18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Fryzjer
J................o • 2023-01-20, 20:33
Pani smutno bo ma raka i gopi leb przed chemią a pan fryzjer pociesza
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-01-21, 8:19
sothis napisał/a:

Chodziło raczej zdrowie ogółu Polaków wynikające ze zmian pocovidowych, gdzie według niej pełne spektrum dopiero zobaczymy. No i amerykanizację naszej opieki zdrowotnej oraz brak lekarzy. Do tego bardzo dziwna według niej polityka kształcenia specjalistów.
Bo brakuje ich, prawda? Są miejsca żeby to robić, jest kasa, jest komu ich kształcić. A limit na specjalizacje to było kilkanaście (o ile dobrze pamiętam) miejsc w Polsce na okulistykę w zeszłym roku.



Czy to dotyczy ogółu czy tylko wyszczepionych idiotów?
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-01-21, 10:09 1
Oj tam pierdolicie. Ciekawe, czy potem ją wyruchał.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-21, 10:25
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Czy to dotyczy ogółu czy tylko wyszczepionych idiotów?



Zrozumiałem, że ogółu osób, które przeszły 3 razy covida i miały zrobiona tomografię.
Zgłoś
Avatar
Lukkass07 2023-01-21, 10:33 2
p47 napisał/a:

Nie rozumiem tego golenia głowy bo ktoś ma raka. Dobrze że to pomaga. Może jej przejdzie ;d[
Dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś debil

Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2023-01-21, 10:53 1
Powinien jej pizde ogolić a potem sobie
Zgłoś
Avatar
kinio7777 2023-01-21, 11:11
Film jak nie z tego portalu
Zgłoś
Avatar
Seligos 2023-01-21, 19:04 6
Koleś mi mega zaimponował. Postawcie się w jego sytuacji. I już chuj że może ckliwie zmontowane itp bla bla bla. Przychodzi kobieta po "fryzurę" do śmierci. Myślę że w Oświęcimiu naziści golili głowy bez większych problemów "bo to przecież nieludzie, Himler król itp", ale to był czyjś rozkaz, wybór, nienawiść. Tutaj kobieta pewnie nie planowała iść na chemię. Fryzjer mógł po prostu ogolić głowę, nie odzywać się, skasować nawet po rabacie i dziękuję następny. A zamiast tego oprócz swojej usługi, dał tej kobiecie wsparcie i empatię. Tego ostatniego w obecnych czasach praktycznie nie ma, dlatego stajemy się takim zimnym, mechanicznym społeczeństwem które goni chuj wie co. Pełen szacun dla gościa bo na pewno w jej głowie coś się zmieniło i jeżeli nawet na 5 minut, wyszła ze swojego mentalnego stanu, to było warto i jebać te włosy.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2023-01-21, 19:47 4
Szacun dla fryzjera. Lepszy taki gest niz pierdolenie ze bedzie dobrze
Zgłoś
Avatar
Serdello24 2023-01-22, 2:31 1
Wiem ze to pedalskie i u nas na sadolu nie wypada ale brawo dla tego gościa nie wiem czy umiał bym się tak zachować dla obcej osoby ruszyło mnie to szacunek
Zgłoś
Avatar
katarnoxi 2023-01-22, 9:35
Spoko typek, a nie skurwiel bez empatii.
Zgłoś
Avatar
bania88 2023-01-27, 12:21
sothis napisał/a:

Chodziło raczej zdrowie ogółu Polaków wynikające ze zmian pocovidowych, gdzie według niej pełne spektrum dopiero zobaczymy. No i amerykanizację naszej opieki zdrowotnej oraz brak lekarzy. Do tego bardzo dziwna według niej polityka kształcenia specjalistów.
Bo brakuje ich, prawda? Są miejsca żeby to robić, jest kasa, jest komu ich kształcić. A limit na specjalizacje to było kilkanaście (o ile dobrze pamiętam) miejsc w Polsce na okulistykę w zeszłym roku.



Weź ty już sobie daruj te szurskie pierdolenie. Takie straszenie to może by przeszło 2 lata temu, gdy przypisywali dla tej grypy jakieś magiczne właściwości.
Przeziębienie, jak każde inne, a przez was kurwa mało świat nie upadł.
Zgłoś
Avatar
jowood88 2023-01-27, 14:12
p47 napisał/a:

Nie rozumiem tego golenia głowy bo ktoś ma raka. Dobrze że to pomaga. Może jej przejdzie ;d



No kurwa debil...
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-27, 18:12
bania88 napisał/a:

Weź ty już sobie daruj te szurskie pierdolenie. Takie straszenie to może by przeszło 2 lata temu, gdy przypisywali dla tej grypy jakieś magiczne właściwości.
Przeziębienie, jak każde inne, a przez was kurwa mało świat nie upadł.



Rozumiem, że Tobie dawniej jacyś znajomi na grypę umierali. Bo mnie 2 osoby z dość bliskiego i 5 z nieco dalszego otoczenia poszło na to przeziębienie do piachu. W związku z czym jednak pozostanę szurem wierzącym w covida i jego magiczne wlasciwosci.

BTW masz więcej niż 20 lat? To jest mniej więcej taki wiek, gdzie człowiek jest strasznie mądry, w zasadzie niemal tak mądry jak Ty
Zgłoś
Avatar
BrkBorek 2023-01-28, 4:53
mnie siostra taśmą klejącą "goliła" po pierwszym cyklu.... szkoda że nie nagrałem...
Zgłoś
Avatar
bania88 2023-01-28, 9:02
sothis napisał/a:

Rozumiem, że Tobie dawniej jacyś znajomi na grypę umierali. Bo mnie 2 osoby z dość bliskiego i 5 z nieco dalszego otoczenia poszło na to przeziębienie do piachu. W związku z czym jednak pozostanę szurem wierzącym w covida i jego magiczne wlasciwosci.
BTW masz więcej niż 20 lat? To jest mniej więcej taki wiek, gdzie człowiek jest strasznie mądry, w zasadzie niemal tak mądry jak Ty



No, zmarły w moim otoczeniu 3 osoby na grypę - w tym mój dawny nauczyciel, w wieku 43 lat. Na Covid? Nikt! Więc twoje pierdolenie, że ktoś ci tam umarł, jest chuja warte - dowód anegdotyczny tak jak mój.
Oszukali ludzi, a tacy idioci jak ty dalej się boją
Widocznie mam ponad 20 lat i jestem mądry, a na pewno mądrzejszy od ciebie
Idź po 43 dawkę szczepionki i bądź covidiotą gdzie indziej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie