18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Harakiri było pismem wydawanym głównie w latach 60 XX wieku (piszę "głównie", bo z powodu cenzury mieli czasami wielkie problemy z dystrybucją). Jednym z głównych jego twórców był Polak, Roland Topor.
Po tym pięknym wydawnictwie pozostały w dużej mierze jedynie mocno skandaliczne (jak na tamte czasy!) okładki. Endżoj!

*wrzucam na harda, bo na jednym jest cipka.
Przepraszam za jakość tłumaczenia, ale jest moje, a ja tłumaczem przysięgłym nie jestem. Zapewniam jednak, że oddaje sens (mimo to, jakby ktoś miał sugestie, co do lepszego tłumaczenia, to z chęcią przyjmę). Nie bijcie, to mój pierwszy temat!

Nie dla aborcji! Pozwólcie im żyć!


Bogacze na wakacjach.


Uprawiajcie grzyby.


Jadaj zdrowo! Najadaj się dupą (cipką).


Ku, ku! Kto tam?


Zostań poszukiwaczką złota.


I moje ulubione: święta dziewica: "usunęłam!", dymek na dole "kurwa!"


większość okładek znajduje się tutaj: palladio.free.fr/harakiri/HKM/index01.html
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-09-01, 7:04 3
Szkarad napisał/a:

*wrzucam na harda, bo na jednym jest cipka.


Jakoś nie widzę.
Zgłoś
Avatar
tofur 2010-09-01, 10:26 1
Topor nie był Polakiem (bo idac dalej tym tokiem myslenia w izraelu powinno byc w chuj polakow). i nie byl "glownym tworca" hara kiri. nie rozumiem tej polskiej tendencji do przywlaszczania sobie zagranicznych pisarzy, naukowcow i kogo tam jeszcze... staje wam od tego?
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2010-09-01, 10:57
z tym harda?
.
.
.
pojebało cię?
Zgłoś
Avatar
mikofukker 2010-09-03, 11:10 1
noo, wreszcie cos naprawde ciekawego, wszelkim malkontentom polecam klikniecie w link i sprawdzenie pozostalych okladek, wiekszosc zdrowo wygrzana! (mniam!)
Zgłoś
Avatar
Stachustach187 2010-09-14, 23:41
chyba znamy różną definicje słowa fajny.
Zgłoś