18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
funkcje robota
hgh • 2013-01-27, 23:26
Siedzę dziś wieczorem z dziewczyną, oglądamy "Robot i Frank". W pewnej chwili zastanawiam się głośno:
- kurcze, dobra sprawa, ugotuje, pozmywa, posprząta, przyniesie zakupy - niedługo małżeństwa przestaną istnieć..
na co wtulona we mnie dziewczyna mruczy pod nosem:
- a-ha.. a kto Ci loda zrobi?

Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-01-27, 23:33 44
bez kobiety miałbyś tyle hajsu, że byś miał jakiego chcesz loda.
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2013-01-27, 23:34 1
Na hardzie jest taki zacny jegomość o ciemnej pigmentacji skóry, on może podpowiedzieć "Kto".
Zgłoś
Avatar
mario7778 2013-01-28, 0:14 21
fake...
jakbys mial dziewczyne to o tej godzinie bys ruchal a nie na kompie siedzial!
Zgłoś
Avatar
cowboy 2013-01-28, 1:20
bedzie jakas czesc dalsza tej opowiesci? czy to tylko taki krotki, mega smieszny "zart"?
Zgłoś
Avatar
P................n 2013-01-28, 1:29 2
Wiedziecie nieprawdopodobnie pocieszny żywot, moje misie.
Zgłoś
Avatar
nero74 2013-01-28, 1:38 2
ja pierdole ostatnio coraz wiecej takich gowien o parach na sadolu wyjebac to w pizdu!
Zgłoś
Avatar
Azra'il 2013-01-28, 1:54
Tafariel, gdzie ty tam k*rwa trzy osoby widziałeś ?
Zgłoś
Avatar
rahzali 2013-01-28, 2:01 13
Z dnia na dzień przybywa tematów typu: "O jaką to ja mam zajebistą dziewczynę, żłopie ze mną alko a później ciągnie mi druta miliard razy"... Na chuj tak pierdolić. Ktoś wytłumaczy mi o co tu chodzi? Ani to kurwa śmieszne, ani ciekawe, bez morału, żadnej wzmianki o tym, że dziewczyna ma kutasa, żadnego hate'u, bez krwi, przemocy i idiotyzmu. Takie pierdoły to se na kinder blogu zakładajcie... -_-

Swoją drogą ciekawi mnie jaki % tych historii to NIE SĄ skryte marzenia jebanych gimbusów...
Zgłoś
Avatar
x................n 2013-01-28, 2:36 1
gratuluje dziewczyny
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-01-28, 5:22 4
Dobra dziewczyna nie twierdziłaby, że lód przez nią robiony jest cenny dla wybranka. Raczej cieszyłaby się z faktu, że spotkało ją takie szczęście, że ma w domu kutasa którego może ssać kiedy chce. Zaczyna się od takich błahostek a potem ci wmówi jakie to wielkie szczęście cię spotkało, że możesz tyrać na jej utrzymanie. Także nie masz co się chwalić jaką to fajną dziewczynę masz.

rahzali dał mi do myślenia. Będę komentować tego typu anegdotki i mówić ludziom, że nie mają się z czego tak cieszyć.
Zgłoś
Avatar
masek 2013-01-28, 9:18 1
Mam podobnie tylko bez dziewczyny
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-01-28, 10:21 1
Ja mam żonę i sytuacja wygląda jakoś zupełnie inaczej. Mianowicie jak przychodzę nachlany i chce się dobrać do jej dupy to słyszę "sam się ruchaj". Pewnie bym i zastosował tą radę gdyby nie fakt, że widzę podwójnie i nigdy nie wiem którego chuja mam sobie strzepać.
Zgłoś
Avatar
Jager89 2013-01-28, 10:57 3
Nowa moda na sadolu- chwalenie się seksem poprzez opowiadanie chujowych opowiastek.
Zgłoś
Avatar
Slim700 2013-01-28, 12:50 1
zsakuł napisał/a:

bez kobiety miałbyś tyle hajsu, że byś miał jakiego chcesz loda.



Zasanów się jeszcze raz czy na pewno bez kobiety miałbyś loda?
A przynajmniej takiego jak byś chciał....

Chociaż.......a bo ja wiem co ty byś chciał.......?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie