18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Francuzi
cripkillah • 2013-01-26, 22:07
Jestem w leszczyńskiej grupie militarno-survivalowej. Na jednym z naszych wypadów w las z mapą i kompasem zrobiliśmy sobie przerwę na ciepły posiłek.
Jeden ze znajomych chwali się swoją nowo zakupioną francuską racją żywnościową.
Na co kumpel rzuca:
"Jak francuska to sprawdź czy w środku nie ma białej flagi."

Udana drwina

**Mój pierwszy temat, jak chu*owy to wrzućcie w 4 ściany z Biebierem**
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-01-26, 22:11 52
Kurwa,

"grupa survivalowa" - iść do lasu i wpierdalać rację żywnościową, prawdziwi twardziele z was.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-01-26, 22:16 19
Gurgul99 napisał/a:

Kurwa,

"grupa survivalowa" - iść do lasu i wpierdalać rację żywnościową, prawdziwi twardziele z was.



Militarno-survivalowej głąbie. Zapoznaj się z tematem zanim się wypowiesz.
Jak wysyłali żołnierzy do Wietnamu to też nie kazali im wpierdalać robaków i budować obozu z patyków, ale każdy z nich umiał poradzić sobie w trudnych warunkach.

Obejrzyj sobie to się dowiesz na czym to polega

/watch?v=ryd5SnKbph8
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-01-26, 22:29 35
Niesamowite, jak tak chodzicie po tym lesie to czujecie się jak ci komandosi w Wietnamu? Szkoda że nie ma już poboru do wojska, mniej pizd chodziłoby po tej ziemi.

Zapierdolę się jutro w Marpat, zabiorę wałówkę z domu, opierdolę to pod jałowcem i powiem żonie że byłem "na survivalu".

Jedź w Bieszczady dziecko i jedz to, co Ci las da, bez komórki, gps-u i gotowych racji żywnościowych. Ale cóż, masz 18 lat, teraz młodzież taka miękka jest...

edytka - po zapoznaniu się z linkowanym materiałem stwierdzam że ogoliłbym wam jaja i wysłał do piaskownicy z tymi plastikowymi karabinkami.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-01-26, 22:36 15
Kurwa nie mów o mnie jeśli nic o mnie nie wiesz. Idź sobie znajdź jakiegoś ciecia w rureczkach i wyzywaj go od pizd.
Kończę szkołę średnią i mam zamiar iść do wojska.
Dla Twojej informacji jestem najmłodszym członkiem grupy reszta ma ~35 lat.

I nie powiedziałem się, że czuje się jak Marines z Wietnamu.
Chyba nie widziałeś tego filmiku co wysłałem, bo nie wygląda na nim żebyśmy jedli wałówkę "pod jałowcem".
A skoro wypad był z mapą i kompasem to raczej GPS'a nie mieliśmy.

Poczytaj sobie lepiej na czym polega survival militarny. Grupa została założona w 2006 roku, więc gównem się nie zajmują. Mówią "nie oceniaj książki po okładce", więc wgłąb się w temat nim zaczniesz się wypowiadać.

W internecie wiek nie ma znaczenia tylko wiedza na dany temat.
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-01-26, 22:37 10
@up up, przynajmniej mają jakieś zainteresowanie i zajęcie po za siedzeniem na sadolu.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-01-26, 22:41 6
Gurgul99,

Plastikowymi karabinkami HAHAHAHA.
Repliki broni są odwzorowaniem prawdziwej broni. Posiadają oryginalną wagę i są wykonane z tych samych materiałów co broń ostra tylko środek tzw. gearbox mają inny bo są przystosowane do ASG mistrzu ty mój 34 letni znawco

Edit: Zapraszam do lekturki frtl.cba.pl/?page_id=3 zanim bardziej się poniżysz
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-01-26, 22:44 16
survival militarny - ASG pussy boys tak to sobie tłumaczą.

Każdy w młodości chciał być komandosem, to Cię tłumaczy. Miłej zabawy, nie chcę wiedzieć co robicie w tym lesie w męskim gronie.

Dla mnie eot.
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2013-01-26, 23:37
wy to jesteście krejzole!
Zgłoś
Avatar
Roxann 2013-01-26, 23:59 22
Ja pierdzielę... a tutaj to rozumiem sami kombatanci wszelkich możliwych wojen komentują?
Zamiast wyśmiać uszczypliwą uwagę opisaną w tekście, lub odejść bezsłownie z przesytu żartów dotyczących francuskiego wojska, przyczepili się do określenia grupy militarno-survivalowej.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-01-27, 0:11
Gurgul99,

Widocznie nie wiesz czym się różni typowe ASG od survivalu militarnego. W odróżnieniu od ASG my nie mamy żadnej wymiany kompozytu.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-01-27, 2:56 7
Gurgul99 - masz żonę? xD Po wypowiedziach i nicku myślałem, że 99 w nicku jest wystarczająco wymowne
Zgłoś
Avatar
Dopek 2013-01-27, 3:24 4
@cripkillah - całkiem dobre i zdrowe zajęcie, pamiętam czasy jak człowiek robił coś podobnego... Nie zwracaj uwagi na tępe i przesycone "mądrościami" komentarze i nie wdawaj się w dyskusję, ponieważ "ekspert" zniży Cię do swego poziomu po czym zrówna z ziemią. Powodzenia
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-01-27, 10:09 4
Ja tam popieram takie grupy.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-01-27, 10:30 25
jak ktoś chce zasmakować prawdziwego surwiwalu, to zapraszam do mnie - kawalerka, baba z okresem i 2 psy, które się nie tolerują.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie