18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
k................3 2019-03-24, 21:29 12
i tak juz nie zyje xD
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2019-03-24, 21:30 4
Faper Noster napisał/a:

Ktoś tu ma martwom curke


powiedz, że błędy zrobiłeś specjalnie
Zgłoś
Avatar
luckyluuke 2019-03-24, 21:50
To chyba ten Janusz biznesu...
Zgłoś
Avatar
Adra 2019-03-24, 22:14 11
Naprawdę mam nadzieję, że to fejk. Natomiast jeśli to nie fejk, to ojciec powinien się zgodzić odsprzedać ciuchy, ale koniecznie z odbiorem osobistym. I w umówionym miejscu, zamiast ciuchów, spuścić srogi wpierdol temu chujowi.
Zgłoś
Avatar
ManBearPig 2019-03-24, 22:17 31
Misiek_KRK napisał/a:

powiedz, że błędy zrobiłeś specjalnie



Misiek, z choinki się urwałeś?
Zgłoś
Avatar
forshow 2019-03-24, 22:22
...no i pincet plus poszlo sie piertolic.
Zgłoś
Avatar
ziu 2019-03-24, 22:55 96
Takie mamy czasy, a co tam rozpiszę się na sadolu najwyżej będziecie mieli mnie w dupie.
Zacznę od tego, żę nie zwiedzam żadnych budynków z plusem na górze itd. Mam swoje zdanie i nikomu tego nie narzucam, oczywiście oczekując tego samego od innych.
Do celu:
Ja myślę, że naprawdę "moim zdaniem" ta słaba oszukańcza religia (pamiętajcie, że to jest tylko moje zdanie) robiła jednak porządek. Dużo ludzi nie ma za grosz szacunku do czegokolwiek i przykładów jest pełno.
Sam miałem akcje, że coś chciałem darmowo oddać, to telefony, żeby przywieźć (oczywiście za darmo) jaki stan, a moj syn to by chcial to itd. Ludzie to już wstydu kurwa w ogóle nie mają.
Raz miałem temat, że potrzebowałęm łóżko dodatkowe do domu, bo pokój wolny stał, a kuzyn się pojawiał dość często i zawsze dla jakiegoś gościa się nada. Okazało się, że znajoma ma na zbyciu kawał porządnego łoża (free), to w zębach popierdoliłem zabrać i się pytałem ile chce, bo porządna rzecz. Tak mnie nauczono i chuj koniec tematu.

Szczerze mówiąc często wole coś do śmieci wyrzucić jak komuś oddać, bo oddając coś za darmo, więcej się człowiek nawkurwia, zmarnuje czasu, niż to warte.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-03-24, 23:02 9
Misiek_KRK napisał/a:

powiedz, że błędy zrobiłeś specjalnie



Bo najpierw mieli horom, a potem martwom. Co w tym dziwnego??? Dopiero Ci internet podłączyli?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2019-03-24, 23:08 8
ziu napisał/a:

Takie mamy czasy, a co tam rozpiszę się na sadolu najwyżej będziecie mieli mnie w dupie.
Zacznę od tego, żę nie zwiedzam żadnych budynków z plusem na górze itd. Mam swoje zdanie i nikomu tego nie narzucam, oczywiście oczekując tego samego od innych.
Do celu:
Ja myślę, że naprawdę "moim zdaniem" ta słaba oszukańcza religia (pamiętajcie, że to jest tylko moje zdanie) robiła jednak porządek. Dużo ludzi nie ma za grosz szacunku do czegokolwiek i przykładów jest pełno.
Sam miałem akcje, że coś chciałem darmowo oddać, to telefony, żeby przywieźć (oczywiście za darmo) jaki stan, a moj syn to by chcial to itd. Ludzie to już wstydu kurwa w ogóle nie mają.
Raz miałem temat, że potrzebowałęm łóżko dodatkowe do domu, bo pokój wolny stał, a kuzyn się pojawiał dość często i zawsze dla jakiegoś gościa się nada. Okazało się, że znajoma ma na zbyciu kawał porządnego łoża (free), to w zębach popierdoliłem zabrać i się pytałem ile chce, bo porządna rzecz. Tak mnie nauczono i chuj koniec tematu.
Szczerze mówiąc często wole coś do śmieci wyrzucić jak komuś oddać, bo oddając coś za darmo, więcej się człowiek nawkurwia, zmarnuje czasu, niż to warte.



myśleliśmy, że tez wystawiasz jakieś ciuchy po zmarłej a tu jakaś historyjka
Zgłoś
Avatar
qbswwa 2019-03-24, 23:36
jedziesz na główną.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-03-25, 10:31
ziu napisał/a:

Takie mamy czasy, a co tam rozpiszę się na sadolu najwyżej będziecie mieli mnie w dupie.
Zacznę od tego, żę nie zwiedzam żadnych budynków z plusem na górze itd. Mam swoje zdanie i nikomu tego nie narzucam, oczywiście oczekując tego samego od innych.
Do celu:
Ja myślę, że naprawdę "moim zdaniem" ta słaba oszukańcza religia (pamiętajcie, że to jest tylko moje zdanie) robiła jednak porządek. Dużo ludzi nie ma za grosz szacunku do czegokolwiek i przykładów jest pełno.
Sam miałem akcje, że coś chciałem darmowo oddać, to telefony, żeby przywieźć (oczywiście za darmo) jaki stan, a moj syn to by chcial to itd. Ludzie to już wstydu kurwa w ogóle nie mają.
Raz miałem temat, że potrzebowałęm łóżko dodatkowe do domu, bo pokój wolny stał, a kuzyn się pojawiał dość często i zawsze dla jakiegoś gościa się nada. Okazało się, że znajoma ma na zbyciu kawał porządnego łoża (free), to w zębach popierdoliłem zabrać i się pytałem ile chce, bo porządna rzecz. Tak mnie nauczono i chuj koniec tematu.
Szczerze mówiąc często wole coś do śmieci wyrzucić jak komuś oddać, bo oddając coś za darmo, więcej się człowiek nawkurwia, zmarnuje czasu, niż to warte.



Mnie możesz dać wirtualne piwo za darmo na sadolu a jak nie za darmo to ty mi daj piwo a ja dam piwo tobie.
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2019-03-25, 10:59
@ ziu

Tylko że Ty widzisz problem ale nie widzisz źródła, źródłem nie jest wcale głupota, chciwość i niewychowanie, to są skutki tego że ludzie są jebani w dupala z każdej strony, 80% społeczeństwa żyje w iluzji, na skraju nędzy i nie rozumie otaczającego ich świata, mimo że wydaje im się że jest odwrotnie.

Milicja kiedyś też robiła porządek, tylko to zwalczanie skutków problemów a nie ich źródła.

Ale to temat rzeka a mi się nie chce rozpisywać...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2019-03-25, 11:56 4
w jakiej iluzji? w jakiej nędzy? by żyli w nędzy to by takie madki nie siedziały po 14h dziennie na fejsuniu i podobnych wyszukując kto im tam odda ajfona za free bo "hora curka w szpitalu i inni majo a ona nie ma i jej smutno"
zwyczajne roszczeniowe gówno które uważa, że im się wszystko należy bo oni mają dziecko
Zgłoś
Avatar
magiaempe 2019-03-25, 12:50
Kilka lat temu, w Poznaniu gdzie mieszkam, typ w całkiem spoko e36 zabił dwie osoby. W tym aucie było kozackie wnętrze. Pomyślałam, ze zadzwonię i zapytam czy nie chciałby go sprzedać, ale myśle no kurde gościu zabił ludzi, wiec chuj z tym. Dwa dni później wnętrze było sprzedane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie