18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
KlinikaAborcyjna 2019-09-14, 23:11 18
wodą, murzyn lej wodą
Zgłoś
Avatar
PanPieczara 2019-09-15, 8:46 4
Żeby kurwa do zwykłego oleju wyciagać gaśnice zamiast przykryć zeby sie wypaliło to trzeba być murzynem.
Zgłoś
Avatar
Jabulko69 2019-09-15, 8:58 2
PanPieczara napisał/a:

Żeby k***a do zwykłego oleju wyciagać gaśnice zamiast przykryć zeby sie wypaliło to trzeba być murzynem.



Zaskocze Cie, ale wystarczy byc zjebanym nastolatkiem. Choc na filmie widzimy zjebanego murzynskiego nastolatka. Apogeum spierdolenia, istny blad genetyki i calej ewolucji.
Zgłoś
Avatar
C................I 2019-09-15, 9:11
Pewnie któryś raz już próbuje ugasić, bo taki sadzą umazany
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-09-15, 9:41
Z racji zawodu wezwany zostałem do mieszkania, w którym zapalił się olej...
Łepek frytki sobie robił kurwa. Matka jego opowiada, zapalił się olej i syn złapał ten garnek z palącym się olejem i wyrzucił przez okno...
I jeszcze głupia pizda mówi "dobrze, że nie komuś na samochód". Ja jej na to, że dobrze, że chodnikiem pod oknem nie szedł ktoś, bo byłaby tragedia...
Nastolatkiem debil już nie był i kolor skóry nie był podejrzany, tak więc....
Zgłoś
Avatar
Borys 2019-09-15, 11:09
Przeciez gasnica wydaje z siebie strumien pod cisnieniem, to wiadomo, ze ogien podnieci podmuchem. Kurwa, lac wody spokojnym strumieniem i zgasnie.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-09-15, 20:07 1
Borys napisał/a:

Przeciez gasnica wydaje z siebie strumien pod cisnieniem, to wiadomo, ze ogien podnieci podmuchem. Kurwa, lac wody spokojnym strumieniem i zgasnie.



Zgaduje, ze ni chuja nigdy nie gasiles plonacego oleju.
Jak nawet spokojnie wlejesz wode, to ci polowa oleju wykipi w parenascie sekund i ogien się rozprzestrzeni.
Zgłoś
Avatar
Bzik 2019-09-15, 22:01
A wystarczyłoby przykryć choćby deską do krojenia warzyw.....
Kolor skry zobowiązuje......
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-09-15, 22:32
Borys napisał/a:

Przeciez gasnica wydaje z siebie strumien pod cisnieniem, to wiadomo, ze ogien podnieci podmuchem. Kurwa, lac wody spokojnym strumieniem i zgasnie.



Nie wolno gasić oleju wodą!!! W każdym razie nie w domowych warunkach i domowymi sposobami. Palący się olej z racji wysokiej temperatury, powyżej 100 stopni Celsjusza, gwałtownie odparuje wylaną wodę, która w postaci obłoku pary może poparzyć gaszącego.
Zgłoś
Avatar
Borys 2019-09-15, 23:51 1
Pierdolicie tam, Panowie. Przeciez łogiń to ino wodum kurrrrła!
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-10-03, 20:01
Nie lepiej, no nie wiem... zestawić z gazu?
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2019-10-31, 20:35
małpa nie wie, że patelnie się przykrywa. kurwa w sumie skąd ma wiedzieć, skoro tylko gówno krowie w ognisku palił
Zgłoś