18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 2:31
majeńka napisał/a:

Trochę poczytałam, i wg. Wikipedii w Malmö jest 20-25% muzułmanów (skąd ta rozpiętość danych?), i są tam ciągle wielkie zamieszki.
O sytuacji tam opowiadał mi znajomy który mieszka w Sztokholmie (polak), ale to było parę lat temu.
A tu np. statystyki gwałtów na 100tyś mieszkańców, z Wikipedii (niestety legenda nie jest przetłumaczona):
Zwracam uwagę że skala pionowa jest wykładnicza; podział na pochodzenie jest taki jak można się domyślać.
Więcej dyskutować nie będę, bo nigdy tam nie byłam — ale jeśli z różnych źródeł słyszę diametralnie różne opisy, coś się tu nie zgadza.


Może jest ich tyle, nie wiem. Część z nich to na pewno Bośniacy, którzy trafili tam w wyniku wojny w Jugosławii. Ci akurat dobrze się zintegrowali, ale pewnie dlatego, że są z Europy.
Za to z tymi gwałtami trzeba uważać, bo ich liczba zaczęła rosnąć jak zaostrzyli definicję gwałtu. Dla przykładu, Julian Assange, ten od Wikileaks dostał zarzuty o gwałt i europejski list gończy, wybzykał kobietę bez kondoma, choć na samo bzykanko się zgadzała.
Zgłoś
Avatar
LPCrooks Dzisiaj 5:42
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Wyjaśni ktoś czy żydzi już tak zmanipulowali i zawładnęli Europa, że za palestyńską flagę aresztują ?



Oni już po wojnie świat opanowali. Widocznie za mało obozowali.
Zgłoś