18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jurij07 2024-08-15, 4:20
ja bym to zgłosił do skotland jardu
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-08-15, 6:02 2
Zjednoczone Emiraty Brytyjskie
Zgłoś
Avatar
Silverface 2024-08-15, 6:36 1
Polska górą!
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-08-15, 6:37 2
kto rozbroił i zniszczył to społeczeństwo? ŻYDZI

w innych krajach chcą zrobić to samo

jebać żydów
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-15, 7:18 5
TerazPolska123 napisał/a:

kto rozbroił i zniszczył to społeczeństwo? ŻYDZI
w innych krajach chcą zrobić to samo
jebać żydów



Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-08-15, 8:11 1
Xevik20 napisał/a:

Chore i będzie jeszcze gorzej. Musimy walczyć, żeby u nas takiej patoli nie było, że nie będzie można się bronić, chociaż już ciężko się bronić przez chore prawo 😂. Niestety lewica i feministki powinni mieć zabrane jakiejkolwiek prawa, a później wprowadzić w całej Europie normalną obronę przed napastnikiem. W tej sytuacji gość powinien mieć prawo do nich strzelać z ciężkiej amunicji. Podobnie z wtargnięciem do mieszkania, za wejście do mieszkania bez pozwolenia człowiek powinien mieć prawo zabić napastnika. Bez żadnego czekania na jego atak. Przecież to jest chore, że facet ma czekać, aż napastnik go zaatakuje, a w domu ma kobietę i dzieci 😂.



W Polsce możesz bez konsekwencji prawnych zabić osobnika, który wszedł Ci do domu bez Twojej wiedzy, zgody. Możesz zastrzelić, dźgnąć nożem, możesz użyć wszystkiego bez obawy. Oby takie prawo obowiązywało jak najdłużej. To nie ciapate są chorobą. Chorobą jest wirus lewactwa, feminizmu. Co do Brytoli to zostali rozbrojeni, bo byli niebezpieczni. Tam jeszcze w latach 90 była wojna domowa, a w Irlandii Płn wielu do dziś ma broń i dawne układy, uprzedzenia zostały do dziś. Policja chodzi rozbrojona, żeby nie sprowokować znowu zajść. To inwazyjny naród, który okradł i ciemiężył pół świata. Byli bezwzględnymi okupantami o rozbujałym ego. Nie żal mi ich. Niech ich jebią. Nas też nie raz wydymali, że historia wyglądałaby inaczej i wojny mogło w ogóle nie być, a po wojnie sprzedali nas za czapkę gruszek. Nasi żołnierze zostali potraktowani, jak jacyś jeńcy wojenni, mimo że na całym świecie przysłużyli się do wyzwolenia spod niemieckiej okupacji, a w Wielkiej Brytanii szczególnie.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-15, 8:14
Tam chłop biegł z młotkiem? Ten w popielatej bluzie.
Wątpie że wystraszyli się gazu, raczej tego "wypierdalaj" i od razu przyjęcia pozycji bojowej hahaha <3
Cytując Pana Pudziana, "POLSKA GÓROM!"
Zgłoś
Avatar
Milczus 2024-08-15, 8:17 2
chorym napisał/a:

hahah jakie cioty jebane niespodziewali się gazu bo w UK jest zakazany i za użycie grozi minimum 6 miesięcy pozbawienia wolności, fajne prawo co Ale chociaż można ruchać nieletnie brytjki za paczkę fajek jak jest się muslimem bo policja się boi rozgłosu



tp byl farb-gel-spray, legalny w UK
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-08-15, 8:45 1
Antoni79 napisał/a:

W Polsce możesz bez konsekwencji prawnych zabić osobnika, który wszedł Ci do domu bez Twojej wiedzy, zgody. Możesz zastrzelić, dźgnąć nożem, możesz użyć wszystkiego bez obawy. Oby takie prawo obowiązywało jak najdłużej. To nie ciapate są chorobą. Chorobą jest wirus lewactwa, feminizmu. Co do Brytoli to zostali rozbrojeni, bo byli niebezpieczni. Tam jeszcze w latach 90 była wojna domowa, a w Irlandii Płn wielu do dziś ma broń i dawne układy, uprzedzenia zostały do dziś. Policja chodzi rozbrojona, żeby nie sprowokować znowu zajść. To inwazyjny naród, który okradł i ciemiężył pół świata. Byli bezwzględnymi okupantami o rozbujałym ego. Nie żal mi ich. Niech ich jebią. Nas też nie raz wydymali, że historia wyglądałaby inaczej i wojny mogło w ogóle nie być, a po wojnie sprzedali nas za czapkę gruszek. Nasi żołnierze zostali potraktowani, jak jacyś jeńcy wojenni, mimo że na całym świecie przysłużyli się do wyzwolenia spod niemieckiej okupacji, a w Wielkiej Brytanii szczególnie.



Odstaw słodycze lub wódę.
Piszesz o sprawach, o których nie masz grama pojęcia.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-08-15, 9:04 2
młotkiem się dobrze napierdala takich kozojebców i w plecaku można nosić -policja jak zapyta to powiedzieć że z pracy idziesz.
Zgłoś
Avatar
afrodyzjak 2024-08-15, 9:54
Ale to fejk. Zmontowane z dwu kamer. Tylnej i przedniej. Chyba że mi ktoś wytłumaczy jak miał zamocowaną tę kamerę, że również nagrał się widok znad głowy?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-15, 10:10
To obraz z kamerki jego Anioła Stróża. Lewactwo i ciapaki nie wiedzą, kto to jest...
Zgłoś
Avatar
hiqq 2024-08-15, 10:20 2
chorym napisał/a:

hahah jakie cioty jebane niespodziewali się gazu bo w UK jest zakazany i za użycie grozi minimum 6 miesięcy pozbawienia wolności, fajne prawo co Ale chociaż można ruchać nieletnie brytjki za paczkę fajek jak jest się muslimem bo policja się boi rozgłosu


Filmik pochodzi z TikToka niestety to co użył nasz rodak nie jest gazem, jest to sprej z farba do znakowania przestępców trudny do zmycia . .. .
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-08-15, 10:20 1
Antoni79 napisał/a:

W Polsce możesz bez konsekwencji prawnych zabić osobnika, który wszedł Ci do domu bez Twojej wiedzy, zgody. Możesz zastrzelić, dźgnąć nożem, możesz użyć wszystkiego bez obawy. Oby takie prawo obowiązywało jak najdłużej. To nie ciapate są chorobą. Chorobą jest wirus lewactwa, feminizmu. Co do Brytoli to zostali rozbrojeni, bo byli niebezpieczni. Tam jeszcze w latach 90 była wojna domowa, a w Irlandii Płn wielu do dziś ma broń i dawne układy, uprzedzenia zostały do dziś. Policja chodzi rozbrojona, żeby nie sprowokować znowu zajść. To inwazyjny naród, który okradł i ciemiężył pół świata. Byli bezwzględnymi okupantami o rozbujałym ego. Nie żal mi ich. Niech ich jebią. Nas też nie raz wydymali, że historia wyglądałaby inaczej i wojny mogło w ogóle nie być, a po wojnie sprzedali nas za czapkę gruszek. Nasi żołnierze zostali potraktowani, jak jacyś jeńcy wojenni, mimo że na całym świecie przysłużyli się do wyzwolenia spod niemieckiej okupacji, a w Wielkiej Brytanii szczególnie.


To też prawda i mi też ich nie żal. Pewnie znowu by nas zdradzili. Niestety Polacy bardzo szybko zapominają i trzeba im przypominać na każdym kroku. Takich Ukraińców też za dużo wpuściliśmy i nie jestem jakimś Ruskim trollem. Po prostu denerwuje mnie, że starsze pokolenia magicznie zapominają, a młodsze nawet nie znają historii, co odwalali banderowcy. Moim zdaniem to jest taka wiedza podstawowa na temat historii, którą każdy powinien znać. Ukraińcy pewnie podobnie mają, jak Niemcy, czyli zrzucają z siebie winę odpowiedni tekstami, że to nie byli Ukraińcy, tylko banderowcy i dlatego za nich nie przeproszą 😂.

Niemcy znowu rzucali tekstami, to nie byli Niemcy, tylko Krzyżacy, to nie byli Niemcy, tylko naziści itd.

Czytając Twój post, przypomniało mi się, jaka propaganda potrafi być w Niemieckich szkołach na temat wojny. Teraz nawet książkę piszą, w której za holokaust obwiniają Polaków. Pewnie to moje głupie pierdolenie teraz, ale mam pewne obawy, że kiedyś postarają się zmienić historię i wyjdzie na to, że to my Polacy byliśmy najgorsi na wojnach. Starsze pokolenia powoli zaczynają padać, a młodsze nie pamiętają daty chrzęstu polski, ale potrafią pamiętać, kiedy urodziła się jakąś głupią pizda piosenkarka 😂.

Co do tej obrony w Polsce, to bardzo często słyszy się, że ten który się bronił w domu przed napastnikiem został okrzyknięty bandytą i szedł siedzieć.
Zgłoś
Gres-83 napisał/a:

Już kurwa widzę twój pokaz charakteru, jak rozwalasz swojego passata a później jeszcze to tłumaczysz policji a tak ubezpieczycielowi. Pełno tu kozaków co by dosłownie świat zmienili ja pierdole



Nie popełnia wykroczenia, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone nie przedstawia wartości oczywiście większej niż dobro ratowane.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie