18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
BongMan 2015-04-03, 11:52 6
Sreaking Srad. Za dużo tego gówna wszędzie dookoła, więc mimo iż nie oglądałem, to już jest dla mnie chujowe.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-04-03, 12:00 27
@up
Jest dużo bo zajebiste. Wyważony czarny humor w pierwszym sezonie w kolejnych ustępuje miejsca galopującej akcji i bardzo wiarygodnej psychologii.
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2015-04-03, 12:18 54
BB to majstersztyk. Jeden z najlepszych seriali w historii o ile nie najlepszy. Genialna fabuła, postacie... Nie ma słabych stron.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2015-04-03, 12:26 32
@up i co najważniejsze skończony we właściwym momencie a nie jak gnioty co się ciągną po 15 sezonów żeby tylko kasę nabić
Zgłoś
Avatar
Pravicow 2015-04-03, 20:22 3
No, serial świetny. W przeciwieństwie do, np. Dextera, skończył się w odpowiedni momencie.
Zgłoś
Avatar
clown7 2015-04-04, 1:34
Pojebało Cię ????
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-04-04, 1:38 3
Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen tego serialu. Może ja za stary jestem ale nie potrafię pojąć o co tu chodzi. Gówniana papka, kurwa 2 odcinki próbowałem oglądać. Nie trybi. No ale ja jestem pojebany pewnie, bo ten cały doktor House też mnie nudził po 5 minutach. Przewidywalne od pierwszej minuty, nudne, pierdolone schematy. Wpierdalajcie hamburgery.

To już Borewicz bił to na głowę. Ale jak komuś sieczka zamiast mózgu została, to niech se jara czy tam się jara.
Zgłoś
Avatar
krasny 2015-04-04, 1:52 12
@up
jak ci komuna i przeciętność zamiast mózgu została to się jarasz czym jarasz. Idź wpierdalaj cebulę dla podkreślenia tonu wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-04-04, 2:00 1
No proszę. Masz coś jeszcze do dodania? Bo zaczyna być ciekawie. Mądrze prawisz debilu. Mały błąd popełniasz ale to możemy pominąć. Rozwiń skrzydła zmywaku pospolity.
Zgłoś
Avatar
potrzebny 2015-04-04, 2:30 27
zincum napisał/a:

Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen tego serialu. Może ja za stary jestem ale nie potrafię pojąć o co tu chodzi. Gówniana papka, kurwa 2 odcinki próbowałem oglądać. Nie trybi. No ale ja jestem pojebany pewnie, bo ten cały doktor House też mnie nudził po 5 minutach. Przewidywalne od pierwszej minuty, nudne, pierdolone schematy. Wpierdalajcie hamburgery.

To już Borewicz bił to na głowę. Ale jak komuś sieczka zamiast mózgu została, to niech se jara czy tam się jara.



Może to ty jesteś kurwa za głupi. Jak ja nienawidzę takich tłuków jak ty. Chcesz poznać fenomen serialu ? To wpisz to sobie w google kurwa, a nie zadawaj głupich pytań jak dziecko. Najlepszy serial tamtego roku + cały czas top2 na filmweb, ale co tam. Borewicz lepszy bo ja tak pisze i chuj, nie ? Ja rozumiem, że może ci się coś nie podobać lub podobać bardziej, ale gówno obchodzą nas te twoje dalsze wywody. Poza tym jak można ocenić cokolwiek po 2 odcinkach, czy też 5 minutach ? I jeszcze napisać, że w BB są proste schematy ? Poważny ty jesteś ? No kurwa geniusz.

To podaj mi seriale które oglądałeś w takim razie i są lepsze według ciebie. Czekam na te seriale z nieprzewidywalną i wartką akcją już od 5 minut. A lubisz ty w ogóle jakiekolwiek ? Bo głównie do tego zmierzam i nie wydaje mi się po tych głupotach co napisałeś. Psychiatry nie oszukasz. Ale jesteś jednym z tych co i tak muszą pierdolić trzy po trzy w każdym temacie. Ból dupy nawet o przyziemne sprawy to domena takich osób jak ty. Widać to chociażby po opisie.

Nie lubisz to nie lub. Nie umiesz oglądnąć nawet 1/4, to się kurwa nie wypowiadaj na ten temat. Bo jesteś chyba kolejnym z tych, co ogólnie nie przepadają za serialami ale w każdym po 2 odcinkach doszukują się chuj wie czego, jakby to miał być obraz Caravaggio.

I co ma wiek do seriali ? Tym bardziej do BB, który skierowany jest dla osób starszych ? Brak słów. Sieczkę w głowie to masz co najwyżej ty widocznie. Tyle lat a taki głupi. 0 logicznego myślenia w wypowiedzi. Wróć do Trudnych Spraw. Tam myśleć nie trzeba.
Zgłoś
Avatar
Varyz 2015-04-04, 4:37 1
Akurat oglądam serial, więc miła wstawka. Idzie browar.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2015-04-04, 4:41 1
regulamin powinien uwzględniać wyjątek od pkt 4.6, gdyż takich filmików nie da się inaczej skomentować niż:
-kurwa...
-ja pierdole
-chujnia
-chuj
-chujowe
-chujowizna
-wypierdalać
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-04-04, 6:17 2
potrzebny napisał/a:



Może to ty jesteś kurwa za głupi. Jak ja nienawidzę takich tłuków jak ty...



Ty, ale za to chyba warny lecą? Nie ty mi będziesz mówił gimbusie, co ma mi się podobać. Skoro tobie się podoba spierdolina dla hamburgerów - to się ciesz. Ja tylko zadałem pytanie, na które w tym swoim zjebanym wywodzie nie odpowiedziałeś. A chrumkasz jak dzik w ziemniakach.
Zgłoś
Avatar
AgentBulkowski 2015-04-04, 6:47 6
@up Polacy!! Czy Wy musicie jechać po sobie nawet z powodu pieprzonego serialu?? Do cholery jeden lubi Breaking Bad ktoś inny Borewicza, ktoś lubi Tyskie, ktoś inny Pintę. Czy to powód do tego żeby kurwić na siebie na wzajem?? Ludzie ogarnijcie się trochę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie