18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
pemb 2013-11-19, 15:10 7
40+20=60, czyli 40 ma dotyczyć kościoła. To spoko.
"pszodków" - i z matematyką i z polskim chujowo. Nie mam więcej pytań.
Zgłoś
Avatar
Ober18 2013-11-19, 15:31 1
hipokryci. Jak tak, to każdy jeden daje browary przy dowcipach o bzykaniu przedszkolaków, a jak ksiądz chce czegoś od rzyci to już źle.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-11-19, 15:34 1
Zanim zaczniecie iść za modą i śmiać się z lewackiej wizji kościoła pamiętajcie, że to jedyna instytucja która odeprze ataki komuchów i islamu na nasz kraj!!! to nasza przyszłość i w naszym interesie jest dbać o niego i wspierać go!!!
pemb nie będę się zniżał do dyskusji z tobą.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-11-19, 15:40 13
"Zanim zaczniecie iść za modą i śmiać się z lewackiej wizji kościoła pamiętajcie, że to jedyna instytucja która odeprze ataki komuchów i islamu na nasz kraj!!! to nasz przyszłość i w naszym interesie jest dbać o niego i wspierać go!!!
pemb nie będę się zniżał do dyskusji z tobą."
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-19, 15:43 8
Imie_jego_44 napisał/a:

to jedyna instytucja która odeprze ataki komuchów i islamu na nasz kraj!!! to nasz przyszłość i w naszym interesie jest dbać o niego i wspierać go!!!



Bez kleszej pomocy nic byśmy nie zdziałali! Ale z nas nieudacznicy! Kościół da zaopatrzenie broni jak rozumiem?
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-11-19, 15:47 5
"Kościół da zaopatrzenie broni jak rozumiem?" Nie do końca, ale dobrze kombinujesz; zapomniałeś o tym, że: kościół wyciągnie nas z kryzysu, pomoże zwalczać nieuleczalne choroby, przyczyni się do odkryć naukowych, dzięki naszej kochanej matce kościołowi nawet skolonizujemy odległe globy.
Zgłoś
Avatar
heretic666 2013-11-19, 15:58 1
czemu jak 1 na parenascie tysiecy ksiezy bedzie pedofilem to jest straszny klopot a jak jakis nauczyciel wf/taksowkarz/chujwiekto zgwalci dziecko to jakos sie tego tak nie naglasnia? no ale przeciez nie ma roznicy kto zgwalci prawda?
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-11-19, 16:03 1
up^ bo jeśli dziecko gwałci np. gej to według lewackiej moralności wszystko jest ok bo przecież to też rodzaj miłości i nie można tego zabronić bo zostanie się zwyzywanym od nazioli itd.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-11-19, 16:33 4
Dobra, jak tak was odbytnice bolą od oglądania takich obrazków, to po prostu przewijajcie dalej i śmiejcie się z islamistów, żydów, murzynów itd etc etc Zamiast wylewać swoje hipokryzyjne żale, które gówno kogokolwiek tu obchodzą i nic nie zmienią. Będziemy się śmiać z kościoła (jak i z innych grup, instytucji itp które manipulują ludźmi), bo tak nam się podoba, tak jak wam podoba się najeżdżanie na inne rasy czy religie. I kurwa kropka. Póki co, spinajcie poślady do czerwoności.. trudno.

@up (obydwa)

Ach, 'prawiczki' walące sobie nawzajem konia, poprzez wspólne najeżdżanie na lewaków, w anty-kościelnym temacie.. norma
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2013-11-19, 16:42 1
A dajcie juz sobie na wstrzymanie z tą obroną kościoła, to jest portal na którym kpić sobie można z największych świętości, obrażać wszystko i wszystkich. Sam jestem anty rasistą i nie jestem antysemitą nie mam nic do gejów ale jak na powyzej wymienionych wrzuca sie i jezdzi jak po kurwie to nie lamentuje i nie płacze.
Zgłoś
Avatar
bapmek 2013-11-19, 17:41 1
Różnica między nauczycielem pedofilem, a księdzem pedofilem jest zasadnicza - MEN odcina się od takiego zboczeńca i nie tuszuje sprawy, w odróżnieniu od KRK któren to ma bogatą historię zatajania, ukrywania i wspierania zboczeńców w sutannach.

Kto tego nie zauważa jest katolickim talibem i półidiotą (do ciebie piję Imie_jego_44).
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-11-19, 18:11 1
@Imie_jego_44
Ludzie Twojego (napisałem z dużej litery w przeciwieństwie do Ciebie, bo jestem dobrze wychowany i oponentowi też umiem okazać szacunek) pokroju widzą po jednej stronie tylko patriotów, prawdziwych Polaków, obrońców wiary, a po drugiej komunistów, ateistów, szatanów i chuj wie kogo. Mogę być patriotą i wcale nie muszę być wierzący i co najciekawsze mogę mieć coś przeciwko pedofilii w kościele. Pedofil nauczyciel czy lekarz prędzej czy później pójdzie do pierdla, a ksiądz nie, a jeśli już tak się stanie to jest wielkie święto.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-11-19, 18:28 1
pemb napisał/a:

@up
Mam rozumieć, że zaprzeczasz istnieniu zjawiska pedofilii wśród duchownych? A może pochwalasz takie zachowanie, co?



Żelazna logika, nie ma co.

Zarammoth napisał/a:

Słyszę jak na horyzoncie wzmaga się ból dupy...
Jak można katolików obrażać, przecież tylko oni mogą w koło każdego hejtować i ustanawiać prawa!



Słyszę jak na horyzoncie wzmaga się nieustający debilizm. Jak można nie śmiać się z wciąż tych samych żartów o pedofilii wśród duchownych, przecież one zawsze są śmieszne.

Noriax napisał/a:

Katole już się plują. To jest kurwa Sadistic! Z każdego tu szydzimy, generalizujemy, śmiejemy się ze stereotypów.
Nie podoba się to scrollować i do kościoła spierdalać, hipokryci.



Katole już się plują dlatego, że wyrażają swoją opinię. Już nie można napisać, że coś, co jest żałosne, jest żałosne. A nie, przepraszam, można, pod warunkiem, że nie ma mowy o klerze.

Noriax napisał/a:

@Smutas: Tak, hipokryci. Obrażają wszystkie grupy, religie i rasy pełni miłości bliźniego, a inny mówią, żeby nie generalizować, nie śmiać się ze stereotypów, że to wyjątki, że kościółek jest święty itp. Najpierw pokazuje jaki on nie jest pobożny, bo broni KK, a zaraz będzie po wszystkich jechał w innych tematach sącząc nienawiść. Typowa religijna hipokryzja.



Ktoś ci poradził, żeby zapoznać się ze znaczeniem słowa "hipokryta" a to nie znaczy, żebyś bezrozumnie to słowo powtórzył.
Wytłumaczę ci to w prosty sposób: Wśród pedofilów księża stanowią jedną z najmniej licznych grup zawodowych (1% wśród pedofilów to duchowni). Największą stanowią nauczyciele. Ponadto, bodaj około 60% to krewni molestowanego dziecka. Natomiast aż 1/3 pedofilów to homoseksualiści.
Jakoś nie widzę żartów o pedofilii wśród nauczycieli, czy wśród gejów. Zdarzają się (tu duży ukłon) żarty o pedofilii wśród krewnych.
Ale na tym nie koniec. Generalizujemy muzułmanów, żydów, cyganów itp. Nie bez przyczyny, bo opieramy się na większości.
Ty nawołujesz do opierania się na mniejszości, co jest skończonym kretynizmem. Z równym powodzeniem mógłbym generalizować Polaków, że to geje, bo przecież aż 1,5% w naszym społeczeństwie to homoseksualiści. Mógłbym powiedzieć, że śmierdzące lenie i nieroby, bo bezrobocie w naszym kraju wynosi 13% itp.
Poruszając się twoją logiką, wszystkie tego rodzaju ataki byłyby usprawiedliwione.

Jeżeli tego nie dostrzegasz, to nie mam żadnych pochlebnych słów, jakimi mógłbym cię określić.
Tacy ludzie jak ty, czy ten Zarammoth to zwyczajne pizdeczki, których śmieszy byle gówno i dorabiają dodatkową ideologię do żałosnego poziomu autora obrazka. Śmieszni jesteście.
Przecież idąc waszą logiką, mógłbym napisać, że wasze marki to kurwy lub nimfomanki, bo dały przynajmniej ten jeden raz dupy, dzięki czemu przyszliście na świat. Idąc przecież waszą logiką, muszą wasze matki dawać dupy na okrągło.

Tak, na sadisticu generalizujemy. Na podstawie większości. No chyba, że chodzi o kler, to wtedy przychodzi kilku pajaców i logikę chowają w odbyt i dokonują radosnej generalizacji na podstawie jednego procenta.
Porażająca logika, nie ma co. Raczej porażenie mózgowe, współczuję wam.

Znajcie skalę buraki.

bampek napisał/a:

Różnica między nauczycielem pedofilem, a księdzem pedofilem jest zasadnicza - MEN odcina się od takiego zboczeńca i nie tuszuje sprawy, w odróżnieniu od KRK któren to ma bogatą historię zatajania, ukrywania i wspierania zboczeńców w sutannach.

Kto tego nie zauważa jest katolickim talibem i półidiotą (do ciebie piję Imie_jego_44).



Otóż spieszę z informacją, że oficjalne stanowisko kościoła w Polsce jest takie, aby każdy kto posiada wiedzę o czynach pedofilskich duchownych, zgłaszał to do organów ścigania i czynnie z nimi współpracował.
To oficjalna instrukcja, również dla duchownych.

Co do MEN i pedofilii wśród nauczycieli - widać, jak mało wiesz o życiu.
Zgłoś
Avatar
stopro123456 2013-11-19, 19:26
Nie ma jeszcze zjebanego obrazka "olaboga, papieża obrażajo"? Wyśmienicie, myślałem, że i w tej wrzucie zobaczę to oklepane gówno.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-11-19, 20:30 1
@Slonx

Naprawdę nie wiem w jaki sposób to sformułować, aby dotarło do Ciebie, że to tylko wyśmiewanie księży-pedofili i ogólnie kościoła jako instytucji. (spórz w lewy górny róg i przypomnij sobie, że to nie jest oficjalne katolicko-narodowe forum ONRu) Po chuj wszędzie te wyimaginowane (bo ciągle podajecie inne) statystyki o procencie pedofili w poszczególnych zawodach? Kogo to obchodzi? Pedofile są wszędzie - to chyba jasne. Nie zaprzeczam że wśród innych niż księża zawodach jest większy odsetek tego zboczenia, ale nikt tu tego nawet nie kwestionuje. To nawet kurwa nie jest przedmiotem dyskusji, tylko właśnie tacy dupo-spinacze jak Ty to podnosicie... i jaki jest z tego wniosek? Że może lepiej w ogóle się zamknąć i nie mówić o księżach (życiowych autorytetach moralnych dla milionów wiernych), którzy dopuszczają się takich rzeczy, jeżeli nie jesteśmy w stanie uczepić się wszystkich? Co to za logika? Po prostu są oni dobrym obiektem do drwin i szyderstw i tyle.
Zamiast spinać dupę tutaj, zrób podobny komiks o pedofilu-nauczycielu i zobaczymy czy będzie równie śmieszny. Zrobiłbyś coś pożytecznego przynajmniej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie