18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
andrewerty 2014-04-22, 21:56 49
- Co mają wspólnego fundusze unijne z kosmitami?
- Na produkcję filmów o kosmitach wydano miliony $, na filmy o unijnych funduszach - też.
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-04-22, 21:57 215
ja widzę wszędzie na mostach, na tunelach w mojej firmie na każdej maszynie jest naklejka współfinansowane (70%) przez Unię, więc nie pierdol dzieciaczku..
Zgłoś
Avatar
BYNIO123 2014-04-22, 22:01 40
nakleić to sobie i na czoło możesz
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2014-04-22, 22:08 7
Wyjdź z domu nerdzie to zobaczysz-.-
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-04-22, 22:18 12
kiedys tez wszystko bylo zbudowane dzieki wspanialym czerwonym...
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-04-22, 22:24 33
Ja wiem, że u ciebie na wsi na sztachecie od płotu takiej informacji nie będzie. Ale pojedź do pierwszego większego miasta to kurwa zobaczysz jednak te fundusze unijne. Pajacu.
Zgłoś
Avatar
uneventful 2014-04-22, 22:53 180
@up all - ile Wam unia płaci za pisanie tych debilnych komentarzy? Polska jest krową dojną tego czerwonego systemu i wszystko jest finansowane z tego co my tam wpierdolimy, a nie z jakichs ich funduszy, w dodatku ciężkie pieniądze z tych "transakcji" trafiają na prywatne konta. a to, że ktoś Ci naklei jakąs naklejke w firmie? a co innego mają przykleić?

ja pierdole... XXIw., a taka ciemnota.
Zgłoś
Avatar
szalony_kabanos 2014-04-22, 23:07 13
Piękny kraj, tak ładnie rozbudowany dzięki Unii, żyć nie umierać. Teraz wiem że po tych 10 latach moje dzieci mogą być spokojne o swoje wykształcenie, ja mogę być pewien że zapewnie im godny byt i nie muszę niepokoić się o moją pracę. Eh mamy piękne autostrady, linie metra, chodniki, karetki, sklepy, nowe miejsca pracy! Eh... żyć nie umierać...

Poczekajmy tylko do 2022r. Polska dostanie bukkake na twarz, wszystkie "dofinansowania" trzeba będzie zacząć spłacać
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2014-04-22, 23:15 69
gozdek napisał/a:

ja widzę wszędzie na mostach, na tunelach w mojej firmie na każdej maszynie jest naklejka współfinansowane (70%) przez Unię, więc nie pierdol dzieciaczku..


gordonviet napisał/a:

Ja wiem, że u ciebie na wsi na sztachecie od płotu takiej informacji nie będzie. Ale pojedź do pierwszego większego miasta to kurwa zobaczysz jednak te fundusze unijne. Pajacu.


widzę kurwa te naklejki codziennie. na świeżo wyremontowanych rozpadających się mostach, na dopiero co wyremontowanych a już dziurawych drogach i na milionie wkurwiających progów zwalniających, na wypasionych biurach w urzędach gdzie ostro nakurwiają w pasjansa za nasze pieniądze i na sprzęcie w firmie który leży na nic jest nie potrzebny ale po jakimś czasie się sprzeda i będzie hajs
aaa, zapomniałbym, naklejki są też na plakatach i wszystkich innych skurwiałych pedalskich akcjach promujących niby tolerancję, walkę z homofobią, zasraną lewicę i akcję homopenetrację...

nie zesrajcie się z tą kasą z unii, nie zapomnijcie że Polska też tam wpłaca w chuj kasy i nie zdziwiłbym się gdyby w pewnym momencie więcej wpłacała niż miałaby z tego korzyści (a niedługo to nastąpi...)
Zgłoś
Avatar
zavalistyzaval 2014-04-22, 23:26 10
gordonviet napisał/a:

Ja wiem, że u ciebie na wsi na sztachecie od płotu takiej informacji nie będzie. Ale pojedź do pierwszego większego miasta to kurwa zobaczysz jednak te fundusze unijne. Pajacu.



Mieszczuchu psia twoja mać, tak się składa ze jak ktoś dobrze ogarnia te klimaty to może całkiem sporo zyskać na funduszach i dofinansowaniach w rolnictwie. ( Wiem bo mój ojciec to robi )
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-04-23, 0:02
@gozdek kurwa chyba u ciebie na wsi
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-04-23, 6:10 66
Fundusze unijne działają tak. że ty mi dajesz 10zł, ja tobie oddaję 6 i mówię ci na co masz je wydać.
Zgłoś
Avatar
Fithvael 2014-04-23, 7:02 14
"skurwiałych pedalskich akcjach promujących niby tolerancję, walkę z homofobią, zasraną lewicę i akcję homopenetrację..."

Nawet zakładając, że unia to żydomasoński spisek - to z dwojga złego wolę przy władzy takich spiskowców, niż ludzi o poglądach pokroju osobnika posiadającego tak merytoryczne, sensowne, wyważone i racjonalne poglądy.
Zgłoś
Avatar
belzeee 2014-04-23, 7:09 4
Najpierw nam zapierdolą pieniądze przepisami/normami unijnymi, część przeznaczą na rozwój państwa w otoczce przepięknej propagandy (tablice informacyjne), część na rozwój kraju nazistów (to oni szefują), i część do kieszeni polityków i biurokracji.

Z dużą pewnością bilans ujemny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie