18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
pyskatyyy 2022-11-08, 16:07 5
W chuj śmieszne... męczyć psa w taki sposób, jakbyś debilu nie wiedział że "zestresowane" mięso smakuje gorzej.
Zgłoś
Avatar
eupeosiemczy 2022-11-08, 16:59 3
Jebaną kurwą jest ten kogo śmieszy znęcanie się nad zwierzętami lub ich okaleczanie. Ja wiem że to sadistic ale bez przesady. Tutaj śmiejemy sie z pojebanych ludzi. Ten kto zwierząt nie szanuje to moim zdaniem nawet tutaj nie zasługuje na obywatelstwo.
Zgłoś
Avatar
Majchol 2022-11-08, 17:17 2
@wszyscy up, nie zesrajcie się. Jak psa żółtki otłukują przed przerobieniem go na zupkę chińską, to piwa stawiacie jak pojebani. Też nie lubię znęcania się od zwierzakami, ale tutaj nikt mu łba nie urwał, może chcieli tylko sprawdzić jak się zwierz zachowa - no i nie dał rady :d
Zgłoś
Avatar
malwi8080 2022-11-08, 17:48 5
Eupe83 napisał/a:

Jebaną kurwą jest ten kogo śmieszy znęcanie się nad zwierzętami lub ich okaleczanie. Ja wiem że to sadistic ale bez przesady. Tutaj śmiejemy sie z pojebanych ludzi. Ten kto zwierząt nie szanuje to moim zdaniem nawet tutaj nie zasługuje na obywatelstwo.



nie zesraj sie hahahah

Eupe83 napisał/a:

Jebaną kurwą jest ten kogo śmieszy znęcanie się nad zwierzętami lub ich okaleczanie. Ja wiem że to sadistic ale bez przesady. Tutaj śmiejemy sie z pojebanych ludzi. Ten kto zwierząt nie szanuje to moim zdaniem nawet tutaj nie zasługuje na obywatelstwo.



Pedale jabany
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2022-11-08, 18:27
Dla brudasa też bym miał challenge: ja macham bejsbolem a on unika strzału w głowę mając związane z tyłu ręce.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2022-11-09, 0:24 1
Jakie debile. Bawią się jedzeniem zamiast go na smalec przerobić od razu.
Zgłoś