18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Francuzi
cripkillah • 2013-01-26, 22:07
Jestem w leszczyńskiej grupie militarno-survivalowej. Na jednym z naszych wypadów w las z mapą i kompasem zrobiliśmy sobie przerwę na ciepły posiłek.
Jeden ze znajomych chwali się swoją nowo zakupioną francuską racją żywnościową.
Na co kumpel rzuca:
"Jak francuska to sprawdź czy w środku nie ma białej flagi."

Udana drwina

**Mój pierwszy temat, jak chu*owy to wrzućcie w 4 ściany z Biebierem**
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-01-27, 16:51
cursecrow napisał/a:

"militarno-survivalowej" pisz od razu, że jesteś harcerzem


haha jebłem
Zgłoś
Avatar
Equinoxe 2013-01-27, 17:07 1
Swojego czasu podczas szkolenia w Drawsku Pomorskim miałem (wątpliwą) przyjemność jest francuskie MRE. Wszystko pięknie i ładne ale uznałem że puszke z Fromage też należy podgrzać na palniczku. Nie muszę mówić ze po minucie podgrzewania puszeczka Pi*******ła i miałem dodatkowe piaskowe maskowanie na mundurze, twarzy i całym szpeju?

Ale białej flagi nie było, ale za to zamiast standardowej paczki chusteczek tutaj dali autentyczną srajtaśme. Chyba żabojady wiedzą co czeka każdego kto zje ich "cuda"

Ale tekst osobiście uważam za zabawny, komuś nieźle wyszło.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-01-27, 17:13
Przepraszam, czy już mogę zacząć wyliczać pierdy i błędy tych komandosów z filmiku ?
Zgłoś
Avatar
GrubyPsychol 2013-01-27, 17:50 3
Takie wyjście do lasu to sposób odpoczynku/zabawy. Jak wy wszyscy wolicie onanizować się przez filmami z harda proszę bardzo! Ja też lubię wychodzić na 'strzelanki' bo mogę sobie odpocząć,postrzelać,wypić piwo,pośmiać się,porozmawiać ze znajomymi.
Zgłoś
Avatar
kadaj101 2013-01-27, 18:57 1
@opusativ
Na poligonie... Byłeś i wiesz...
Jakiego chuja się prujesz gdy ktoś spędza czas wolny inaczej niż przy komputerze?
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-01-27, 20:54
opusative,
Przykro mi, że nie umiesz odróżnić harcerstwa od ASG

edit-
Yanek43,

Kontynuuj...
Każdy popełnia błędy panie idealny
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-01-27, 21:29
Nie wierzę, że ten temat dostał tyle piw. Nawet nie wiem jak mógł dostać 1 PIWO. Tylko obrazuje poziom sadistica.
Zgłoś
Avatar
Roxann 2013-01-27, 22:11 1
up,
dobrze, że Twoje tematy trzymają poziom
Zgłoś
Avatar
pilinskim 2013-01-28, 2:28
Ode mnie piwo, chociaż chłopaki mają zajawkę i nie pasą dupy przed komputerem.
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2013-01-31, 11:07
eeeh nie no dobrze że macie zajęcie chociaż według mnie "repliki broni" to głupota nie obrażając nikogo.Jak dla mnie to prawdziwy survival sie zaczyna jak budzisz sie gdzieś na klatce z pompką w kablu i nieznaną substancją w krwioobiegu i dopiero zaczynasz dochodzić co jest pięć
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-01-31, 20:27
@up mógłbyś uzasadnić ?

Replik broni używają nawet zawodowi żołnierze do treningów. Ja tam nie widzę w niej głupoty, a do lepszego sprzętu nie mamy dostępu. Replika broni godnie ją odwzorowuje i nie strzela ostrą amunicją, więc nie potrzeba na nią zezwolenia, czyli kupa roboty mniej.
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2013-02-02, 23:22
dobrze postaram się uzasadnić sam miałem dwie repliki. Beretta m9 full metal z blow back'iem na green gas i Dan Wesson 4" na Co2 i obydwu zakupów żałowałem i to nie dla tego że coś było z nimi nie tak jakieś wady techniczne czy że sie psuły bo nigdy nie miałem z nimi najmniejszych problemów. Żałowałem z tego względu ze za berette zapłaciłem blisko 300zł a rewolwer kosztował prawie 500zł nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ból przychodzi jak sobie uświadamiam ,że zapłaciłem kupe kasy za coś co jest bez użyteczne. Broń służy do strzelania i musi mieć cechy obronne i dla mnie bez sensu jest płacić za coś co tylko wygląda btw żołnierze na ćwiczeniach używają prawdziwej broni tylko amunicje zmieniają na ślepą i repliki są przeze mnie nie akceptowalne ze względu na to ze replika karabinu za kilka tyś zł bywa mniej niebezpieczna od zwykłego kamienia.... po prostu dla mnie na 1 miejscu stoi praktyczność i uważam że już lepiej wydać te pare stów na dobry nóż
Zgłoś