodniej pedalstwo też jest wyśmiewane przez normalne, heteroseksualne społeczeństwo. To nigdzie nie jest uważane za normalne.
Zgłoś
Avatar
tg23tm 2013-02-13, 23:48 1
ja pierdole jak ja nie lubię ciot i pedałów, na huj to chodzi po ziemi to nie wiem, tępić trzeba zarazę gównem śmierdząca!
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2013-02-14, 0:04 1
ach ten szalony socjalizm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie