18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Avatar
rinspeedzazen 2014-02-10, 22:05 10
Kurwa nie moge koleś wyżej pisze o awaryjnosci audi , japierdole... Każde auto psuje sie adekwatnie do stanu , wieku i intensywności eksploatacji nie ma co sie dziwić jak koles robi w warsztacie gdzie serwisują po kosztach dziesiecio letnie trupy z przebiegami 500 tysięcy wzwyż , muszą się psuć i nie ma rady . Kretynizm postępujący...
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-02-10, 22:25
rinspeedzazen,
jezeli np. rozciagajace sie łancuchy rozrządu w samochodzie ktory ma 2/4 lata jest czyms normalnym to gratuluje.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-10, 22:29
rinspeedzazen napisał/a:

koleś wyżej pisze o awaryjnosci (...) Każde auto psuje sie (...) serwisują po kosztach dziesiecio letnie trupy z przebiegami 500 tysięcy wzwyż


Co prawda, to prawda. Ja też mam auto czternastoletnie, prawdziwy przebieg nieznany (zapewne co najmniej 100k większy niż mówi wymieniony/cofnięty licznik), które wg. Polskich standardów powinno być tak rozjebane że ledwo się rusza, a przez podłogę powinno dać się pięści przetykać.

Tak nie jest, części są zamiennikami dobrej jakości, naprawiane na bieżąco jak tylko coś zaczyna się psuć, a nie jak silnik spadnie na ulicę jak to w Polsce bywa.

Jeżeli ktoś oszczędza na częściach, to gwarantuję mu że będzie je często wymieniał.
Zgłoś
Avatar
qbcki 2014-02-10, 22:31 5
Kumpel kiedyś miał Tico w gazie, twierdził, że to po to by dbać o ekologię... W sumie to nikt mu do konca nie wierzył...
Zgłoś
Avatar
MAJORO 2014-02-10, 22:34
dobrych mają PR-owców
Zgłoś
Avatar
merh 2014-02-10, 22:37 2
Nasty dobrze mowi. To samo skoda i vw. Jest coraz gorzej. Kogo stać na kupno samochodu co roku,to może i nie zwraca uwagi na żywotność,ale jako człowiek zarabiający "normalnie",patrzyłbym przede wszystkim pod kątem jakości. Durna fabia ma zabawne silniki,gdzie łanuch ,"chwyt marketingowy" ,rozrządu wymieniasz 2x czesciej niż paseczek,a do tego wymiana,to koszt 2x wiekszy. Cała motoryzacja idzie w tym kierunku. Czekam na czasy,gdzie bez autoryzwoanego kompa nie bedziesz mogł maski otworzyć.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-10, 23:06
The man responsible for operating the Olympic Rings during last night’s Winter Olympics opening ceremony in Russia was found dead today.
According to local reports the body of Boris Avdeyev was found his hotel room early this morning with multiple stab wounds.

Cały artykuł tutaj:
dailycurrant.com/2014/02/08/man-responsible-for-olympic-ring-mishap-fo...

Dla mniej kumatych:
Gość który był odpowiedzialny za Olimpijskie Pierścienie został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym. Został zadźgany.
Zgłoś
Avatar
WyscigowyJELCZ 2014-02-10, 23:17
o przebiegach mowicie? mam vivaro od 4 lat u mnie, 11 latek i ponad 800 tyś przebiegu no ale nie był jebniety jeszcze fakt faktem ze 150tys temu wymieniony silnik- no ale miał prawo sie zjebać
Zgłoś
Avatar
kapral 2014-02-10, 23:45 8
NastyRascal napisał/a:

DFM,
niestety jestem zwolennikiem i posiadaczem samochodu innej marki, samochodami się zajmuje na co dzień i wiem jakie "cuda" audi potrafi sprawić właścicielowi.



strzelam!
masz hanie (honde civiczka IV w 1.2 ale na wielopunkcie) a znajomy podobno miał kiedyś audi "cygaro" i mu skrzynia się zjebała w drodze na wczasy do Świnoujścia!
Zgłoś
Avatar
kejo 2014-02-10, 23:46 6
jak to mowią:
audi ma cztery kółeczka i każde jest na 100tyś. km
opel jedno i jeszcze przecięte w poł

Zgłoś
Avatar
S................e 2014-02-11, 0:02
Co się dziwić, że auta są coraz gorsze, jak nie są już robione w krajach, z których pochodzą, tylko w Ameryce Południowej, Azji, Europie Wschodniej.
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2014-02-11, 2:26
prawda jest taka, że niestety era niezawodnych samochodów już się skończyła..

dzisiaj koncerny klepią auta specjalnie obniżając wytrzymałość produktu, aby zarobić potem na zamiennych częściach.

wiele firm wypuściło na rynek model, który jak się potem okazało miał np. wadę konstrukcyjną silnika. Kiedyś takie coś było nie do pomyślenia. Dawne auta mercedesy, mazdy, toyoty z przebiegami 300,400,500,600 tysięcy to była norma!
Zgłoś
Avatar
TakiSobieMłody 2014-02-11, 7:27 2
@NastyRascal
ale głupoty pierdolisz... w 90% silników Audi jest pasek, a nie kurwa łańcuch. Pojebało ci się z Passatem B6 chyba, albo piszesz żeby napisać. w VAG robię dość długo i są to jedne z tych lepszych nowych aut wiec nie pierdol
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-02-11, 7:53
Już kurwa wolę kupić samochód, który mi dupe dowiezie z punku A do B i ogrzeje mnie niż wypierdolić wypłate, bo kredyt na audi i lać kurwa w niego, jak to wir w baku ma...
Albo w gaz albo wcale.
Zgłoś
Avatar
pawelkazik13 2014-02-11, 8:50 3
DFM napisał/a:

@up

No tak twoje tico mniej pali.



Tico ma jeden plus...

... Na akumulatorze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie