18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
Avatar
sharqylbj 2014-02-11, 10:14
sebix97 - po pierwsze ty nie masz nawet 18 lat, więc zamknij ryj, po drugie ciekawe czy znajdziesz jakąkolwiek 10-letnią V-ósemkę która Ci przejedzie 1000km na jednym baku, robiąc średnio 8/9 litrów na 100km (nie wlekąc się 90km/h )
Zgłoś
Avatar
fireman.uns 2014-02-11, 11:18
@NastyRascal- piszesz pewnie o silniku BMK, ale to nie łańcuch się rozciągał, a napinacze górnego rozrządu padały po ok.100-150 tys. km. Po wymianie napinaczy silniki lekko robią 0.5mln. km.

ja mam ASB i na nic nie zamienię.

CCCO pozdrawia.
Zgłoś
Avatar
dimple 2014-02-11, 11:32 1
hogg napisał/a:

The man responsible for operating the Olympic Rings during last night’s Winter Olympics opening ceremony in Russia was found dead today.
According to local reports the body of Boris Avdeyev was found his hotel room early this morning with multiple stab wounds.

Cały artykuł tutaj:
dailycurrant.com/2014/02/08/man-responsible-for-olympic-ring-mishap-fo...

Dla mniej kumatych:
Gość który był odpowiedzialny za Olimpijskie Pierścienie został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym. Został zadźgany.



Weź przeczytaj ten artykuł od deski do deski. A jak Ci mało to jeszcze komentarze
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-02-11, 15:38
@TakiSobieMłody
wlasnie udowodniles jak sie znasz.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-11, 15:39
dimple napisał/a:



Weź przeczytaj ten artykuł od deski do deski. A jak Ci mało to jeszcze komentarze



No nie mów, że nie brzmi prawdopodobnie
Zgłoś
Avatar
PGY 2014-02-11, 17:41 1
Cytat:

DFM,
niestety jestem zwolennikiem i posiadaczem samochodu innej marki, samochodami się zajmuje na co dzień i wiem jakie "cuda" audi potrafi sprawić właścicielow



pierdolenie, sam jeżdżę A4 z 2000 roku, diesel 1.9 ze sporawym przebiegiem, od 7 lat posiadania z tym samochodem nie było problemu, ewentualnie opony/filtry i ogólna eksploatacja.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-11, 19:46 1
@PGY
Bo 1.9 TDI jest prosty w obsłudze jak cep, prawie nie do zajechania.
Były lipne silniki np. 2,0 TDI z nowszych szmelcwagenów i audi.
Zgłoś
Avatar
kapral 2014-02-11, 22:42
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Były lipne silniki np. 2,0 TDI z nowszych szmelcwagenów i audi.



a nasz szanowny znawca, koneser, krytyk motoryzacji, a i zapewne spekulant na rynku kryptowalut to przepraszam czym jeździ?
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-12, 0:42
@kapral
Jeźdźę oczywiście samochodem. Niemiecka precyzja i hiszpański temperament naturalnie 1.9 TDI.

Czy aby jeszcze szczęśliwy posiadacz takiego silnika? Nich zgadnę, 2.0 TDI wyprodukowanego w latach 2005-2008? Tak, te silniki są zjebane, jeśli jeszcze Ci się nie rozpadł to zapewne zacznie.
Zgłoś