18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
edek_kotek Wczoraj 11:46 2
BeardedBastard napisał/a:

Tobie powinni wpierdolić,żydogówniarzu....
Już dawno opanowali....milicja to tylko chłopcy na posyłki władzy żydowsko lewackiej...



Nie zesraj się czasami
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel Wczoraj 11:51 2
Palestyna już praktycznie nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
Jarazz Wczoraj 15:32 1
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Wyjaśni ktoś czy żydzi już tak zmanipulowali i zawładnęli Europa, że za palestyńską flagę aresztują ?



Został aresztowany za różowe kozaczki

[ Dodano: 2024-10-15, 15:33 ]
turor napisał/a:

Nie zgodzę się z Tobą.
Naród to historia, która przez pokolenia kształtuje mentalność.
To ciągle gdzieś w społeczeństwie siedzi.
Poczytaj jacy kiedyś byli Szwedzi, Niemcy czy inne nacje, będziesz mógł sobie wyobrazić co się stanie jak zostanie przekroczona granica.



Krzyżacy i potop szwedzki?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 15:38
Zmywak jeszcze zapierdala u ciapatego, ale jak wróci to nam wyjaśni o co tu poszło. To światowy człowiek i prawdziwy czarny_pan
Zgłoś
Avatar
marpl23 Wczoraj 15:49
I prawidłowo. Plasteliny i jude niech się wybiją też najlepiej tam u siebie, nie szkoda jednej i drugiej zarazy.
Zgłoś
Avatar
metyoo Wczoraj 16:54
gdzieś wczoraj czytałem, że szwecja jest wzorem tolerancji
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel Wczoraj 19:04
Pizdowaci policjanci, odważni i tchórzliwi za razem. Jak araby rozpierdalaja miasto bez flag Palestyny, to boją sie, a jak wyjdą araby i trochę ludzi co orientuje się co dzieje się w Palestynie, z flagami Palestyny to nagle napierdalaja. Naszej cywilizacji za kilka pokoleń nie będzie. A Izraela jak Iran jebnie nuke w telawiwie
Zgłoś
Avatar
darnext123 Wczoraj 21:28
wojtekpwse napisał/a:

O czym Ty chłopie piszesz tam granicy już nie ma kolorowe gangi terroryzują ludność, brudackie dzieci dilują towarem bo wiedzą, że nie ma prawnego bata na nich, co drugi ma gnata. A to tylko wierzchołek góry lodowej.



Masz rację tylko spójrz oni przeszkadzają ludności cywilnej a teraz wyobraź sobie że by te całe pseudo gangi próbowały np szturmować parlament czy chaty polityków to by to była rzeź ale dla protestujących. Kraj czy policja może być słaby ale jeśli jesteś zbyt dużym zagrożeniem a policja nie daję sobie rady i do akcji wchodzi kontrwywiad i wojsko wtedy masz przejebane
Zgłoś
Avatar
Sstoumer Wczoraj 22:00
Wola Żydów bo to co innego niż pieprzony islam

Szanuję
Zgłoś
Avatar
hansuke Wczoraj 22:01
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Wyjaśni ktoś czy żydzi już tak zmanipulowali i zawładnęli Europa, że za palestyńską flagę aresztują ?



Palestyna, Izrael, Niemcy jeden chuj tak samo zjebane narody

______________

Lubię cycki
Zgłoś
Avatar
krzylo Dzisiaj 0:03
Mnie sie szwecka policja kojarzyla raczej z teczowymi miekkimi fajami, pomocnikami Kapitana Szwecja, ale jak widac w obronie syjonistycznego, ludobojczego scierwa budzi w nich bestja. To samo maja policje w wielu innych eurpejskich krajach.

Gieros35 napisał/a:

Na to parszywe żydostwo tylko atom by pomógł. Odparować i spokój na świecie, jak mozna tolerować ludobójstwo a ludzi ktorym to kurestwo zjebalo sie na łeb i caly czas wlazi z buciorami dalej pałować na calym swiecie?



Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Za Palestyne i wiele innych ludobojstw odpowiadaja syjonisci. Ci sami zreszta maja na sumieniu europejskich zydow, ofiar tzw. Holikaustu. Wielu normalnych zydow jest przeciwnych polityce, ktora prowadzi szataniahui. Chyba wczoraj byl duzy protest zydow na WallStreet, ale o tym cisza w mediach, bo te naleza do owych syjonistow.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 0:19 1
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Wyjaśni ktoś czy żydzi już tak zmanipulowali i zawładnęli Europa, że za palestyńską flagę aresztują ?


Wyjaśni mi ktoś, czy sadole już tak się dali zmanipulować przez ruskich influencerów podających się za niezależnych dziennikarzy, że pokochali Arabów i wszędzie widzą żydowskie spiski?

[ Dodano 2024-10-16, 00:23 ]
wojtekpwse napisał/a:

O czym Ty chłopie piszesz tam granicy już nie ma kolorowe gangi terroryzują ludność, brudackie dzieci dilują towarem bo wiedzą, że nie ma prawnego bata na nich, co drugi ma gnata. A to tylko wierzchołek góry lodowej.


Dziwne, bo często jestem w Szwecji i widzę przeważnie białych, trochę kolorowych, ale jednak normalnych ludzi. I jeszcze nic mi się nie stało. Ale ja pewnie bywam w jakiejś innej Szwecji, nie tej z alternatywnego internetu.
Zgłoś
Avatar
majeńka Dzisiaj 0:43
TwójCzarnyPan napisał/a:

Dziwne, bo często jestem w Szwecji i widzę przeważnie białych, trochę kolorowych, ale jednak normalnych ludzi. I jeszcze nic mi się nie stało. Ale ja pewnie bywam w jakiejś innej Szwecji, nie tej z alternatywnego internetu.

Z tego co ja słyszę to raczej trzymają się razem: północ kraju jest zupełnie bezpieczna, w Sztokholmie nie ma tragedii, zaś Malmö jest dla cywilizacji stracone: policja boi się wjechać, itd. Ale to dane z drugiej/trzeciej ręki, bo sama w Szwecji nie byłam ze 20 lat.

I zdrowi psychicznie imigranci starają się odciąć od gangusów.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 1:17
majeńka napisał/a:

Z tego co ja słyszę to raczej trzymają się razem: północ kraju jest zupełnie bezpieczna, w Sztokholmie nie ma tragedii, zaś Malmö jest dla cywilizacji stracone: policja boi się wjechać, itd. Ale to dane z drugiej/trzeciej ręki, bo sama w Szwecji nie byłam ze 20 lat.
I zdrowi psychicznie imigranci starają się odciąć od gangusów.


Na północy nic nie ma, oprócz rozrzuconych po lasach miasteczek, więc się nie liczy. Cywilizacja w Szwecji to trzy aglomeracje: Sztokholm, Göteborg i Malmö. W tym ostatnim też bywam i największą grupą imigrantów, na jaką trafiam są Polacy. Gangusów nie widziałem. Ale domyślam się, że jacyś są, jak wszędzie na świecie.
Zgłoś
Avatar
majeńka Dzisiaj 1:43
TwójCzarnyPan napisał/a:

i Malmö. W tym ostatnim też bywam i największą grupą imigrantów, na jaką trafiam są Polacy. Gangusów nie widziałem. Ale domyślam się, że jacyś są, jak wszędzie na świecie.

Trochę poczytałam, i wg. Wikipedii w Malmö jest 20-25% muzułmanów (skąd ta rozpiętość danych?), i są tam ciągle wielkie zamieszki.

O sytuacji tam opowiadał mi znajomy który mieszka w Sztokholmie (polak), ale to było parę lat temu.

A tu np. statystyki gwałtów na 100tyś mieszkańców, z Wikipedii (niestety legenda nie jest przetłumaczona):

Zwracam uwagę że skala pionowa jest wykładnicza; podział na pochodzenie jest taki jak można się domyślać.

Więcej dyskutować nie będę, bo nigdy tam nie byłam — ale jeśli z różnych źródeł słyszę diametralnie różne opisy, coś się tu nie zgadza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie