18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Furiaci
Musashi_Miyamoto • 2019-07-07, 21:39
Para furiatów wpadła w szał gdy w miejscu w którym usiedli poprzedni pasażerowie postanowili opuścić. W takiej sytuacji czarnoskóra kobieta wpadła w szał twierdząc że otaczają ją rasiści a następnie zaczęła bić ludzi.

Ps: też często zmieniam miejsce jak siądzie koło mnie jakiś Hipopotam bo już wolę stać niż się z nim przytulać na małych miejscach w środkach lokomocji.

Zgłoś
Avatar
qhash 2019-07-07, 21:41 63
powinni zastrzelić to czarne ścierwo
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2019-07-07, 21:41 46
Pierdolone ZOO, strach dzieci zabrać...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2019-07-07, 21:43 47
Robią kurwa cyrk na każdym kroku i się dziwią, że ludzie się od nich odsuwają. Mają 100% racji - nie zadawaj się z gównem, bo się upierdolisz. Dowód powyżej.
Zgłoś
Avatar
Shinea 2019-07-07, 21:48 29
Najgorsze jest to że ludzie zamiast pomóc to uciekają , bo takiego zachowania po bambusach można było sie spodziewać ;/
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2019-07-07, 21:50 3
Małpa w okresie godowym jest bardziej poruszona emocjonalnie. Szkoda ze ci rasisci bez szkoly o tym nie wiedza.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-07-07, 21:51 15
Shinea napisał/a:

Najgorsze jest to że ludzie zamiast pomóc to uciekają , bo takiego zachowania po bambusach można było sie spodziewać ;/



Patologia poprawności politycznej na zachodzie. Ludzie się boją reagować na agresje kolorowych bo zostają później pomawiani.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-07-07, 22:05 19
""Para furiatów wpadła w szał gdy w miejscu w którym usiedli poprzedni pasażerowie postanowili opuścić.""

Kurwa idź do sąsiada niech Ci podpowie jak to z głową napisać...

A poza tym...
Społeczeństwo powinno być jednolite pod każdym względem.
Czarni są mniejszością, to użyją stwierdzenia ( w formie pytającej) "because im black?"
Ukraińcy w PL użyją stwierdzenia "bo jestem Ukraińcem??"
Homoś powie "bo jestem gejem??"
Każda mniejszość stwarza problemy...
Zgłoś
Avatar
Baaad 2019-07-07, 23:01 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

""Para furiatów wpadła w szał gdy w miejscu w którym usiedli poprzedni pasażerowie postanowili opuścić.""
Kurwa idź do sąsiada niech Ci podpowie jak to z głową napisać...
A poza tym...
Społeczeństwo powinno być jednolite pod każdym względem.
Czarni są mniejszością, to użyją stwierdzenia ( w formie pytającej) "because im black?"
Ukraińcy w PL użyją stwierdzenia "bo jestem Ukraińcem??"
Homoś powie "bo jestem gejem??"
Każda mniejszość stwarza problemy...



Pieprzysz glupoty
Spytasz: bo jestem facetem?
Odp: TAK
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-07-07, 23:56 1
jebana znieczulica pomogł tylko czarnuch
Zgłoś
Avatar
D................a 2019-07-08, 0:05 7
To, co odróżnia białych od czarnych to odwaga w wyrażaniu siebie (i wiele innych kwestii). Co byśmy zrobili, gdyby podobna sytuacja przytrafiła się nam ? Czyli zajmujemy miejsce, a inni pasażerowie oddalają się od nas. Osobiście poczułbym się zakłopotany, ale nic bym nie powiedział. Jest to pewna forma upokorzenia, jednak zdecydowana większość po prostu by to zignorowała. Czarni mają zakodowane wrodzoną niższość. Podświadomie widzą siebie jako gorszych. Co to oznacza ? Reagowanie agresją na każdą drobnostkę.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-07-08, 1:10 2
Małpy się kurwa topi... Plus te szmaciarze atakuja zawsze słabszych lub gdy maja przewagę... Palić, topić, truć byle sie tego pozbyć...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-07-08, 7:27 5
Baaad napisał/a:

Pieprzysz glupoty



Było z kuchni wychodzić??
Spytasz: bo jestem kobietą?
Odp: TAK
Zgłoś
Avatar
leonfun 2019-07-08, 9:52
no i znowu szerokodupna samica murzyna drze japę
Zgłoś
Avatar
Tatun 2019-07-08, 10:04 4
Białemu nikt nie pomógł pomimo przewagi liczebnej, a czarny za czarnym idzie w ogień to jest ich przewaga.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie