18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Gapowicz kontra kontrolerki. Kto kogo pobił?
P................3 • 2012-09-11, 23:35
Absurdy dnia codziennego - kanarki kontra pasażer

We wtorek przed godz. 8.00 doszło do szarpaniny między kontrolerkami biletów a 29-letnim pasażerem. Przepychanka rozpoczęła się w autobusie linii 70B, a następnie przeniosła się na przystanek przy ul. Kopcińskiego.

Pracownice MPK zgłosiły się na pogotowie, gdzie stwierdziły, że zostały pobite. Tymczasem film, do którego dotarliśmy, pokazuje jak dwie kobiety przytrzymują siłą młodego mężczyznę, który stara się im wyrwać. Zobaczcie sami...



---------

Zgłoś
Avatar
Koli 2012-09-11, 23:44
Hahaha... Właśnie dostałem pracę jako kanar. Ze mną by była krótko i treściwie. Ma szczęście, że na mnie nie trafił.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-09-11, 23:45
Jak bardzo zdesperowana musi być kobieta żeby zostać kanarzycą?
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-09-11, 23:48 13
@Up, praca jaka jest, taka jest. Ważne żeby pracować. A to że ludzie są niedorozwinięci i nie wiedzą że trzeba kasować bilety to już nie jest wina tych pań.
Zgłoś
Avatar
mrowek1-85 2012-09-12, 0:00
Mi to wygląda jakby on im obiecał striptiz, ale w międzyczasie się rozmyślił, więc one próbują same sobie wziąć co im było obiecane
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2012-09-12, 0:04 19
@Koli,uważaj,już nie raz widziałem takich cwaniaków ,a później płakali na policji.
pamiętaj zawsze znajdzie się ktoś sprytniejszy i silniejszy od ciebie
Zgłoś
Avatar
ssonix 2012-09-12, 0:07
z jakiego filmu to to drugie nagranie?
Zgłoś
Avatar
screammyname 2012-09-12, 0:34 1
@Hrabia Drapula
Nie od koliego
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-09-12, 0:37 13
Koli napisał/a:

Hahaha... Właśnie dostałem pracę jako kanar. Ze mną by była krótko i treściwie. Ma szczęście, że na mnie nie trafił.


No, tylko żebyś się nie przeliczył - bo może Ci się przytrafić, że będzie bardziej krótko i treściwie niż byś się spodziewał. Na każdego kozaka, zawsze znajdzie się jeszcze większy kozak - samo życie.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-09-12, 2:34
to jakiś leszcz. i nie przez to, że dał się przerobić na ostatnią cipę...
Zgłoś
Avatar
Radoslaf 2012-09-12, 4:31 12
Wujek mojej byłej jest bezdomny, tzn. ma mieszkanie, ale w dowodzie nie ma adresu, w miejscu na adres wpisane jest "BRAK", posiadacz takiego dowodu nie dostanie mandatu za przejazd bez biletu. No i kiedyś wujka zawinął kanar w tramwaju w Krakowie (tam wujek mieszkał) i nie dał sobie wytłumaczyć, że bez sensu jego piana bo mandatu i tak nie będzie. W końcu kanar stwierdził, że wujka "udupi" i cały tramwaj wraz z pasażerami przymusowo pod komisariat gdzieś w pizdu. Ludzie wkurzeni, bo kto by nie był, a kanar zadowolony wygraża wujkowi kolejnymi stówkami kary 800 - 900 PLN tylko, że już na komisariacie wujek się przywitał daje dowód, policjant obadał, oddał i mówi, że nie pomoże. Dowód ok, ale bez adresu więc sobie kanar może wysyłać mandaty w pizdu do nieba. Kanar w strachu, że on teraz będzie odpowiadał za zmianę przymusową trasy tramwaju, że ludzie wkurwieni i co on ma teraz zrobić, a policjant mu na to przy wujku "A chuj mnie to obchodzi."
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-09-12, 8:41 10
@up

Dokładnie Twoja historia jest tak wspaniała, że aż "chuj mnie to obchodzi"
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-09-12, 9:35 57
@Radoslaf
No tak, podjechali tramwajem pod komisariat, potem do cyrku a następnie na piwo do centrum a motorniczy jak układał tory to mu cały tramwaj klaskał.
Zgłoś
Avatar
lllll 2012-09-12, 13:26
Tak, nie płaćcie za bilety a potem narzekajcie, że autobusy jeżdżą stare i niepunktualnie.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-09-12, 15:30
@up
chcesz w pierwszej klasie jeździc kupuj dwa bilety
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie