18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
Avatar
P................r 2017-03-02, 7:53 4
I jeszcze serduszko WOŚP ma! Hybryda jebana!!!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-03-02, 8:07
Anglik lepszy

-co jest gorsze w Anglii
-ooo kurde...

a tak swoją drogą to pamiętam jak w latach 80tych łaziłem po górach z rodzicami i tłumaczyli mi, że dalej iść nie można, bo granica, nie mamy paszportów, żołnierze mogą zastrzelić... no i właśnie: gdzie kurwa się podziali ci żołnierze na granicach? W normalnym kraju granic pilnuje wojsko, a jak chcesz wjechać to idziesz do ambasady i prosisz o WIZĘ, jak cię zaproszą to jedziesz, jak nie, to nie możesz i chuj!

PS A już najgorszy chuj mnie strzela na argument: "nie da się patrolować całego wybrzeża Morza Śródziemnego". Serio kurwa? Jak Niemcy obsadzili wybrzeża Europy to mysz się kurwa nie prześlizgnęła, a oni nie mieli radarów(przynajmniej nie takich), kamer na podczerwień, śmigłowców, dronów. Czyli jednak się chyba da! Zresztą jak Europa nie chce rąk brudzić to zamiast tych 200 000 składki na uchodźcę, proponuje wypłacać 20 000 pólnocno afrykańskim krajom za każdego złapanego na próbie wyjścia z portu... gwarantuje, że żaden ponton nie wypłynie dalej niż 300 metrów od brzegu...
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-03-02, 8:33
MajkelSrajkel napisał/a:

I jeszcze serduszko WOŚP ma! Hybryda jebana!!!


Co z wami się stało ludzie?! Od połowy 2016 wszystko musi być "jebane", "pierdolone", etc, aby było "fajne". Kurwa, wstyd! Trochę kultury językowej, półmózgi!
Zgłoś
Avatar
P................r 2017-03-02, 8:59
manson__ napisał/a:


Co z wami się stało ludzie?! Od połowy 2016 wszystko musi być "jebane", "pierdolone", etc, aby było "fajne". Kurwa, wstyd! Trochę kultury językowej, półmózgi!



Pojebany komentarz.
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-03-02, 9:03 4

Zgłoś
Avatar
W................. 2017-03-02, 10:25 1
Poprawiam opis. Film przedstawia wypowiedź na temat imigracji, której autorem jest fantastico.
Zgłoś