18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Payan 2021-04-27, 11:45 1
Ostatecznie modlitwy zostały wysłuchane...
Zgłoś
Avatar
Warystor 2021-04-27, 12:09 1
Fajne radiowozy tam mają. Eeeeeeee, to raczej są pizdowozy.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-04-27, 12:21 3
Ja wiem czy znacząco poprawił swoją sytuację. Na komisariacie zakładając że nie dostanie srogiego wpierdolu w ramach przesłuchania z przyznaniem do winy i tak wyląduje w areszcie gdzie mu tylko poprawią a jak będzie miał "szczęście" to finalnie w więzieniu gdzie już go dojadą na maxa włącznie z cweleniem. Patrząc obiektywnie: on i tak już nie żyje, policja tylko przedłuży mu agonię.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-04-27, 13:26 3
Biorąc pod uwagę ze oni są wylęgarnia HIV, to takiego zakrwawionego nawet strach kijem przez szmatę odpychać. A co dopiero na motorynkę sadzać.
Zgłoś
Avatar
htp 2021-04-27, 14:07
Fx12 napisał/a:

Ja wiem czy znacząco poprawił swoją sytuację. Na komisariacie zakładając że nie dostanie srogiego wpierdolu w ramach przesłuchania z przyznaniem do winy i tak wyląduje w areszcie gdzie mu tylko poprawią a jak będzie miał "szczęście" to finalnie w więzieniu gdzie już go dojadą na maxa włącznie z cweleniem. Patrząc obiektywnie: on i tak już nie żyje, policja tylko przedłuży mu agonię.



Myślisz, że w więzieniu nie lubią złodziei? Tam sami praworządni obywatele zajmujący się wychowaniem złych ludzi przez cwelowanie?
Zgłoś
Avatar
Tupajew15 2021-04-27, 14:14
ahahahahahahaha jakie kurła dźwięki w ogóle tutaj też się prosiło o podkład, np. sentino krzyczący ratunku policja
Zgłoś
Avatar
V................l 2021-04-27, 14:59
@up ja bym proponował scatman
Zgłoś
Avatar
Hans-Kloss 2021-04-27, 17:58 1
Decha sprawiedliwość już czeka na niego

Zgłoś
Avatar
zeus6 2021-04-27, 18:34 1
U murzynów bandzior sam sie zatrzymuje i chętnie oddaje w ręce policji. To są jednak różnice kulturowe.
Zgłoś
Avatar
TomaszKLN1 2021-04-28, 7:25
Fx12 napisał/a:

Ja wiem czy znacząco poprawił swoją sytuację. Na komisariacie zakładając że nie dostanie srogiego wpierdolu w ramach przesłuchania z przyznaniem do winy i tak wyląduje w areszcie gdzie mu tylko poprawią a jak będzie miał "szczęście" to finalnie w więzieniu gdzie już go dojadą na maxa włącznie z cweleniem. Patrząc obiektywnie: on i tak już nie żyje, policja tylko przedłuży mu agonię.



Złodziej w więzieniu raczej ma szacunek.
Zgłoś
Avatar
Kuglaty 2021-04-28, 14:03 1
gość od deskoterapii najlepszy.
Zgłoś